رفتن به مطلب

آیا این سایت سنگین هست؟

esyoo

پست های پیشنهاد شده

با سلام

تا 6 روز پیش سایت روی یک هاست وارز بود.و مشکلات زیادی برای من ایجاد می کرد.به همین علت درخواست ارتقا هاست را به هاست وردپرس دادم.(این هاست منابع بیشتری در اختیار می گذاره)

ولی از روزی که آمدم روی هاست جدید مشکلاتم بیشتر شده.یعنی یا سایت بالا نمی یاد یا فوق العاده کند هست و یا این پیغام رو نشون میده

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later

در حالی که من سعی کردم از پوسته پیش فرض استفاده بکنم و کمترین افزونه رو نصب بکنم(کل افزونه ها نصب شده و فعال شده 30 عدد هست)(از افزونه های کش هم استفاده نمی کنم)

خواسته من از شما دوستان و اساتید این هست که سایت رو بررسی کنید و بگید آیا واقعا این سایت سنگین هست؟ یا واقعا مشکل از هاست هست؟

قصد تخریب شرکتی رو ندارم .هدفم اینکه بدونم آیا واقعا سایت سنگین هست و مشکل از طرف من هست؟(علت اینکه از شما در خواست کردم اینکه اولا تخصصی در برنامه نویسی و بهینه سازی سایت و کد ها ندارم و دوما از گزارشات سایت هایی که وب سایت من رو چک می کنند نتیجه ای دستگیرم نمیشه)

با تشکر

آدرس سایت

لینک به ارسال

سایت هیچ مشکلی نداره و براحتی بالا میاد ، کند هم نیست.

شاید اگه مرورگرتون رو عوض کنید درست بشه.

مثلا کروم البته بجز ie چون این مرورگر خودش هم سنگینه

ویرایش شده توسط tazeh
لینک به ارسال
ل افزونه ها نصب شده و فعال شده 30 عدد هست

بگو وردپرس ترکوندی دیگه!

حداکثر 5 افزونه باید نصب بشه

لینک به ارسال

سرعت لود وب‌سايتتون كه خوبه .. ميتونه مشكل از سرعت اينترنت خودتون هم باشه ..

ولي با 30 تا افزونه ، اونم براي همچنين پوسته و سايتي با اين امكانات واقعا خيلي زياد هستش .. اين همه افزونه اصلا لازم نيستش و كاربردي هم نداره ..

لینک به ارسال
کل افزونه ها نصب شده و فعال شده 30 عدد هست

ببخشید شما 30 تا افزونه رو کم می دونید؟

لینک به ارسال
افزونه ها نصب شده و فعال شده 30 عدد هست

عجب حرفی زدی که ، دمت گرم بابا ، 30 تا :blink: :blink: میشه یه لیست بدی چی هارو نصب کردی ؟

افزونه کش هم نصب کن کی گفته نصب نکنی ؟

لینک به ارسال

با تشکر از همه دوستان.خیلی لطف کردید.هدف من هم همین بود که اشکال کارم رو بدونم.

پس هدف از افزونه های چی هست و چطور باید از ان استفاده کرد؟

من به تمام قابلیت های اینافزونه ها نیاز دارم.یعنی شما می گید باید یک پوسته داشته باشم که این ویژگی ها رو داشته باشه؟

لیست افزونه هایی که در حال حاضر فعال هست.

404 Redirection

Akismet

All in One SEO Pack

ALO EasyMail Newsletter

Broken Rss Feed Fixer

Category Posts Widget

Dynamic Image Resizer

Fast Secure Contact Form

Google Analytics for WordPress

Google XML Sitemaps

Login LockDown

Mail From

Private Messages For WordPress

Register Plus Redux

Share and Follow

SI CAPTCHA Anti-Spam

Sidebar Login

Simple Tags

User Locker

ویرایش نقش کاربر

wp-jalali

WP-Optimize

WP-PageNavi

WP-Polls

WP-PostViews

WP-Table Reloaded

WP Show IDs

Yet Another Related Posts Plugin

White Label CMS

یک سوال دیگه:اگر افزونه نصب باشه ولی فعال نباشه باز هم بر روی سرعت سایت تاثیر گذار هست؟

با تشکر

ویرایش شده توسط esyoo
لینک به ارسال

سلا

این افزونه ها ممکن هست روی کار تاثیر داشته باشن :

[b]Yet Another Related Posts Plugin[/b]
[b]Google XML Sitemaps[/b]

یک سوال دیگه:اگر افزونه نصب باشه ولی فعال نباشه باز هم بر روی سرعت سایت تاثیر گذار هست؟

فعال نباشه تاثیری نداره.

لینک به ارسال

با تشکر از شما

دوستان نظرشون این هست که 30 عدد خیلی زیاد هست.و من هم به این افزونه ها نیاز دارم.

سوالم اینکه یعنی خیلی از سایت ها این افزونه ها رو نصب نمی کنند؟یعنی قالب آن ها این ویژگی را دارد؟

با تشکر

لینک به ارسال

تعداد افزونه ها به نظر من مهم نیست. البته اگر سرور میزبان شما مناسب باشه.

بیشتر موقع فراخوانی به سرور درخواست زیاد فرستاده میشه. اگر سرورتون کانفیگش خوب باشه مشکلی براش پیش نمیاد.

لینک به ارسال

Dynamic Image Resizer

مثلا به جای این میشه یه کد گذاشت تو سی اس اس دیگه خلاص !

WP Show IDs

یه بار فعال کن آیدی مورد نظر رو بردار دوباره غیرفعال کن !

WP-Optimize

فکر نکنم نیاز باشه همیشه فعال باشه این افزونه ، قبلا یه افزونه پاکسازی داشتم یه بار اسکن میکرد برای چند ماه کافی بود !

Mail From

Private Messages For WordPress

Register Plus Redux

Simple Tags

User Locker

Share and Follow

این چهارتا رو اصلا کار نکردم ، کسی میدونه درباره اش یه چیز بگه !

.......

من خودم افزونه تقریبا زیاد استفاده میکنم اما واقعا بهشون نیاز دارم و تا اون جایی هم که تونستم سعی کردم اگر میشه از کد استفاده کنم !

ولی خب سایت من با اون بازدید و اون دم و تشکیلات نیاز به اون افزونه ها داره ، اما سایت شما خیلی قالب حرفه ای یا امکانات خاصی نداره که نیاز به این همه افزونه داشته باشه !

لینک به ارسال

با استفاده از این افزونه میتونید ببینید کدوم یک از افزونه هاتون بیشتر روی سرعت سایت تاثیر داره..

لینک به ارسال

با استفاده از این افزونه میتونید ببینید کدوم یک از افزونه هاتون بیشتر روی سرعت سایت تاثیر داره..

با تشکر از شما اون عکس کار خودم بود! :)

خوب نفهمیدم چطور باید باهاش کار کنم و کدوم بخشش اطلاعات مفید رو به من میده

فعلا غیر فعالش کردم.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

حرف جناب مرتضی درسته. تعداد زیاد افزونه‌ها همیشه دلیل کندی سایت نیست. بستگی داره کار هر کدومشون چی باشه. تو این لیست WP-PostViews هم میتونه تو مواقعی که محدودیت استفاده از منابع وجود داره مشکل ساز بشه.

۲ چیز میتونه مشکل محدود شدن و سرعت لود سایت شما رو تا حد زیادی حل کنه:

کش شدن صفحات و درخواستهای فرستاده شده به دیتابیس با استفاده از افزونه‌ای مثل W3 Total Cache

کم شدن تعداد استایلها و لود فایلهای جاوااسکریپت تو فوتر. بارگذاری ۱۰ فایل css و ۴ تا فایل js تو استارت اولیه‌ی سایت مشکلیه که با هاست پرقدرت‌تر هم به طور کامل حل نمیشه.

لینک به ارسال
کش شدن صفحات و درخواستهای فرستاده شده به دیتابیس با استفاده از افزونه‌ای مثل W3 Total Cache

با تشکر از شما دوست عزیز.

این تفزونه خوب هست.ولی وقتی CDN رو روی اون فعال می کنم سرعت ایندکس شدن مطالب سایت فوق العاده پایین می یاد.از طرفی این سایت تازه راه اندازی شده و این مسئله کمی برام مهم هست فعلا.

این مشکل رو به شخصه خودم تجربه کردم.(شاید هم تنظیمات رو درست انجام ندادم.ولی طبق آموزش های فارسی موجود پیش رفتم)

کم شدن تعداد استایلها و لود فایلهای جاوااسکریپت تو فوتر. بارگذاری ۱۰ فایل css و ۴ تا فایل js تو استارت اولیه‌ی سایت مشکلیه که با هاست پرقدرت‌تر هم به طور کامل حل نمیشه.

چند سوال:

1)این وب سایتی که من ایجاد کردم در این زمینه چطور هست؟

2)ولید کردن قالب و کد های اون تاثیر گذار هست در سرعت سایت؟

3)سایتی وجود داره که کد های قالب رو بگیره و کد های توب و تمیز خروجیش باشه؟

با تشکر

لینک به ارسال

یک سوال دیگه در مورد WP-PostViews

هدف من از گذاشتن این افزونه این هست که بدونم کاربرها بیشتر به چه موضوعی علاقه دارند.

خوب حالا من این افزونه رو غیر فعال می کنم.چطور بفهمم کاربر ها به چه مطالبی بیشتر علاقه دارند؟(افزونه یا ابزار مشابه ای وجود داره؟)

با تشکر

لینک به ارسال
چند سوال:

1)این وب سایتی که من ایجاد کردم در این زمینه چطور هست؟

2)ولید کردن قالب و کد های اون تاثیر گذار هست در سرعت سایت؟

3)سایتی وجود داره که کد های قالب رو بگیره و کد های توب و تمیز خروجیش باشه؟

1- بیشتر فایلهای اضافه پوسته شمااز افزونه های شماست که اکثرا توی هدر دارن لود میشن ولی بازهم در اینمورد به نسبت بد نیست.

2- میتونه تاثیرگزار باشه ولی نه خیلی زیاد.

3- من ندیدم! فقط میتونید ولید کنید که البته مشکلات و اشتباهات رو نشون میده و رفعش با خودتون هست.

یک سوال دیگه در مورد WP-PostViews

هدف من از گذاشتن این افزونه این هست که بدونم کاربرها بیشتر به چه موضوعی علاقه دارند.

خوب حالا من این افزونه رو غیر فعال می کنم.چطور بفهمم کاربر ها به چه مطالبی بیشتر علاقه دارند؟(افزونه یا ابزار مشابه ای وجود داره؟)

با تشکر

بازهم باید تعداد بازدید و تعدادنظرات رو ببینید تا متوجه این موضع بشید. پس فرقی نمیکنه.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...