رفتن به مطلب

بهم ریختن محیط سی پنل بعد از قرار دادن کلودفلیر

raminsat1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دی ان اس های کلود فلیر رو بر روی دامنه خود قرار دادم وتنظیمات صحیح انجام شده و دسترسی ها درست هست ولی محیط سی پنل به صورت بهم ریخته نمایش داده میشه

توی سایت های خارجی و ایرانی یک روز کامل به دنبال حل مشکل گشتم ولی راهنمایی برای این مورد انجام نشده و خود سایت کلودفلر این مورد را ذکر کرده ولی روش رفع مشکل رو دقیق نگفته

بهشون هم تیکت زدم هنوز جواب ندادن

کسی از این مشکل اطلاعی داره که چجوری رفعه میشه؟

لینک به ارسال

اصلا کنتر پنل Cpanel چه ربطی به CloudFlare داره ؟؟ کلاد فلر فقط با دامین و DNS ها در ارتباط هستش شما با IP وارد کنترل پنل خودتون بشید مطمعن باشید که مشکل از کالاد فلر نیست اگه مشکل از اون باشه پس من و کل کسایی که دارن ازش استفاده میکنن هم باید همین مشکل براشون پیش بیاد .

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر به سوال بنده توجه کنید متوجه میشید که بعد از ست کردن دی ان اس های کلودفلیر این مشکل برای من به وجود میاد و زمانی که با آدرس اصلی وارد سی پنل می شم آیکن ها و تصاویر نمایش داده نمیشه پس مشکل از ست کردن دی ان اس های کلودفلیر هست و شاید برای شما این مشکل به وجود نیومده باشه پس اگر شما این مشکل رو نداشتید تا حالا دلیل نمیشه کلا همچنین چیزی به وجود نیاد (از پاسخی که دادید ممنونم) بنده با آی پی سرور هم میتونستم وارد سی پنل بشم ولی می خواستم این مشکل رو به یه روشی حل کنم که با آدرس دامنه بشه وارد شد.

بعد از تیکت زدن به پشتیبانی کلودفلیر به بنده به این شکل پاسخ دادن:

Hello, thank you for contacting CloudFlare.

Please try either one of the following:

cpanel.yourdomain

direct.yourdomain.com/cpanel

direct.yourdomain.com:2082

من قبل از پاسخ دادن خود کلودفلیر ساب دامنه CPANEL رو به صورت A RECORD به آی پی سرور، در تنظیمات کلود فلیر اضافه کردم (بدون اینکه در خود هاست ساب cpanel ایجاد کنم) و همینطور کلود فلیر رو روی این ساب دامنه غیر فعال کردم که تنها اتصال مستقیم از طریق کلودفلیر برقرار باشه و بعد از گذشت 1 تا 6 ساعت تقریبا تونستم با آدرس زیر به صورت صحیح و بدون مشکل وارد سی پنل بشم.

CPANEL.DOMIAN.COM:2082

یک نکته: اگر ساب دامنه ای بر روی هاست خودتون ایجاد کرده اید ولی می خواهید به صورت مستقیم به آی پی سرور متصل بشه باید اون رو در تنظیمات کلودفلیر اضافه کنید ولی حالت کلودفلیر رو برای اون ساب دامنه غیرفعال نمایید.

ویرایش شده توسط raminsat1
لینک به ارسال

اخه مشکلتون خیلی عجیب بود یه کم تعجب کردم به هر حال ممنون از اینکه راه حلش رو هم توضیح دادید .

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام دوست عزیز

اگه هاست شما یا سایت شما از ssl رایگان استفاده کنه این مشکل به وجود میاد

چون کلودفلر با اس اس ال رایگان سازگار نیست

و قبل متصب شدن با بخش فنی مشورت کنید تو بخش هاستینگ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...