رفتن به مطلب

افزونه پروفایل حرفه ای کاربران با قابلیت ارسال پیغام خصوصی و دیدن مشخصات یکدیگر

پست های پیشنهاد شده

https://wordpress.or...ter-plus-redux/ این افزونه بهترین افزونه ی رایگانی هست که در این زمینه دیدم البته این فقط برای مدیریت ثبت نام کاربران هست ولی قابلیت های خیلی خوبی داره، مثلا شخصی سازی ایمیل های ارسالی برای عضویت، فعال سازی یوزر کاربر با اجازه ی مدیر، تغیر لوگوی وردپرس، عضویت با دعوت نامه و ... ویرایش شده توسط MJP
لینک به ارسال

درود.

خسته نباشید امکان پیوست فایل هم تو بخش تیکت وجود داره؟

بخش تیکت از طریق ویرایشگر مطالب وردپرس تغذیه می شه و امکان داشتن مولتی مدیا رو هم داره البته من خودم این امکان را بخاطر مسائل امنیبتیش برداشتم ولی با حذف یک تکه کد می تونید ازش استفاده کنید در فایل راهنمای فارسی که ضمیمه ی افزونه خواهد شد تمام موارد مشخصه و به جز رسانه برای باقی قسمتها در بخش تنظیمات افزرونه امکان مدیریت دارید شاید این رو هم به همون بخش اضافه کردمpost-336-0-92182900-1404577156_thumb.jpg
لینک به ارسال

در نسخه پرو چند پنل مثل پنل ارسال اس ام اس به کاربران و بین کاربران پنل تنظیم صفحه نمایشی کاربران و همچنین کارت ویزیت (کارتی که در زیر مطالبشون مشخصاتشون رو عمومی نمایش می ده )کاربران توسط خودشون و اتصال خودکار و مستقیم به صفحه فیس بوک کاربران برای انتشار خودکار خلاصه مطالبشون در فیس بوک و امکان داشتن کاربران vip همراه با امکان اتصال به درگاه بانکی و در صورت اتصال حفظ و محاسبه خودکار موجودی کاربران و تعریف اختیارات موجودی و کسر هزینه ی استفاده از هر امکان وجود خواهد داشت در باقی امکانات افزونه هم چند آیتمی هست که مدیریت کاملش نیازمند داشتن نسخه غیر رایگانه البته محدودیتی در نسخه رایگان در نظر گرفته نشده و این اجازه به کاربران داده شده که بخش های غیر فعال شده رو در صورت داشتن دانش برنامه نویسی با چند هک ساده خودشون هم فعال کنند و بیشتر هدف از نسخه غیر رایگان سایتهای تفریحی بزرگ هستند که دنبال تجمیع امکانات کاربری در یک افزونه اند تا با کمترین مصرف منابع کارشون رو پیش ببرند چند آیتم هم هست که کاملا ویژه ی نسخه های غیر رایگانه مثل امکان مدیریت کامل قالب سایت توسط هر کاربر برای مشاهده سایت در قالب دلخواه خودش post-336-0-31393500-1404585675_thumb.pngpost-336-0-61831600-1404585695_thumb.png

لینک به ارسال

آقای فخار جسارتا چرا در نسخه رایگان، میشه با چند هک ساده امکانات نسخه تجاری رو فعال کرد؟ :blink:

لینک به ارسال

آقا من دارم لحظه شماری میکنم!

در ضمن قیمت نسخه pro حدودا چقدر هست؟میتونه قابل تصور باشه برای سایت های کوچک؟

لینک به ارسال

بسیار عالی

آیا این افزونه در قسمت مدیریت و همینطور در سایت واکنش گرا هستش؟

لینک به ارسال

تمام اسکرین ها مال داخل سایته و کلا از قالب سایت شما تبعیت می کنه واکنش گرا بودن یا نبودن اون مربوط می شه به نوع قالب شما اما کلاس ها بر اساس بوت استریپ کلاس بندی شده که الان محبوبترین فریم ورکه طراحیه قالبه و در قالبهایی که تحت بوت استریپت نوشته شده باشند کاملا واکنش گرا عمل می کنه تا جایی که به افزونه مربوطه فایل استایل جداگانه نداره و تمام خاصیتهای خودش رو از فایل استایل قالب می گیره

لینک به ارسال

خیلی کامل هست واقعا

یه سوال داشتم آقای فخار ، امکان اتصالش به سیستمهای انجمن هست ؟ مثلا ثبت نام یکپارچه با vb یا یه چیزای دیگه ، اینها هم تو نسخه pro باشه فوق العاده میشه

ویرایش شده توسط A . S
لینک به ارسال

آقای فخار جسارتا چرا در نسخه رایگان، میشه با چند هک ساده امکانات نسخه تجاری رو فعال کرد؟ :blink:

به این دلیل که قرار داد مبنا (لایسنس) اپن سورسه و اینکه هدف این نیست که به هر طریقی کسب درآمد بشه تجربتا مشتریانی که هزینه می کنند این نوع کارها را به عنوان نمونه ی کار می بینند تا سفارش اصلیشون رو ارائه بدند بیشتر از فروش نسخه پرو به نوشتن برنامه های مشابه و سفارشی بر روی سایتهای بزرگ فکر می کنم
لینک به ارسال

سلام

واقعا با این معرفی هایی که شده افزونه ی معرکه ای خواهد بود منتظر رونمایی هستیم

یه سوال

آیا شورت کد داره که تو برگه نمایش بدیم ؟

لینک به ارسال

با تشکر از آقای فخار بابت پلاگین کامل و عالی.

توضیحات ارائه شده در مورد پلاگین بنده رو به شدت شگفت زده کرد. چنین امکاناتی فوق العاده است.

البته یه مورد خیلی کوچیک صرفا جهت پیشنهاد که امیدوارم جسارت نباشه: اینطور که از اسکرین شات های این افزونه پیداست، ظاهر و رابط کاربری پلاگین زیاد جالب نیست که البته ظاهر پنل مدیریت افزونه مهم نیست ولی خوب ممکنه استثنائا" این ذهنیت رو ایجاد کنه که افزونه اصولی و حرفه ای نوشته نشده است اما امیدواریم که اینطور نباشد.

امیدوارم که این افزونه به صورت بهینه نوشته شده باشه و استفاده از منابع هاست تا حد امکان پایین باشه.

ضمنا اگر یک دمو یا تاریخ انتشار افزونه رو اطلاع بدید بسیار عالی است. چون حداقل دیدن دمو توسط کاربران امکان اعلام ایرادات و باگ ها رو فراهم میکند و باعث می شود تا نسخه ی جدید آن به مراتب بهتر شود.

در پایان عرایض یه خواسته ای هم که از آقای فخار داشتم این است که لطفا بعد از ارائه افزونه، پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید رو حتما به صورت جدی و منظم در نظر داشته باشید.

با تشکر.

لینک به ارسال

ببخشید من یه امکانی به نظرم رسید احساس میکنم به این افزونه میخوره حالا اگر صلاح هست در آینده اضافه بشه.

اگه بشه امکاناتی از قبیل حذف لوگو وردپرس، تغیر لینک لوگو وردپرس هنگام ثبت نام، تغیر صفحه ثبت نام، صفحه ثبت نام در قالب سایت و موارد مربوط به ثبت نام اضافه بشه بیشتر از این جالب می شه.

ممنون

لینک به ارسال

جناب فخار عزیز خدا قوت

امیدوارم رو دست افزونه های خارجی بزنید.

تو تمام قابلیت هایی که معرفی کردید خبری از پیام خصوصی نبود که یکی از واجباته!!! افزونه های مکمل هم که هر کدومشون یه ایرادی دارن

به نظرم این قابلیتو اضافه کنین که هر فرد بتونه به اشخاص دیگر پیام خصوصی بزنه و اگر چندتا نام رو در کنار هم قرار داد و به وسیله کاما(,) جداشون کرد، اونوقت یه گروه خصوصی تشکیل بشه.

همچنین مدیر بتونه برای تعداد اعضای گروه محدودیتی ایجاد کنه که مثلا بیشتر از nنفر نتونن تو یک پیام خصوصی قرار بگیرن و حتی اگر بشه تعیین کرد که بسته به امتیازی که هر کاربر داره، تعداد اعضای بیشتری رو تو گروه بتونه راه بده که خیلی خوب میشه.

اگر مدیر گروه بتونه افرادی رو که میخواد رو از گروه حذف کنه که بسیار حرفه ای تر خواهد شد. و همینطور بشه تعیین کرد که تنها افرادی که از یه امتیازی بالاتر رفتن توانایی گروه درست کردن داشته باشن، چرا که ممکنه بعضی ها سوء استفاده های تبلیغاتی کنن!

مدیر هم توانایی این رو داشته باشه که به تمام اعضا پیام خصوصی بده.

و همینطور هر وقت برای هر فردی پیام خصوصی اومد، یک علامتی چیزی براش به نمایش در بیاد که متوجه اون پیام خصوصی بشه.

همچنین بشه تعیین کرد که اگر پیام خصوصی جدیدی اومد و بعد از مثلا 24 ساعت یا 48 ساعت و یا ... اون پیام خصوصی توسط دریافت کننده دیده نشد، یه ایمیل جهت اطلاع برای کاربر دریافت کننده فرستاده بشه. همچنین اگر قسمت هایی مثل Drafts و trash که در جیمیل وجود دارن، در پنل کاربری هم بشه قرار داد عالی میشه.

و همچنین این قابلیت وجود داشته باشه که در کامنت افرادی که عضو هستن، یک دکمه ی پیام خصوصی قرار بگیره تا هر کدوم از افرادی که عضو سایتن بتونن از همونجا دکمه رو بزنن و به فرد موردنظر پیام خصوصی بدن.

البته نکته ای که هست اینه که مدیر بتونه بودن یا نبودن هر کدوم از این قابلیت ها رو تعیین کنه! مثلا شاید یه مدیری اصلا نخواهد که کسی بتونه پیام خصوصی گروهی درست کنه و فقط افراد به صورت تکی بتونن پیام خصوصی بدن و یا فقط بتونن به مدیر پیام خصوصی بدن، پس امکان لغو این ویژگی اگر باشه میتونه به هدفش برسه. (البته این یه مثال بود و منظور من در مورد فعال و غیرفعال کردن همه امکانات هست)

پیشنهادهای بسیاری دارم که اگر عملی بشن فکر کنم سیستم کاربری وردپرس دگرگون بشه!!! ولی خب به دلیل اینکه ممکنه الان نتونید همرو با هم پیاده سازی کنید نمگیم و صبر می کنم تا افزونه بیاد و باگ هاش برطرف بشه و بعد پیشنهادهارو بدم

باز هم خداقوت

فکر کنم خیلی ها بخاطر زحمات شما و علاقه ای که در اثر زحماتتون بهتون پیدا کردن، برای افزونتون تبلیغات کنن و اونرو خریداری کنن و امیدوارم همین انجمن هم براش تبلیغات کنه و جناب گرانسایه و کافی و صوفی مطمئنا دریغ نخواهند کرد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

جناب فخار عزیز خدا قوت

تو تمام قابلیت هایی که معرفی کردید خبری از پیام خصوصی نبود که یکی از واجباته!!! افزونه های مکمل هم که هر کدومشون یه ایرادی دارن

به نظرم این قابلیتو اضافه کنین که هر فرد بتونه به اشخاص دیگر پیام خصوصی بزنه و اگر چندتا نام رو در کنار هم قرار داد و به وسیله کاما(,) جداشون کرد، اونوقت یه گروه خصوصی تشکیل بشه.

همچنین مدیر بتونه برای تعداد اعضای گروه محدودیتی ایجاد کنه که مثلا بیشتر از nنفر نتونن تو یک پیام خصوصی قرار بگیرن و حتی اگر بشه تعیین کرد که بسته به امتیازی که هر کاربر داره، تعداد اعضای بیشتری رو تو گروه بتونه راه بده که خیلی خوب میشه.

اگر مدیر گروه بتونه افرادی رو که میخواد رو از گروه حذف کنه که بسیار حرفه ای تر خواهد شد. و همینطور بشه تعیین کرد که تنها افرادی که از یه امتیازی بالاتر رفتن توانایی گروه درست کردن داشته باشن، چرا که ممکنه بعضی ها سوء استفاده های تبلیغاتی کنن!

مدیر هم توانایی این رو داشته باشه که به تمام اعضا پیام خصوصی بده.

و همینطور هر وقت برای هر فردی پیام خصوصی اومد، یک علامتی چیزی براش به نمایش در بیاد که متوجه اون پیام خصوصی بشه.

همچنین بشه تعیین کرد که اگر پیام خصوصی جدیدی اومد و بعد از مثلا 24 ساعت یا 48 ساعت و یا ... اون پیام خصوصی توسط دریافت کننده دیده نشد، یه ایمیل جهت اطلاع برای کاربر دریافت کننده فرستاده بشه. همچنین اگر قسمت هایی مثل Drafts و trash که در جیمیل وجود دارن، در پنل کاربری هم بشه قرار داد عالی میشه.

و همچنین این قابلیت وجود داشته باشه که در کامنت افرادی که عضو هستن، یک دکمه ی پیام خصوصی قرار بگیره تا هر کدوم از افرادی که عضو سایتن بتونن از همونجا دکمه رو بزنن و به فرد موردنظر پیام خصوصی بدن.

البته نکته ای که هست اینه که مدیر بتونه بودن یا نبودن هر کدوم از این قابلیت ها رو تعیین کنه! مثلا شاید یه مدیری اصلا نخواهد که کسی بتونه پیام خصوصی گروهی درست کنه و فقط افراد به صورت تکی بتونن پیام خصوصی بدن و یا فقط بتونن به مدیر پیام خصوصی بدن، پس امکان لغو این ویژگی اگر باشه میتونه به هدفش برسه. (البته این یه مثال بود و منظور من در مورد فعال و غیرفعال کردن همه امکانات هست)

پیشنهادهای بسیاری دارم که اگر عملی بشن فکر کنم سیستم کاربری وردپرس دگرگون بشه!!! ولی خب به دلیل اینکه ممکنه الان نتونید همرو با هم پیاده سازی کنید نمگیم و صبر می کنم تا افزونه بیاد و باگ هاش برطرف بشه و بعد پیشنهادهارو بدم

باز هم خداقوت

فکر کنم خیلی ها بخاطر زحمات شما و علاقه ای که در اثر زحماتتون بهتون پیدا کردن، برای افزونتون تبلیغات کنن و اونرو خریداری کنن و امیدوارم همین انجمن هم براش تبلیغات کنه و جناب گرانسایه و کافی و صوفی مطمئنا دریغ نخواهند کرد.

موفق باشید.

امکان پیام خصوصی در افزونه وجود دارد. پست های قبلی ایشون رو بخونید.

در کل اگر بخواهند تمامی این امکانات رو اضافه کنند فکر میکنم بهتر باشه که یک سی ام اس جدید بنویسن. چون ما که نمیتونیم تصور داشتن همه این امکانات که واقعا تک تکشون نیاز جدی برای خیلی از وردپرسی ها هست رو داشته باشیم.

لینک به ارسال

امکان پیام خصوصی در افزونه وجود دارد. پست های قبلی ایشون رو بخونید.

در کل اگر بخواهند تمامی این امکانات رو اضافه کنند فکر میکنم بهتر باشه که یک سی ام اس جدید بنویسن. چون ما که نمیتونیم تصور داشتن همه این امکانات که واقعا تک تکشون نیاز جدی برای خیلی از وردپرسی ها هست رو داشته باشیم.

بله اشاره کردن ولی تو هیچ کدوم از عکس ها این قابلیت نبود!

در ضمن بنده وقتی اون همه امکانات رو مشاهده کردم گفتم خب اینا هم میتونن اضافه شن! و اینکه اگر اینایی که من گفتم در حد یک سی ام اس جدید هستن، پس اگر میخواستم تمام پیشنهادامو بدم چی میگفتید؟ :)

البته این پیشنهادهایی که دادم میتونن به عنوان یک افزونه جدا ساخته بشن. و من هم بخاطر توانایی های آقای فخار اعلام کردم وگرنه دلیلی برای مطرح کردن این پیشنهادها نمی دیدم!

در کل یه پیشنهاد بود. همین ;)

موفق باشید.

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

بله اشاره کردن ولی تو هیچ کدوم از عکس ها این قابلیت نبود!

در ضمن بنده وقتی اون همه امکانات رو مشاهده کردم گفتم خب اینا هم میتونن اضافه شن! و اینکه اگر اینایی که من گفتم در حد یک سی ام اس جدید هستن، پس اگر میخواستم تمام پیشنهادامو بدم چی میگفتید؟ :)

البته این پیشنهادهایی که دادم میتونن به عنوان یک افزونه جدا ساخته بشن. و من هم بخاطر توانایی های آقای فخار اعلام کردم وگرنه دلیلی برای مطرح کردن این پیشنهادها نمی دیدم!

در کل یه پیشنهاد بود. همین ;)

موفق باشید.

الان بنده از یک نمونه خارجی استفاده میکنم تمام این امکانات رو داره اما پریموم هست وانگلیسی (البته من خودم برای خودم فارسی کردم)

در کل من آخرین صحبتی که با آقای فخار داشتم : به علت کمبود وقت و بعضی مشکلان پلاگین ساختش با سرعت کمی داره ادامه پیدا میکنه

به نظر من هم عجله نکنید بزارید یه کار توپ در بیاد

لینک به ارسال

جناب فخار عزیز خدا قوت

تو تمام قابلیت هایی که معرفی کردید خبری از پیام خصوصی نبود

post-336-0-25478500-1405647305_thumb.jpg
لینک به ارسال

با تشکر از آقای فخار بابت پلاگین کامل و عالی.

اینطور که از اسکرین شات های این افزونه پیداست، ظاهر و رابط کاربری پلاگین زیاد جالب نیست ...

افزونه تا اینجا هیچ استایلی نداره و بنا بر اینه که تمام استایل خودش را از قالب کاربر بگیره یعنی ظاهرش تمام و کمال به ظاهر قالب شما مربوط بشه ولی با توجه به اینکه قالبها از کلاس و آی دی هم خوان استفاده نمی کنند این کار کار خیلی مشکلی فعلا با کلاس های رسمی وردپرس که تقریبا عمومیه و کلاس های بوت استریپ ست شده و قالبهایی که با یکی ار این دونوع کلاس نویسی استایل دهی شدند با افزونه مشکل ندارند و الان چند روزیه در حال نوشتن یک برنامه هستم که بعدداز نصب افزونه قالب یک صفحه ی سایت رو باز خوانی کنه و کلیه کلاس ها لیست کنه و بر مبناشون تمام نامهای کلاس های افزونه را تغییر بده کاری شبیه فایل ترجمه با این تفاوت که بجای ترجمه کلمات نام کلاس معادل را در سایت مبدا بجای نام کلاس فعلی چاپ کنه این روش را تا بحال در هیچ افزونه ای ندیدم و مطمئن هم به اجرای بی نقصش نیستم ولی تست اولیه اش جواب داده و دارم روش کار می کنم
سلام واقعا با این معرفی هایی که شده افزونه ی معرکه ای خواهد بود منتظر رونمایی هستیم یه سوال آیا شورت کد داره که تو برگه نمایش بدیم ؟
افزونه بجز یک پنل اصلیش که تنظیمات مدیریتی را داره مابقیش در برگه ها ی سایت شما اجرا می شه و برای ساخت برگه هم نیازی به شورتکد نداره فقط شما تایید می کنید که مثلا برگه ی جدول مطالب کاربر را می خواهید داشته باشید خودش در قالب سایتتون برگه را ایجاد می کنه
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...