رفتن به مطلب

میخواهم این قالب را نصب کنم راهنمایی بفرمایید

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من قالب فروشگاهی تندیس کالا را از لینک زیر دانلود کردم:

http://pcnano.ir/قال...شگاهی-وردپرس-2/

و نصبش کردم.حالا مشکلی که دارم اینه که نمیدونم چطوری باید مبلغ محصولات رو اضافه کنم و چطوری لینک خرید پستی و عکسه محصول را بزارم

در لینک بالا یه توضیح مختصری داده ولی من متوجه نشدم:

زمینه های دلخواه :

$thumb : تصویر کوچک

$price : قیمت

$image : تصویر کالا

$buy_link : لینک خرید

افزونه مورد نیاز : wp_pagenavi و cystats

ویرایش شده توسط salehen
لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

لطفا قبل از ایجاد تاپیک، جستجو کنید!

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/550-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1/

لینک به ارسال

سلام.ممنون

فقط من متوجه نشدم اینکه گفته شده

ابتدا کد زیر را در اول هر فایلی که میخواهد زمینه دلخواه استفاده کنید قرار دهید یعنی چی؟

منظور از فایل چه فایلی هست؟

و اینکه

خب حالا هر جا که میخواهید زمینه به نمایش در بیاید کد زیر را قرار دهید رو هم متوجه نشدم یکم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

شما اول باید از تنطیمات صفحه که بالا هست گزینه زمینه های دلخواه رو فعال کنید. بعد افزودن رو بزنید. نام و مقدار رو وارد کنید و ذخیره کنید.

لینک به ارسال

سلام

شما اول باید از تنطیمات صفحه که بالا هست گزینه زمینه های دلخواه رو فعال کنید. بعد افزودن رو بزنید. نام و مقدار رو وارد کنید و ذخیره کنید.

سلام.دوست عزیز اینها در مرحله بعده

من سوالم اینه که کدها رو باید تویه کدوم فایل بریزم؟

لینک به ارسال

هر جا که نیازه. اگه تو صفحه اصلی باشه index و اگه ادامه مطلب single. دقت کنید کدها رو داخل حلقه باید استفاده کنید.

لینک به ارسال

ببینید الان قالبه من فروشگاهیه و میخوام تویه صفحه اصلی و تویه ادامه مطلب مثلا قیمت محصولات رو بزنم

برای اینکار باید هر دوتا کد رو تویه یه فایل وارد کنم؟مثلا اگه بخوام صفحه اصلی باشه باید هر دو کد رو تویه فایل ایندکس وارد کنم؟یکی رو اوله فایل یکی رو ته فایل؟

و منظور از حلقه های وردپرس چیه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...