رفتن به مطلب

چه جوری آخرین ارسالات تالار رو تو وردپرس نمایش بدم؟

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

تالار گفتگوی من و سایت دانلودم تو ی هاست نیستند و هاستشون متفاوته الان میخوام که آخرین ارسالات فرومم رو تو وردپرس نمایش بدم .

با RSS انجام دادم ولی مشکلی که داشت این بود که وقتی تو تاپیکی پست جدیدی ارسال میشه دیگه تو آخرین ارسالاتی که تو وردپرس گذاشتم نمیاره و فقط تاپیک هایی

جدیدا ایجاد میشن و نمایش میده .

بدجوری گیر کردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

از پلاگین هم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم ...

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

درود

فایلی رو که آپلود کردم ، دانلود کن و اطلاعات دیتابیس انجمنت رو وارد کن و سپس در روت انجمن آپلود کنید

و سپس به صورت زیر در سایت فراخوانی کنید.

<iframe align="center" src="Show-Last-Post.php?" width="100%" height="560" frameborder="0"></iframe>

به جایی Show-Last-Post.php آدرس فایل آپلودی رو وارد کنید

Show-Last-Post.zip

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ های شما عزیزان

نور زاد جان من با این روش تست کردم ولی هاست فرومم با هاست سایت دانلودم یکی نیست به خاطر همین تو Name Server می مونم!!!!! اگه راه حلی واسه این مشکل دارید بفرمایید تا عمل کنم اتفاقا

ی پلاگین هم تو وردپرس هست که هین اطلاعات رو میخواد ولی نتونستم به دیتابیس فرومم وصل شم .

Black Sky عزیز من تو ی چیزی گیر کنم تا خود سایت های خارجی هم دنبالش میگردم وقتی دیگه نمیتونم کاری بکنم دست به دامن شما استاتید میشم .

جستجو هم کرده بودم و به مواردی هم رسیده بوم ولی هیچکدوم جواب ندادن متاسفانه . بازم ممنون از لطفتون

راه حل ها رو بررسی میکنم و نتیجه رو میگم .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

منظور بنده جستجو در همین سایت بود چون بسیار بحث شده است و حتی بحث مشابه هم میشه همان لینک که دادم

کافیه ادرس rss انجمن خودتون به جایhttp://site.com/rss قرار بدید و کد در هرجایی که میخواهید نمایش بدید

درباره کار کردن کد 100% اطمینان دارم چون شخصا هم استفاده میکنم از این

<?php if(function_exists('fetch_feed')) { $rss = fetch_feed('http://site.com/rss'); if(!is_wp_error($rss)) : $maxitems = $rss->get_item_quantity(25); $rss_items = $rss->get_items(0, $maxitems); endif; ?>
<ul>
<?php if($maxitems == 0) echo '<li>با عرض پوزش، مطلبی یافت نشد.</li>'; else foreach ($rss_items as $item) : ?>
<li><a href="<?php echo $item->get_permalink(); ?>" title="<?php echo $item->get_title(); ?>" target="_blank"><?php echo $item->get_title(); ?></a></li>
<?php endforeach; ?>
</ul><?php } ?>
</div>

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ های شما عزیزان

نور زاد جان من با این روش تست کردم ولی هاست فرومم با هاست سایت دانلودم یکی نیست به خاطر همین تو Name Server می مونم!!!!! اگه راه حلی واسه این مشکل دارید بفرمایید تا عمل کنم اتفاقا

ی پلاگین هم تو وردپرس هست که هین اطلاعات رو میخواد ولی نتونستم به دیتابیس فرومم وصل شم .

Black Sky عزیز من تو ی چیزی گیر کنم تا خود سایت های خارجی هم دنبالش میگردم وقتی دیگه نمیتونم کاری بکنم دست به دامن شما استاتید میشم .

جستجو هم کرده بودم و به مواردی هم رسیده بوم ولی هیچکدوم جواب ندادن متاسفانه . بازم ممنون از لطفتون

راه حل ها رو بررسی میکنم و نتیجه رو میگم .

با تشکر فراوان

نمی خواهد نام سرویس رو وارد کنید شما فقط اطلاعات دیتابیس هاست انجمنت رو وارد کنید

لینک به ارسال

نمی خواهد نام سرویس رو وارد کنید شما فقط اطلاعات دیتابیس هاست انجمنت رو وارد کنید

بنده localhost رو پاک کردم الان که میزنم تو سایت منویسه Database Error .

درضمن اینم بگم لیست تاپیک هارو میاره و بدرستی هم نمایش میده ولی وقتی ی پستی تو ی تاپیکی ارسال میشه دیگه اونو تاپیک رو نشون نمیده!!!

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...