رفتن به مطلب

این ارور های پیوند های شکسته چیه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این ارور هایی که توی وردپرسم هست مربوط به چیه؟

و چطوری باید برطرفش کنم؟

post-1329-0-80809800-1401476387_thumb.pn

لینک به ارسال

خب شما دوهزارو خورده ای پیوند شکسته در سایتتون دارید. اگه حوصله اصلاح کدنشو ندارید به ابزار>پیوندهای شکسته برید و در اونجا تعداد پیوندهای شکستتو میبینی که چون زیاد است برات صفحه بندی کرده شما در هر صفحه میتونید علامت پیوندهای شکسته را بزنید و بعد در قسمت بالا بی پیوند کردن را انتخاب کنید و گزینه اعمال رو بزنید تا همه پیوندهای شکستت بی پیوند بشن. برای همه صفحاتت باید این عملو تکرار کنی تا پیوند شکسته ای در سایتت نمونه.

مپفق باشی

لینک به ارسال

میدونم سایت و تازه گرفتم

واسه سایتای خودم تا حالا همچین چیزی پیش نیومده

منظور از پیوند های شکسته همون پیوند هایی هست که وجود ندارن یا به عبارت دیگه ای ارور های 404 هستن؟

لینک به ارسال

می تونند اونها باشند می تونه از تغییر قالب پیوند یکتا به وجود بیاد و می تونه از nofollow نکردن بایگانی ها و صفحات اصلی به وجود بیاد چون محتوای اون صفحات در حال تغییره و ممکنه تگهایی که یک ماه پیش گوگل از اون صفحه گرفته و ایندکسشون کرده الان از صفحه ی مورد نظر خارج شده باشند و دیگه ربات های گوگل نتونند در نشانی قبلی بخونندشون

لینک به ارسال

در کل تاثیر بدی روی سایت داره و اگه اصلاحشون کنی معمولا هم سئوی سایتت بهتر میشه و هم برای کاربران و موتورهای جستجوگر قابل اعتمادتر میشی

لینک به ارسال

خب تا به حال به این مشکل برنخوردم

چطوری باید اصلاحش کنم؟

حالا اصلاح کنم؟

یا بی پیوند؟

لینک به ارسال

خب اگه وقت آزاد زیاد داری می تونی درستشون کنی و اگه وقت نداری یس پیوند کن. در قسمت تنظیمات > بررسی کننده پیوند هم می تونی بری و سه تا تیک را فعال کن تا موتوهای جستجو این پیوندها را دنبال نکنن و در جستجوی گوگل نیان که در این صورت گوگل و سایر موتورهای جستتجو پیوند های شکسته سایت شما را نمی بینند و دنبال نمیکنند.

منظورم در بالا از سه تا تیک اینا بود

اعمال قالب سفارشی در پیوندهای شکسته | ویرایش CSS

اعمال قالب سفارشی در پیوندهای پاک شده | ویرایش CSS

موتورهای جستجو را برای این پیوندها متوقف کن

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

مطمپنی همه لینک هایی که برات شکسته زده سالمن؟ شاید فقط بعضی هاش سالم باشن چون برای خودم ه این اتفاق افتاده. ولی ۹۸٪ شکستن.

برای ویرایش به ابزار> پیوند شکسته برید وا اونحا هر کاری اعم از ویرایش٬ حذف٬ بی پیوند کردن٬ لینک شکسته نیست و همه اینارو انجام بدی.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام به همه.

منم همین مشکلو دارم و همه لینکایی رو که پیوند شکسته بود اصلاح کردم ولی یه لینک هست که با اینکه سالمه و دو سه بارم چک کردم و هیچ مشکلی نداره اومده تو لیست پیوندهای شکسته و ارور 403 forbidden رو براش زده. چیکار کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...