رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید دامنه معتبر

gitymarket

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

عذر میخوام برای یک فروشگاه باید از چه نوع دامنه ای استفاده کرد که معتبر تر باشه

اخه شنیدم تفاوتی بین دامنه ها وجود داره و هرکدوم برای یک کاری بیشتررررررر مناسب هستش - برای یک فروشگاه کدوم رو پیشنهاد می کنید

لطفا اولیت بندی کنید چند تا رو

بسیاااااااااااااااااااااار متشکرم

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

اسم دامنه بیشتر باید فهومی + ساده + کوتاه باشه و با محتوای سایت هم باید هماهنگ باشه .

لینک به ارسال

با محتوای سایت هم باید هماهنگ باشه .

البته اگه قصد شما عنوان سازی باشه برای وب زیاد حرفه شما سندیتی نداره به نظره بنده ...!

مثلا این باور که باید حتما داخل دومین وبسایت تفریحی عبارت fun و یا فروشگاه shop باشه تا حدی منسوخه ، گفتم به این نکته هم توجه کنید...!

بدرود!

لینک به ارسال

البته اگه قصد شما عنوان سازی باشه برای وب زیاد حرفه شما سندیتی نداره به نظره بنده ...!

مثلا این باور که باید حتما داخل دومین وبسایت تفریحی عبارت fun و یا فروشگاه shop باشه تا حدی منسوخه ، گفتم به این نکته هم توجه کنید...!

بدرود!

درسته الان دیگه کمتر روی این مورد اهمیت داده میشه و میشه گفت درجه پایینی داره ولی برای یک سایت که در زمینه IT فعالیت میکنه نمیشه دامنه ایی مثل bia2download گرفت یا bia2fun !!!!

لینک به ارسال

درسته الان دیگه کمتر روی این مورد اهمیت داده میشه و میشه گفت درجه پایینی داره ولی برای یک سایت که در زمینه IT فعالیت میکنه نمیشه دامنه ایی مثل bia2download گرفت یا bia2fun !!!!

منظور دوستمون چیز دیگه ای هستش.

مثلا آدرس سایت من ;)

آیا هیچ ربطی به سایت عکس داره؟؟؟؟ :D

نه اینکه من بیام برای IT دامنه fun بزارم. :blink:

لینک به ارسال

دوستان منظور من این بود از سوال که درانتخاب دامنهفروشگاهی ir بهتر هستش یا biz یا com ?

لینک به ارسال

دوستان منظور من این بود از سوال که درانتخاب دامنهفروشگاهی ir بهتر هستش یا biz یا com ?

سلام و عرض ادب .

حوزه ی کاری هر دامین ، یه تعریف خاص داره که البته بعضی وقتها هم نادیده گرفته میشه .

در مورد دامین .com : در ایران و کل دنیا ، این دامین محبوبیت زیادی داره و معمولا به جهت جهانی بودن و محبوبیت زیاد به نسبت دامین های دیگه ، واسه هر سایتی با هر مدل حیطه ی کاری که استفاده بشه ، مورد تعجب افراد بازدیدکننده قرار نمیگیره . ( حالا این سایت چه فروشگاهی باشه ، چه شرکتی و یا حتی شبکه ای )

در مورد دامین .ir : این دامین هم به دلیل بومی بودن ، اگه واسه هر سایت ایرانی ساکن در ایران استفاده بشه هیچ ایرادی نداره ، چه بسا که شرکتهای بزرگی از این دامین استفاده میکنند ( مثل همراه اول یا ایرانسل و ... ) پس مهم ایرانی بودن سایته .

در مورد دامین .org : این دامین بیشتر به کار سایتهای شرکتی و سازمانی میاد ( مثله سایت سنجش و ... )

در مورد دامین .info : نوعی شناسه برای سایتهای اطلاع رسانیه ( این اطلاع رسانی میتونه تو زمینه های مختلف باشه )

در مورد دامین .net : حیطه ی کاری این دامین مربوط به سایتهایی بر پایه ی شبکه است ، ( مثله سایتهای ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی و ... )

در مورد دامین .biz : این دامین هم مثله دامین های قبل معنای مخفف شده س مشخصه . ( مربوط به حوزه ی بیزنس هست که به درد سایتهای فروشگاهی و خدمات تجارت الکترونیک میخوره . )

البته دامین های دیگه ای هم هست که بنده سعی کردم در مورد پرکاربردتریناش و یه جوریایی مهمتریناش صحبت کنم .

قطعا با این توضیحات باید به پاسختون رسیده باشید .

موفق باشید و یا علی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...