رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

این اولین پست من توی انجمنه :rolleyes: . راجع به افزونه آماره مقداری کمک لازم داشتم. ممنون میشم کمکم کنید.

من میخوام کد های افزونه wp statistics طوری تغییر بدم که تعداد افراد آنلاین و تعداد بازدید امروز و تعداد بازدید کننده امروز و تعداد بازدید دیروز و تعداد بازدید کننده دیروز و تعداد ورودی موتور جستجو و تعداد بازدید ماه و هفته و سال و کل رو هفت برابر نشان بده.

باید چه قسمت هایی از کد افزونه رو تغییر بدم.

لطفا در صورت امکان کمکم کنید.

باتشکر

لینک به ارسال

تو تنظيماتش يه قسمت داره مي گه هر نفر رو چه قدر حساب كنم جلوش عدد ٧ رو وارد كنيد!

لینک به ارسال

سلام

اون قسمت رو وارد کردم ولی فقط مقدار بازدید امروز رو 7 برابر میکنه.

فکر کنم باید در کد افزونه تغییر ایجاد بشه.

لینک به ارسال

نه اين باعث ميشه هر يك نفر رو ٧ نفر حساب كنه! از زمان تغيير به بعد فكر كنم تغيير كنه...

به مرور درست ميشه! يك هفته ديگه بينيد امار هفته ي گذشته ٧ برابر شده!

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک به ارسال

ممنون ، چک میکنم ببینم چطور میشه. ولی با تغییر این رقم تعداد افراد آنلاین تغییر نمیکند. کدام قسمت رو در کد افزونه باید برای این منظور تغییر دهم.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام مجدد ،

چک کردم فقط تعداد بازدید با این ضریب چند برابر میشود و

تعداد افراد آنلاین و تعداد بازدید کننده امروز و تعداد بازدید کننده دیروز و تعداد ورودی موتور جستجو امروز و تعداد بازدید کننده ماه و هفته و سال و کل رو چند برابر نشان نمیده. که من میخوام این مقادیر رو هم چند برابر نشان بده.

کمک لطفا

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...