رفتن به مطلب

خطا در به روز رسانی افزونه

media

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقتی وارد سایتم میشم این صفحه رو میاره کلا صفه مدیریت و...اینجوری شده

خواستم افزونه فارسی ساز رو اپدیت کنم اینجوری شد

حالا این پیام رو میده

Warning: require(/home/u118235252/public_html/wp-includes/date.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u118235252/public_html/wp-settings.php on line 117 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/u118235252/public_html/wp-includes/date.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u118235252/public_html/wp-settings.php on line 117

اینم آدرس سایت

LIKE20.IR

لطفا دوستان راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

عنوان مناسب انتخاب کنید

فایل های افزونرو به صورت دستی آپلود کنید درست میشه

لینک به ارسال

وارد هاست تون بشید بعد به مسیر wp-content\plugins برید و پوشه افزونه رو پیدا کنید حالا نسخه جدید افزونه تون رو از سایت وردپرس http://wordpress.org/plugins/ دانلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید و محتویاتش رو در هاست تون به جای پوشه افزونه قبلی کپی کنید ....

لینک به ارسال

وارد هاست تون بشید بعد به مسیر wp-content\plugins برید و پوشه افزونه رو پیدا کنید حالا نسخه جدید افزونه تون رو از سایت وردپرس http://wordpress.org/plugins/ دانلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید و محتویاتش رو در هاست تون به جای پوشه افزونه قبلی کپی کنید ....

این کار رو هم کردم ولی مشکل حل نشد

سایت رو ببینید

like20.tk

لینک به ارسال

این کار رو هم کردم ولی مشکل حل نشد

سایت رو ببینید

like20.tk

سایتتون باز نمیشه

Error establishing a database connection

لینک به ارسال

سایتتون باز نمیشه

Error establishing a database connection

خب قبلا اون پیام بالا رو میاورد

منم بعد از اینکه اون کاری که شما گفتید انجام دادم رفتم سراغ دیتابیس و نمیدونم چی شد یه هویی حذف رو زدم...

حالا باید برای رفع این مشکل چیکار کنم؟؟(ببخشید خیلی سوال میکنم...)

لینک به ارسال

خب قبلا اون پیام بالا رو میاورد

منم بعد از اینکه اون کاری که شما گفتید انجام دادم رفتم سراغ دیتابیس و نمیدونم چی شد یه هویی حذف رو زدم...

حالا باید برای رفع این مشکل چیکار کنم؟؟(ببخشید خیلی سوال میکنم...)

خوب اگر بک آپ داریدبه دیتابیس برگردونیداگر کل دیتابیس را حذف کردید دیتابیس جدید بسازیدوبک آپ را ایمپورت نمایید درغیر اینصورت با پشتیبانی هاست در ارتباط باشید تا بک آپ را برگردونند درست میشه اگر هم برای برگرداندن تخصصی ندارید میتونید از کسی کمک بگیرید

اگر هیچ کدام نیست که باید برای شادی روحش فاتحه بخوانید

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

خوب اگر بک آپ داریدبه دیتابیس برگردونیداگر کل دیتابیس را حذف کردید دیتابیس جدید بسازیدوبک آپ را ایمپورت نمایید درغیر اینصورت با پشتیبانی هاست در ارتباط باشید تا بک آپ را برگردونند درست میشه اگر هم برای برگرداندن تخصصی ندارید میتونید از کسی کمک بگیرید

اگر هیچ کدام نیست که باید برای شادی روحش فاتحه بخوانید

درودی دوباره

ازش بک آپ دارم,ولی بک آپ رو کجای هاست بزارم(کجای صفحه مدیریت آپلود کنم)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

باید به مدیریت سرورتون برید و در قسمت دیتابیس همون جایی که حذف کردید Import کنید اگر هم بکاپ کلی است یعنی کل سایت بکاپ گرفتید باید در صفحه اصلی مدیریت سرورتون بر روی backup کلیک کنید و اطلاعات رو برگردونید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...