رفتن به مطلب

نمایش امتیاز کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

سوالی داشتم من میخواهم در بخشی از سایت برترین کاربران از نظر امتیاز را نشان دهم از نظر نمایش آن مشکلی ندارم اما وقتی میخواهم امتیاز هر کاربر را جلوی نام کاربریش نمایش دهم دچار مشکل شده ام

به این شکل که اگر مدیر یا یک کاربر وارد سایت شده باشد با یوزر و پسورد خودش جلوی نام کاربری تمام اعضا امتیاز کاربر وارد شده را نشان میدهد

حالا من میخواهم وقتی مدیر یا هر کاربر دیگر وارد شد با این حالت رو به رو نشه. بطوریکه جلوی نام کاربرانی که در لیست معرفی شده اند امتیاز مربوط به خودشان نمایش داده شود.

من از کد هایی که استاد خوبم آقای imanfakhar در این تاپیک ( لینک ) قرار دادن استفاده کردم.

و کدی هم که 5 کاربر برتر از نظر امتیاز را نشان میدهد به این صورت است:

<?php foreach ( get_users('order=DESC&orderby=user_point&number=5') as $user ) : ?>
<?php echo $user->display_name; ?> (<?php $get_user_point = get_user_point($user);?><?php echo $get_user_point; ?>)
<?php endforeach; ?>

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...