رفتن به مطلب

استفاده از header.php در صفحه دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یک فایل header.php دارم.

میخوام کاری کنم که بتونم این هدر رو برای این صفحه هم استفاده کنم.مثلا فولدر client

در این فولدر اسکریپت whmcs نصب کردم.میخوام از هدر وردپرس برای این اسکریپت هم استفاده کنم.رفتم توی کدهای اسکریپت whmcs و <?php get_header(); ?> گذاشتم ولی کارنکرد.نمیشه آدرس به این اضافه کرد؟

لینک به ارسال

سلام

با کد زیر می تونید یه فایل php اضافه کنید ولی توابع وردپرس اگه می خواید جواب بدن باید ارتباط برقرار کنید بینشون

{include file='your.php'}

لینک به ارسال

این کد برای اتصال فایل php هست. اگه تابع وردپرس داخلش باشه فکر نمی کنم درست کار کنه.

لینک به ارسال

اگر می خواهید وردپرس را بهش وصل کنید که با header.php قالب کاری ندارید این فایل خودش با تابع به موتور وصله

<?php
// Include WordPress
define('WP_USE_THEMES', false);
require('/home/yourdomain/public_html/wp-blog-header.php');
?>

بجای yourdomain نام دامینتون در ftp را بگذارید این نشانی با فرض اینه که وردپرس در پوشه ی public_html (روت سایت) نصب شده باشه

لینک به ارسال

نشد متاسفانه.من اسکریپت whmcs رو تو پوشه client نصب کردم و وردپرس هم در روت سایت.میخوام هدری که برای وردپرس درست کردم برای whmcs هم بذارم که یکی بشه و هر تغییری تو هدر وردپرس میدم تو هدر اسکریپت whmcs هم به طور خودکار انجام بشه.

لینک به ارسال

می خواهید هدر رو اونجا بگذارید ؟

<?php
// Include WordPress
define('WP_USE_THEMES', true);
require('/home/yourdomain/public_html/wp-blog-header.php');
?>

مگه هدرتون رو خودتون نساختید

خب کدهای موردنیازتون رو منتقل کنید اونور با اینکار کلی کد اضافی را هم دارید حمل می کنید که هم به لود هم به امنیت هر دو سایت لطمه می زنه

لینک به ارسال

tpl که فرمت قالب صفحات شما template ها را نباید ویرایش کنید بگردید دنبال فایل های php اصلی سند

لینک به ارسال

در ضمن tpl هم فرمت پیچیده ای نیست

شبیه php است

در کنار کدهای معمول html توابع را بجای خواندن در تگ php با علامت

{$تابع}

فراخوانی می کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...