رفتن به مطلب

افزونه مارک کردن محل روی نقشه گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قبلنا یه سایتی دیدم که مثلا ستادهای انتخاباتی سعید جلیلی میومدن و هر ستادی آدرس خودش رو روی نقشه گوگل که توی سایت بود مارک میکرد و اطلاعاتی مثل آدرس و تلفن و ... از ستاد خودش میذاشت که بعدا مدیر سایت میرفت تأیید میکرد و این آدرس در معرض دید عموم قرار میگرفت

کسی میتونه یه افزونه اینطوری بهم معرفی کنه لطفا؟

مچکرم

لینک به ارسال

یه چیزی توی این مایه ها میخوام:

http://www.118food.com/

http://www.zoodfood.com/restaurantmap.aspx

لینک به ارسال

سلام، سایت دوم که با Google map api انجام شده. ولی اولی با یه افزونه جی کوئری به نام MapHilight هست.

افزونه های بیشتر:

لینک به ارسال

سلام، سایت دوم که با Google map api انجام شده. ولی اولی با یه افزونه جی کوئری به نام MapHilight هست.

افزونه های بیشتر:

مصطفی جان ممنون. فقط یه نکته: اگر بخوام امکان این رو بذارم که بیننده ها خودشون بتونن آدرس محل کار خودشون رو هایلایت کنن و من فقط تأیید کنم کدوم یکی از اینها این امکان رو داره؟
لینک به ارسال

خواهش میکنم.

خب باید از Google Map API استفاده کنید.

اگر PHP بلد باشید که کار سختی به اون صورت نیست.

لینک به ارسال

خواهش میکنم.

خب باید از Google Map API استفاده کنید.

اگر PHP بلد باشید که کار سختی به اون صورت نیست.

زیاد بلد نیستم متأسفانه. اگر اشتباه نکنم اینطوری باید برای اضافه کردن هر نقطه ای بری و کد صفحه رو دستکاری کنی درسته؟ افزونه ای نداریم که این کارو بکنه؟
لینک به ارسال

افزونه رو نمیدونم. جستجویی کنید شاید پیدا بشه.

ببینید تمامی این موارد در مستندات Google map api توضیح داده شده.

برای مشخص کردم یک Location در نقشه فقط کافیه lat و lng را مشخص کنید.

اگر افزونه وردپرسی پیدا نکردید، یه جستجویی هم در افزونه های جی‌کوئری داشته باشید، افزونه در این زمینه هم زیاد هست که نهایت بعد اون رو برای وردپرس کاستومایز میکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...