رفتن به مطلب

ایده سایت

S A J J A D

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان وردپرسی عزیز امید وارم روز خوبی داشته باشید ، دیگه امتحانا داره تموم میشه خداروشکرو، یواش یواش فصل بیکاری ما هم شروع :)

از همکاران گلم یه نظر یا بهتره بگیم ایده می خوام ، یه چند روزی هست تو فکر راه اندازی سایت جدید هستم، خودم تو فکر سایت موزیک و سریال ایرانی البته مجاز ، هر چند الان روز به روز به تعداد این جور سایت ها ..... خدا رو شکر چند تا طراح قالب و سئو کار اطرافمون هست از این نظر هیچ مشکلی ندارم ، فقط دنبال یه موضوع میگردم که استارت سایت رو بزنم

خوشحال میشم نظر و ایده های شما رو هم بخونم :wub::wub:

لینک به ارسال

هر کی ایده داشته باشه خودش انجام میده به شما که نمیگه! من الان اگه بگم برو سایت موسیقی بزن این ایده که نیست! ایده یعنی یه کار جدید

لینک به ارسال

هر کی ایده داشته باشه خودش انجام میده به شما که نمیگه! من الان اگه بگم برو سایت موسیقی بزن این ایده که نیست! ایده یعنی یه کار جدید

حالا شاید من منظورمو بد رسوندم دوست عزیز ، یه موضوع بگیم بهتره نه !

لینک به ارسال

وقتی ایده و هدفی ندارید به نظرم وقتتون رو نزارید بهتره

اما در کل اگر در زمینه ای تخصص دارید سایت تخصصی خوب جواب میده

لینک به ارسال

ایده به صورت ایده بودن فقط ، هیچ ارزشی نداره

شما اگر بهترین ایده دنیارو هم داشته باشید ، بدون علاقه و سرمایه برای تبلیغات به هیچ جایی نمیرسید !

در ضمن هیچوقت مهم نیست ایده جدید باشه یا کهنه یا تکراری یا کپی ، مهم اینه تو کاری که هستید بهترین باشید مثال : گوگل ، فیسبوک و ... که اولین نبودن اما بهترین شدن !

لینک به ارسال

درسته یه موضوع بگین ما مشارکت کنیم..اینجوری بهتره

والا ما خودمون تو فکر سایت تفریحی هستیم ولی اونقدر سایت تفریحی زیاد دیگه نت فکر نکنم کشش این موضوع رو داشته باشه

ایده به صورت ایده بودن فقط ، هیچ ارزشی نداره

شما اگر بهترین ایده دنیارو هم داشته باشید ، بدون علاقه و سرمایه برای تبلیغات به هیچ جایی نمیرسید !

در ضمن هیچوقت مهم نیست ایده جدید باشه یا کهنه یا تکراری یا کپی ، مهم اینه تو کاری که هستید بهترین باشید مثال : گوگل ، فیسبوک و ... که اولین نبودن اما بهترین شدن !

بله همینا درست ، عذر می خوام ولی یه سوال داشتم که اصلا ربطی به این پست نداره ، به نظر شما تو این انجمن چه کسی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای تره ؟ چون یه پروژه در نظر دارم نیاز به همچین آدم تخصصی دارم

لینک به ارسال

البته با تبلیغات زیاد موافق نیستم اگر یک نویسنده علاقه و پشتکار داشته باشه فکر کنم بدون تبلیغات هم بتونه به هدف خودش برسه . درسته اینطوری یکمی سخت و دشوار میشه ولی خوب شدنیه به قول بچه ها گفتنی دیرو زود داره ولی سوخت سوز نداره :))))

لینک به ارسال

اگه به دنبال یه سایت پر بازدید و پر در آمد هستید:

1- راه اندازی یک انجمن تخصصی

2- راه اندازی سایت اس ام اس

3- راه اندازی سایت موزیک

4- راه اندازی سایت بازی کامپیوتری

توی ایران این 4 تا پرطرفدار هستن و ساختنشون هم بسیار راحته

من هر 4 تاش رو دارم راه اندازی میکنم :lol:

اگه هم به دنبال یه ایده تخصصی هستید:

1- موتور جستجوگر اختصاصی

2- شبکه به اشتراک گذاری آهنگ

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

والا ما خودمون تو فکر سایت تفریحی هستیم ولی اونقدر سایت تفریحی زیاد دیگه نت فکر نکنم کشش این موضوع رو داشته باشه

بله همینا درست ، عذر می خوام ولی یه سوال داشتم که اصلا ربطی به این پست نداره ، به نظر شما تو این انجمن چه کسی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای تره ؟ چون یه پروژه در نظر دارم نیاز به همچین آدم تخصصی دارم

اگر منظورتون اضافه کردن چند تا تگ به قالب هست ( که 99% ایرانیا به این میگن سئو ) خیلی از کاربرا میتونن براتون انجام بدن

ولی اگر منظورتون سئو برای بهبود سایت هست در یک کلا = محتوا !

کارهای تگ گذاری و بهینه سازی سایت و پوسته و .. رو با آموزشایی که تو انجمن هست انجام بدید و تمرکزتون رو بزارید روی محتوا و نگه داشتن کاربر در سایتتون ...

البته با تبلیغات زیاد موافق نیستم اگر یک نویسنده علاقه و پشتکار داشته باشه فکر کنم بدون تبلیغات هم بتونه به هدف خودش برسه . درسته اینطوری یکمی سخت و دشوار میشه ولی خوب شدنیه به قول بچه ها گفتنی دیرو زود داره ولی سوخت سوز نداره :))))

احتمالش 1 در میلیونه !

لینک به ارسال

اگه به دنبال یه سایت پر بازدید و پر در آمد هستید:

1- راه اندازی یک انجمن تخصصی

2- راه اندازی سایت اس ام اس

3- راه اندازی سایت موزیک

4- راه اندازی سایت بازی کامپیوتری

توی ایران این 4 تا پرطرفدار هستن و ساختنشون هم بسیار راحته

من هر 4 تاش رو دارم راه اندازی میکنم :lol:

اگه هم به دنبال یه ایده تخصصی هستید:

1- موتور جستجوگر اختصاصی

2- شبکه به اشتراک گذاری آهنگ

رضا جان ممنون بخاطر راهنمایی که کردی راستش خودمم تو در مورد گیر کردم یکیش سایت اس ام اس و موزیک هستش

لینک به ارسال

احتمالش 1 در میلیونه !

اما فکر نکنم اینطوری باشه من سایت های موفق زیادی رو دیدم که مدیراش گفتن توی دوره تلاشمون به هیچ وجح سفارش تبلیغات ندادیم !

البته یکمی قبول دارم شاید اگر 4 سال پیش بود اره تاثیریش کم بود ولی الان بخاطره گسترده تر شدن و دشوار شدن رقابت تاثیرش افزایش پیدا کرده .

لینک به ارسال

اگر منظورتون اضافه کردن چند تا تگ به قالب هست ( که 99% ایرانیا به این میگن سئو ) خیلی از کاربرا میتونن براتون انجام بدن

ولی اگر منظورتون سئو برای بهبود سایت هست در یک کلا = محتوا !

کارهای تگ گذاری و بهینه سازی سایت و پوسته و .. رو با آموزشایی که تو انجمن هست انجام بدید و تمرکزتون رو بزارید روی محتوا و نگه داشتن کاربر در سایتتون ...

کسرا جان تمام حرفای که زدی درست وقتی یه قالب بهینه و ... نباشه محتوا هرچقدرم حرفه ایی باشه ، آیا این سایت به درد می خوره ؟ آیا به نتیجه ی میرسید !

همه چی که محتوا نمیشه دوست عزیز :wub:

اما فکر نکنم اینطوری باشه من سایت های موفق زیادی رو دیدم که مدیراش گفتن توی دوره تلاشمون به هیچ وجح سفارش تبلیغات ندادیم !

البته یکمی قبول دارم شاید اگر 4 سال پیش بود اره تاثیریش کم بود ولی الان بخاطره گسترده تر شدن و دشوار شدن رقابت تاثیرش افزایش پیدا کرده .

بله دقیقا درسته ، بنده خودم 3 سال پیش سایتی به اسم میهن فان داشتم با رتبه 4 و الکسا زیر 500 ایران ، شاید باورتون نشه یکبارم سفارش تبلیغ برای سایتم نداده بودم ، ولی الان دیگه همه سخت شده الان ماشاالله وبسایت ها روز به روز چند برابر دارن میشن

لینک به ارسال

اگر بخواهیم جهانی نگاه کنیم

وب یک اتصالات را برقرار کرد

وب دو مخاطبین را خواننده مطالب کرد

وب سه مخاطب را به نویسنده تبدیل کرد

و نتیجه اش شد گره خوردن وحشتناک اطلاعات درست و غلط و کم کم باعث شد مخاطب نتونه به اینترنت استناد کنه

وب چهار که در راه است وظیفه اش حفظ و مدیریت اطلاعات صحیحه و تمیز مطالب نا صحیح از صحیح

اگر می خواهید همگام نسل بعدی وب باشید دنبال ایجاد سایتی برای جمع آوری و انتشار مطالب صحیح و مستند باشید

به عنوان مثال همین انجمن تا به حال هزاران تایپیک داشته که چند هزارتاییش به نتیجه رسیدن و مستندند اما وقتی به عنوان کاربر وارد سایت می شوید در برابر حجم اطلاعات شوکه می شوید و نمی دانید برای رفع مشکلتون چی کار کنید حالااینجا یک انجمن فعال است در نتیجه تایپیک می زنید و منتظر جواب می شوید یعنی با توجه به اینکه شانس آورده اید انجمن فعاله اتلاف زمان کمترین هزینه برای رسیدن به یکی از هزاران پاسخیست که قبلا در انجمن مطرح شده

حالا اگر فرض کنیم سایتی موجود باشه که مدیرش هر روز بیاد و تایپیک های اینجا را بخونه و فقط پاسخ های صحیح را جمع آوری کنه و در یک مجموعه باز نشرشون بده و بتونه جوری به جستجوگر ها معرفیشون کنه کاربر با انشاهای مختلف مشکلش بهشون برسه هزینه بزرگ اتلاف زمان را کشته

گرچه تو ایران این حرف در حد شوخیه ولی خواهی نخواهی چنین سایتی به زودی مرجع قابل اطمینان مستند مشکلات سایت داران خواهد شد (این فقط یک مثال بود)

لینک به ارسال

اگر بخواهیم جهانی نگاه کنیم

وب یک اتصالات را برقرار کرد

وب دو مخاطبین را خواننده مطالب کرد

وب سه مخاطب را به نویسنده تبدیل کرد

و نتیجه اش شد گره خوردن وحشتناک اطلاعات درست و غلط و کم کم باعث شد مخاطب نتونه به اینترنت استناد کنه

وب چهار که در راه است وظیفه اش حفظ و مدیریت اطلاعات صحیحه و تمیز مطالب نا صحیح از صحیح

اگر می خواهید همگام نسل بعدی وب باشید دنبال ایجاد سایتی برای جمع آوری و انتشار مطالب صحیح و مستند باشید

به عنوان مثال همین انجمن تا به حال هزاران تایپیک داشته که چند هزارتاییش به نتیجه رسیدن و مستندند اما وقتی به عنوان کاربر وارد سایت می شوید در برابر حجم اطلاعات شوکه می شوید و نمی دانید برای رفع مشکلتون چی کار کنید حالااینجا یک انجمن فعال است در نتیجه تایپیک می زنید و منتظر جواب می شوید یعنی با توجه به اینکه شانس آورده اید انجمن فعاله اتلاف زمان کمترین هزینه برای رسیدن به یکی از هزاران پاسخیست که قبلا در انجمن مطرح شده

حالا اگر فرض کنیم سایتی موجود باشه که مدیرش هر روز بیاد و تایپیک های اینجا را بخونه و فقط پاسخ های صحیح را جمع آوری کنه و در یک مجموعه باز نشرشون بده و بتونه جوری به جستجوگر ها معرفیشون کنه کاربر با انشاهای مختلف مشکلش بهشون برسه هزینه بزرگ اتلاف زمان را کشته

گرچه تو ایران این حرف در حد شوخیه ولی خواهی نخواهی چنین سایتی به زودی مرجع قابل اطمینان مستند مشکلات سایت داران خواهد شد (این فقط یک مثال بود)

صددردصد همین طوره استاد، از وقتی که با این انجمن اشنا شدم کلی مطالب یاد گرفتم ، ما هم امید وارم این انجمن به جایی که لایقش هست برسه

لینک به ارسال

کسرا جان تمام حرفای که زدی درست وقتی یه قالب بهینه و ... نباشه محتوا هرچقدرم حرفه ایی باشه ، آیا این سایت به درد می خوره ؟ آیا به نتیجه ی میرسید !

همه چی که محتوا نمیشه دوست عزیز :wub:

دقیقا همه چی محتوا هستش !

لطفا قبل از اینکه جواب بدید یه کم فقط خواهش میکنم 10 دقیقه برید مقاله ها وآموزش های خود گوگل در وبلاگش رو ببینید حتی شدیدا توصیه میکنه در کنفرانس ها که سئوی بالا نه تنها برای سایتتون مفید نیست بلکه مضر هم هست !

به گفته های استاد فخار هم دقیق تتوجه کنید منظورم رو متوجه میشید اگر هم نه که ...

لینک به ارسال

دقیقا همه چی محتوا هستش !

لطفا قبل از اینکه جواب بدید یه کم فقط خواهش میکنم 10 دقیقه برید مقاله ها وآموزش های خود گوگل در وبلاگش رو ببینید حتی شدیدا توصیه میکنه در کنفرانس ها که سئوی بالا نه تنها برای سایتتون مفید نیست بلکه مضر هم هست !

به گفته های استاد فخار هم دقیق تتوجه کنید منظورم رو متوجه میشید اگر هم نه که ...

ممنون میشم ادرس وبلاگ گوگل رو که

مقاله ها وآموزش های در این مورد رو گذاشته رو بدین

لینک به ارسال

دقیقا این یک مورد حق با کسرا هستش شما این سایت رو یه نگاه کوچولو بندازید : http://searchenginewatch.com/

به رابط کاربریش نگاه کنید ببینید چقدر سادست ! همین سایت با UI بسیار ساده پیج رنک 7 گوگل رو داره !!!!

این نشون میده که گوگل روی حرف خودش هست و با هیچ سایتی تعارف نداره حتی با سایت باراک اوباما :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...