رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام .امروز که وارد گوگل وبمستر شدم متوجه شدم که تگ ها یا همون برچسب های سایتم ایندکس نمیشن.

بعد که چک کردم دیدم درسته ولی میدونم مشکل باید از افزونه wp seo by yoast باشه دوستان لطفا بگید کجاش رو چک کنم؟

<<پی اس دی کده >>

www.psdkade.ir

لینک به ارسال

اینکه درسته مشکل نیست

برای سئوی صحیح نباید برچسب ها ایندکس بشند

ایندکس شدن برچسبها و باقی صفحات بایگانی فقط برای یک مدت کوتاه روی بازدید اثر می گذاره ولی وقتی مطالب صفحه اول به صفحه دوم رفتند و گوگل دید ایندکس ها سر جاشون ثابت نیستند به عنوان متقلب سایت رو از نتایج جستجو حذف می کنه

اینکه درسته مشکل نیست

برای سئوی صحیح نباید برچسب ها ایندکس بشند

ایندکس شدن برچسبها و باقی صفحات بایگانی فقط برای یک مدت کوتاه روی بازدید اثر می گذاره ولی وقتی مطالب صفحه اول به صفحه دوم رفتند و گوگل دید ایندکس ها سر جاشون ثابت نیستند به عنوان متقلب سایت رو از نتایج جستجو حذف می کنه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون

یعنی بر اساس این گفته شما باید نگذاریم برچسب ها ایندکس بشن ...

حالا سوال چرا توی افزونه گوگل سایت مپ این گزینه وجود داره ؟

دوم آیا فعال بودن قسمت سایت مپ افزونه وردپرس سئو با افزونه XML Sitemap Generator for WordPress تداخلی ایجاد میکنه ؟

لینک به ارسال

یعنی ایمان جام اگه تگ هامون ایندکی بشن خیلی به ضرر سایته؟ در کل ایندکس نشن بهتره؟

الان هزار تگم در نقشه سایتم ایندکس شده. اگه بخوام ایندکس نشن باید از طریق افزونه یوهاست سئو تیک ایندکس نشدنشو بزنم؟

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...