رفتن به مطلب

لوگو سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من ، حقیقتش اینه که من میخوام یک لوگو بیارم روی هدر سایتم ، اما الان فقط باید عکسی (عکس هدر) رو بزارم که بکگراندش با بکگراند سایت همخونی کنه ، یعنی نمیتونم عکسی رو بزارم که فقط لوگو خالی باشه و بکگراند نداشته باشه و وقتی بکگراند عکس رو بر میدارم و هدر رو جا میدم پس زمینه عکسم سفید میشه یعنی لایه زیریش رو نشون میده ، ببخشید سرتونم درد اوردم ، حالا خواهش منو اگه میشه جواب بدید ، خیلی ممنون

لینک به ارسال

سلام به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید,

اگر امکانش است آدرس سایتتون رو قرار بدین تا دوستان بررسی کنند...#

لینک به ارسال

توی پوسته شما عکس بصورت مستقیم تعریف نشده و بصورت بکگراند برای تگ h1 در هدر شما تعرفی شده.

چون هدر توی بدنه سایت شما تعریف شده اگر عکس بکگراند نداشته باشه پشتش سفید میشه.

فایل هدر پوسته تون رو بدید + فایل استایل پوسته (فشرده و پیوست کنید)

لینک به ارسال

سلام مرتضی جان ، خوبی شما ، ببخشید دوباره مزاحمت شدم کار ما درست شدنیه ؟ دمت گرم

لینک به ارسال

از فایلهای اصلی یک کپی بگیریدو بعد فایلهایی که پیوست شده رو جایگزین کنید.

new.rar

لینک به ارسال

مرتضی جون فقط الان من تست کردم هدر درست شده دمت گرم ، فقط یه مشکلی هست اینه که سرچ اومده تقریبا وسط صفحه و سره جاش نیست و من اومدم تو فرونت پیچ ، تو قسمت پوزیشن اوردمش سر جاش ، الان مشکلی دیگه به وجود نمیاره این کار من ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...