رفتن به مطلب

مشکل در آپلود فایل در وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در یکی از زیر سایت ها یک عکس رو آپلود کردم و یه آدرس شبیه به آدرس زیر به من داد :

ولی تصویر رو نشون نمیده و وقتی هم که آدرس رو در مرورگر وارد می کنم ، در زیر سایت ارور 404 میده.

مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال

از قسمت رسانه آپلود کردید؟

دایرکتوری مورد نظر در هاست شما وجود دارد؟

لینک به ارسال

این آدرس آدرس آپلود دیفالت رسانه نیست اگر افزونه ای برای آپلود دارید غیر فعالش کنید و چک کنید

و اگر نه از تنظیمات - رسانه - چک کنید فیلد مربوط به «پرونده‌های فرستاده شده در این شاخه نگهداری می‌شوند» خالی است و زیر آن نوشته باشد «پیش‌فرض wp-content/uploads است» و اگر آدرسی دیگه بود مثلا files به پوشه ی اصلی وردپرس برید یک پوشه به نام files ایجاد کنید دسترسیش رو روی 725 بگذارید و یا اگر به .htaccess آشنایی دارید دستور rewrite براش بگذارید

در پوشه ی wp-content/uploads و احتمالا زیر پوشه ی ماه اخیر (8) رو هم نگاه کنید ببینید فایل آپلود شده آنجا هست یا نه

لینک به ارسال

سلام

در قسمت " تنظیمات>رسانه ها " اصلا هچین فیلدی وجود نداره و یک سری فیلد درباره با اندازه ها و جاسازی ها هست

تا حالا افزونه ای رو هم برای این زیر سایتم فعال نکردم

متاسفانه به .htaccess هم آشنایی ندارم !!

لینک به ارسال

در قسمت " تنظیمات>رسانه ها " در فیلد "پرونده‌های فرستاده شده در این شاخه نگهداری می‌شوند"

لینک به ارسال

پس باید از طریق مدیر شبکه این تنظیمات رو ست کنید.

لینک به ارسال

در قسمت مدیر شبکه و در قسمت تنظیمات اصلا رسانه وجود نداره و یه سری فیلد با عنوان "تنظیمات بارگذاری" وجود داره

fjeuvv8jhf268hyfzjp.jpg

لینک به ارسال

اگر می تونید وردپرس رو انگلیسی کنید و همین صفحه رو ازش عکس بگیرید فکر کنم منظور از نشانی دیدگاه نخست همون نشانی آپلوده

لینک به ارسال

زبان مدیر شبکه رو انگلیسی کردم ولی تغیری ایجاد نشد و باز هم زبان پیشفرض فارسی بود

البته فکر نکنم این مربوط باشه چون اگه اشتباه هم ترجمه شده باشه بازم فیلد مربوطه باید در قسمت بارگذاری باشه نه در قسمت دیدگاه ها

لطفا سریعتر راهنمایی کنید

خیلی فوریه

لینک به ارسال

این مسیر رو طی کنید:

سایتهای من > سایت موردنظر > ویرایش > تنظیمات > در اینجا Upload Path رو پیدا کنید.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی تون

در قسمت ویرایش و تنظیمات upload patch رو پیدا کردم ولی یه فیلد دیگه هم با عنوان Fileupload Url وجود داشت که همون آدرسیه که بعد از آپلود ، سایت بهم میده.مثل این آدرس : http://design.rayagraph.com/files/about.jpg

حالا میشه بگید کدوم فیلد رو باید ویرایش کنم و چی باید جاش بنویسم تا فایل ها رو درست آپلود کنه ؟

h3g3li1orwwcwdg1k23w.jpg

لینک به ارسال

هردو باید ویرایش بشن.

اولی مسیر جایی هست که باید آپلود بشه و دوم آدرس وب ش هست.

هر جایی که مدنظرتون هست رو وارد گنید.

لینک به ارسال

هم مسیر آپلود و هم آدرس وبش رو تغییر دادم ( هردوشون رو wp-content/upload گذاشتم ) ولی بازم تصویر رو شکسته بالا میاره و بعد از آپلود همون آدرس قبلی رو میده.

لینک به ارسال

حالا باید کش و کوکی را پاک کنید

منظور من از تغییر زبان این نبود که مشکل رو رفع کنه می خواستم محتوای انگلیسی را ببینم چون گاهی ترجمه ها کمی متفاوتند

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

میشه واضح تر توضیح بدید تا من بدونم چی کار باید کنم ؟؟!

لینک به ارسال

افزونه ی کش دارید ؟ اگر دارید هم غیر فعالش کنید و از طریق خود افزونه فایل های کش سیستم را پاک کنید در بروسر خود هم فایل های کوکی را پاک کنید هر بروسری این فایل ها را یک جور پاک می کند ولی هم کوکی و هم کش تاریخ مصرف دارند و خودبخود نیز پس از مدت زمانی که برنامه ریزی شده اند پاک می شوند

لینک به ارسال

ممنون ولی مشکل من حل نشد

هر کی میتونه کمکم کنه اعلام کنه یوزر و پس رو براش بفرستم

ممنون

لینک به ارسال

آقا ایمان می تونی کمکم کنی؟ الان 1 ماهه که این مشکل برام پیش اومده و این تاپیک رو براش ایجاد کردم ولی تا حالا نتونستم برطرفش کنم. خیلی هم بهش نیاز دارم

اگه می تونی اعلام کن رمز و نام کاربری رو برات ارسال کنم.

ممنون

کسی نیست به من کمک کنه ؟؟

لینک به ارسال

این مسیر رو تست کنید بببینید ست میشه؟

wp-content/blogs.dir/upload

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...