رفتن به مطلب

افزونه پروفایل حرفه ای کاربران با قابلیت ارسال پیغام خصوصی و دیدن مشخصات یکدیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام ! دوستان همونطور که از موضوع پیداست میخواستم بدونم اسکریپتی با این قدرت هست که امکانات زیر رو داشته باشه !

1-ایجاد صفحه لاگین و خروج در قالب سایت و امکان جابجایی آن در ابزارک ها !

2-نمایش آواتار اشخاص در بخض نظرات و سایر بخش ها !

3-ایجاد بخش مدیریت پروفایل در خود قالب سایت !

4-امکان دیدن پروفایل کاربران با کلیک بر روی اسم آن ها در نظرات !

5-امکان ارسال پیغام خصوصی بین کاربری !!!!

ممنون میشم پیشگسوتان کمک کنند !

لینک به ارسال

بله افزونه private-messages-for-wordpress امکان پیغام خصوصی رو فراهم میکنه !

افزونه : sb-login امکان عضویت در قالب سایت و جابجایی در ابزارک رو فراهم میکنه !

افزونه : simpale avatar هم قابلیت آپلود آواتار رو فراهم میکنه !

اما همچنان کاربران در قالب سایت پروفایل ندارن و با کلیک روی اسمشون در نظرات نمیشه وارد پروفایلشون شد ! (یعنی قابلیت دیدن پروفایل کاربران توسط خود کاربران نیست)

لینک به ارسال

چند وقتی اگر صبور باشید افزونه ای با تمام قابلیت های بالا + چند قابلیت دیگر مانند مشاهده آخرین نظرات مربوط به مطالب کاربر در پنل شخصیش - امتیاز دهی به کاربران و گروه بندی کاربران به صورت خودکار و امکان لایک گذاری برای مطالب با نمایش آواتار و نام کاربر و لیست نام کاربران مشاهده کننده هر مطلب دارم آماده می کنتم که چند نوشتن اولیه اش تموم شده و چند وقت دیگه نسخه ی بتا و آزمایشیش رو منتشر می کنم

لینک به ارسال

چند وقتی اگر صبور باشید افزونه ای با تمام قابلیت های بالا + چند قابلیت دیگر مانند مشاهده آخرین نظرات مربوط به مطالب کاربر در پنل شخصیش - امتیاز دهی به کاربران و گروه بندی کاربران به صورت خودکار و امکان لایک گذاری برای مطالب با نمایش آواتار و نام کاربر و لیست نام کاربران مشاهده کننده هر مطلب دارم آماده می کنتم که چند نوشتن اولیه اش تموم شده و چند وقت دیگه نسخه ی بتا و آزمایشیش رو منتشر می کنم

درود.خسته نباشید.بی نهایت سپاس از کاری که می خواید انجام بدید.اگر امکانات شبیه تیکتینگ هم بهش اضافه کنید و این حالت هم داشته باشه که کاربران فقط با ادمین درارتباط باشند نه کاربران دیگر ممنون می شم.البته اگر صلاح دونستید و رایگان اضافه کردید که چه بهتر.(در کنار ویژگی هایی که در بالا ذکر کردید)

لینک به ارسال

افزونه رایگانه می شه به پنل مدیریتش این رو به عنوان گزینه اضافه کرد که کاربر به کاربر پیام ارسال کنه یا فقط مدیر

چشم

لینک به ارسال

سلام ! استاد ممنون و خسته نباشید ! جالبه که برادران اروپایی همچنین افزونه ای ننوشتند !!!!!!

لینک به ارسال

افزونه های این شکلی زیادند ولی رایگان نیستند چون کدنویسی طولانی و پر دردسری دارند

افزونه ای هم که عرض شد نسخه غیر رایگان هم خواهد داشت که از لحاظ امکانات غیر قابل مقایسه با اونه

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه ! نوشتید من خودم نسخه پولیش رو میخرم فقط قسمت زیاد نزارین :)) ممنون

راستی حتما در صورت نوشته شدن چنین افزونه ای بهم در پیغام خصوصی اطلاع بدید ممنون

لینک به ارسال

سلام

استاد اگر یه موضوع برای این افزونه ایجاد کنید تا هم از زمان باقی مونده برای تکمیلش با خبر بشیم و هم پیشنهاداتی برای این افزونه بدیم عالی میشه

اول خودم عرض کنم که میخوام 100 % امکان ارسال تیکت بین مدیر و اعضا باشه

گروه 7learn یه قطعه اسکریپت تیکت با امکان پیگیری تیکت, نوشتن و پابلیک کردن منتهی خیلی محدودیت داره

کماکان منتظر خرید افزونه کاملتونم

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال

سلام

چشم الان که خیلی زوده ولی اگر مشکلی پیش نیاد ده روز دیگه (تقریبا) دموش رو توی یک آدرس آپ می کنم و براش تایپیک می زنم

لینک به ارسال

سلام

چشم الان که خیلی زوده ولی اگر مشکلی پیش نیاد ده روز دیگه (تقریبا) دموش رو توی یک آدرس آپ می کنم و براش تایپیک می زنم

از بچگی آرزو داشتم همچین افزونه ای داشته باشم :)

ولی مهم ترین قابلیتی که مد نظر من هست اینه که قابلیت افزودن فیلد به صفحه ثبت نام وجود داشته باشه مثل دکمه رادیویی و چک باکس و چک لیست و این حرفا و باهاش بشه پروفایل حرفه ای داشت.

یعنی میشه؟؟؟؟

اولین خریدارش خواهم بود :)

فقط خواهشا لایسنس تک دامین نزارید که من کلی درد سر دارم سر این موضوع (الان همه میگن ها مگه میخوای چیکار کنی؟)

لینک به ارسال

از بچگی آرزو داشتم همچین افزونه ای داشته باشم :)

ولی مهم ترین قابلیتی که مد نظر من هست اینه که قابلیت افزودن فیلد به صفحه ثبت نام وجود داشته باشه مثل دکمه رادیویی و چک باکس و چک لیست و این حرفا و باهاش بشه پروفایل حرفه ای داشت.

یعنی میشه؟؟؟؟

اولین خریدارش خواهم بود :)

فقط خواهشا لایسنس تک دامین نزارید که من کلی درد سر دارم سر این موضوع (الان همه میگن ها مگه میخوای چیکار کنی؟)

قابلیت اضافه کردن فیلد دلخواه به صفحات پروفایل و ثبت نام رو داره و در پیشفرض هم فیلدهای

تحصیلات

تلفن همراه

کد پستی

نشانی

شغل

نشانی فیس بوک

نشانی گوگل پلاس

نشانی تویتتر

کلید api فیس بوک

هم بهش اضافه شده و در صورت پر کردن فیلد url یک تصویر از وبلاگ کاربر را به پروفایل ضمیمه می کنه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

استاد آماده نشد؟

میدونم شما هم تو فکرید، اما بهتره عجله نکنید چون قطعا اگر آماده بشه آقای فخار خودشون اطلاع میدن.

ضمنا امضاشون رو بخونید، متاسفانه یکی از بستگانشون فوت کردن.

لینک به ارسال

افزونه تقریبا آماده است مراحل ثبتش در مخزن وردپرس انجام بشه براش تایپیک می زنم

لینک به ارسال

چند تا از اسکرین شاتهای افزونهpost-336-0-53785400-1404558395_thumb.jpg نمای پروفایل و ناوبری post-336-0-49246500-1404558433_thumb.jpg چک نمودن میزان مقاومت رمز post-336-0-91957200-1404558471_thumb.jpg ارسال تیکت post-336-0-57839300-1404558511_thumb.jpgمشاهده تیکتها و هشدار دریافت تیکت جدید

post-336-0-83282000-1404558594_thumb.jpg اهدای امتیاز ویژه به کاربران post-336-0-21124900-1404558669_thumb.jpg نمایش امتیاز و گروه کاربری post-336-0-45239400-1404558702_thumb.jpgجدول حرفه ای مشاهده وضعیت مطالب ویرایش حذف و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...