رفتن به مطلب

مشکل آماره وردپرس با فایل AdminPageFactory.php

پست های پیشنهاد شده

سلام ، خسته نباشین (خصوصا @Mostafa :) )

در آپدیت های گذشته آماره وردپرس من با قالب سایتم به مشکلی برخورد کردم که با خطای زیر مواجه شد :

Fatal error: Class 'CustomAdminSubPage' not found in /home/mysite/public_html/wp-content/themes/mytheme/functions/admin_options/AdminPageFactory.php on line 11

خط 11 فایلم هم این هست :

function add_sub_page($parent_slug, $title, $menu_title, $capability, $slug) {
add_action('admin_menu', array($this->last_page = $this->pages[$slug] = new CustomAdminSubPage($parent_slug, $title, $menu_title, $capability, $slug), 'register_menu'));
}

در گوگل که سرچ میکردم بیشتر جاها نوشته بودن یک چیزی همخوانی نداره ، منم اومدم تک تک افزونه ها رو فعال و غیر فعال کردم ببینم مشکل از کدوم افزونس ، فهمیدم مشکل از افزونه آماره وردپرس هست که در آپدیت های گذشته باعث چنین مشکلی شده و قبلا اینطور نبوده.

خواستم اینو اطلاع بدم و ببینم مشکل از کجاس.

ممنون از دوستان عزیز و خصوصا آقا مصطفی

لینک به ارسال

سلام، متشکرم.

احتمالاً به خاطر capability و سطح دسترسی هاست.

ولی خب بازم عجیبه.

بابت گزارش نیز ممنون :)

لینک به ارسال

سلام، متشکرم.

احتمالاً به خاطر capability و سطح دسترسی هاست.

ولی خب بازم عجیبه.

بابت گزارش نیز ممنون :)

سلام مجدد

توی آپدیتی که تازه انجام دادید این مشکل برطرف شده یا نه ؟

لینک به ارسال

سلام، خیر.

آخه این موارد خیلی کم پیش میاد که یوزر با افزونه/پوسته خاصی تداخل داشته باشه. ولی خب یاددشت میکنم در مورد بررسی بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...