رفتن به مطلب

تغيير كلمات كليدي قديمي فائده اي داره ؟

Seyed Ali

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وقتي سايتم رو راه انداختم خيلي از قوانين سئو سر در نمي آوردم و به كلمات كليدي اصلا اهميت نمي دادم

بيشتر كلمات كليدي رو تك كلمه اي مي ذاشتم و بين اين ها پر بود از كلمات ربطي مثل : از ، به و ...

خلاصه گل كاشتم حسابي :)

الان مي خوام همشونو تغيير بدم و كلمات مناسب تري بذارم

سوال:

1. اين كار اثري داره؟

2. ضرر چي؟

ممنون ميشم راهنمائيم كنيد

لینک به ارسال

اساتید بهتر میدونن ولی به نظر حقیر تاثیر مثبت داره. نمیدونم کجا خوندم که هر از چندی بهتره کلمات کلیدی مناسب تر را اضافه کنید.

لینک به ارسال

ممنونم احسان

از اساتيد مي خوام يه كمكي بكنن

من مجبورم خيلي از كلمات كليدي رو حذف كنم اين ضرر مي زنه؟

لینک به ارسال

کلمات کلیدی اتفاقا برای خوانده شدن بهتر پست های قدیمی سایت هاست و الا دو سه صفحه اول به هر حال با ورق زدن مشتریش رو پیدا می کنه ولی چیزی که خیلی مهمه اینه که این کلمات در سه یا چهار کلمه برای هر پست بتونند هم کلیت پست رو تعریف کنند و هم ارتباطش رو با موضوع اصلی سایت و هم خدماتی که در خود دارند اگر کلمات کلیدی مجموعه ای بی ارتباط و گیج کننده باشند تاثیر منفی هم می گذارند

حتما تغییر بدید و به چهار کلمه ای که موتور های جستجو ممکنه از پست ها درخواست کنند اکتفا کنید

لینک به ارسال

ممنون ايمان جان

بعضي ها مي گن اگه كلمه ي كليدي اي رو حذف كنيد به اون مطلب تو گوگل ضرر مي زنه

اين حرف درسته؟

من الان خيلي از كلمات كليدي قديمي رو كه به دردنمي خوره بايد تغيير بدم ضرري نمي زنه؟

لینک به ارسال

اگر لینکش رو حذف کنید بله یعنی مطلب را تغییر آدرس دهید که منجر شود ایندکس های قدیمی گوگل به 404 بخوره و الا نه

لینک به ارسال

سلام ،

فکر کنم 2 سالی میشه که گوگل دیگه به Keywords meta tag اهمیتی نمیده و ازشون استفاده نمی‌کنه ! ( منبع )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...