رفتن به مطلب

کمک ( ساخت منوی عکس دار )

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستای خوب و اساتید گرامی

این اولین پسته منه تو انجمن و ازتون راهنمایی میخوام

من میخوام یک منو مثله عکس زیر بسازم :

62979202829562809049.jpg

آیا کدش همون کده منوییه که فراخوانی میکنیم ؟؟ اگه هست پس عکسو چطوری میخونه؟؟

اگه نیست و ی کده دیگه داره لطفا راهنماییم کنید

میخوام به صورت منو باشه نه جوره دیگه .. راهه دیگه رو میدونم ولی تو منو بیاد مهمه واسم

لینک به ارسال

به صورت استاتیک یعنی با استفاده از قرار دادن کدهای html منو به صورت مستقیم در فایل های قالب می تونید منو را ایجاد کنید. یک روش دیگه هم استفاده از کد فراخوانی منو وردپرس هستد. برای اینکه در این حالت آیکون ها هم باشند باز دوتا راه دارید یکی استفاده از فونت آیکون ها هست و دیگری تعریف تصویر پس زمینه با استفاده از css برای هر کدام از آیتم ها می باشد.

لینک به ارسال

به صورت استاتیک یعنی با استفاده از قرار دادن کدهای html منو به صورت مستقیم در فایل های قالب می تونید منو را ایجاد کنید. یک روش دیگه هم استفاده از کد فراخوانی منو وردپرس هستد. برای اینکه در این حالت آیکون ها هم باشند باز دوتا راه دارید یکی استفاده از فونت آیکون ها هست و دیگری تعریف تصویر پس زمینه با استفاده از css برای هر کدام از آیتم ها می باشد.

مرسی سعید جان به صورت استاتیک نمیخوام باشه میخوام از طریق منو فراخوانی کنم اگه کدی یا راهه حلی داری اینجا واسم بزار

خیلی لازم دارم

لینک به ارسال

مرسی سعید جان به صورت استاتیک نمیخوام باشه میخوام از طریق منو فراخوانی کنم اگه کدی یا راهه حلی داری اینجا واسم بزار

خیلی لازم دارم

خوب بعد از اینکه منو را ساختید و در قالب اون را فراخوانی کردید به بخش فهرست ها برید و طبق یکی از روش های زیر عمل کنید:

1- اگر اون تصاویر مروبط به هر منو به صورت تصویر یعنی تگ img یا آیکون فونت هستند می تونید قبل از اسم هر منو کد آیکون فونت یا تگ img را قرار بدید بعد با استفاده از css ظاهرشض را تغییر بدید.

2- می تونید در بخش فهرست ها از منوی تنظیمات صفحه در بالا, گزینه کلاس css را فعال کنید بعد برای هر آیتم از منو یک کلاس تعریف کنید بعد از طریق css آیکون ها را برای هر کدام از منو ها قرار بدید.

لینک به ارسال

خوب بعد از اینکه منو را ساختید و در قالب اون را فراخوانی کردید به بخش فهرست ها برید و طبق یکی از روش های زیر عمل کنید:

1- اگر اون تصاویر مروبط به هر منو به صورت تصویر یعنی تگ img یا آیکون فونت هستند می تونید قبل از اسم هر منو کد آیکون فونت یا تگ img را قرار بدید بعد با استفاده از css ظاهرشض را تغییر بدید.

2- می تونید در بخش فهرست ها از منوی تنظیمات صفحه در بالا, گزینه کلاس css را فعال کنید بعد برای هر آیتم از منو یک کلاس تعریف کنید بعد از طریق css آیکون ها را برای هر کدام از منو ها قرار بدید.

یه روشه بهتر نداره؟؟

اینجوری یکم ناجور میشه اگه بخوام کار رو تحویل بدم مثلا

از استاتیک استفاده کنم بهتره با توجه به حالت هایی که گفتی سعید جان

لینک به ارسال

یه روشه بهتر نداره؟؟

اینجوری یکم ناجور میشه اگه بخوام کار رو تحویل بدم مثلا

از استاتیک استفاده کنم بهتره با توجه به حالت هایی که گفتی سعید جان

شاید افزونه هایی هم باشند که این کار را بتونند انجام بدند یا با استفاده از کد نویسی php بشه چنین قابلیتی را به منو اضافه کرد, که من از این موارد اطلاعی ندارم.

لینک به ارسال

ممنون که پاسخ دادی سعید جان..راستی من یه مشکل دارم با rss نمیدونم چجوری باید به سایتم اضاف کنم تا بتونم تو فید برنرم

خبر نامه بسازم... اگه آموزشی داری برام بزار لطفا :)

لینک به ارسال

ممنون که پاسخ دادی سعید جان..راستی من یه مشکل دارم با rss نمیدونم چجوری باید به سایتم اضاف کنم تا بتونم تو فید برنرم

خبر نامه بسازم... اگه آموزشی داری برام بزار لطفا :)

خود وردپرس rss داره مثلا آدرس خوراک صفحه اصلی به این شکل هست : name.com/feed

باید این آدرس را داخل فید برنر ثبت کنید

لینک به ارسال

نداره من آدرسو میزنم این ارور رو میده :

This page contains the following errors:

error on line 10 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document

Below is a rendering of the page up to the first error.

لینک به ارسال

شما ارور فضای خالی دریافت می کنید این معنیش این نیست که صفحه وجود نداره یعنی کد نویسی قالبتون اشکال داره

لینک به ارسال

شما ارور فضای خالی دریافت می کنید این معنیش این نیست که صفحه وجود نداره یعنی کد نویسی قالبتون اشکال داره

ممنون

باید چیکار کرد الان؟؟

چه کدی رو باید وارد کنم؟؟ خودم نوشتم کد هارو

لینک به ارسال

کد های قالب مخصوصا فایل functions.php را باید مرتب کنید و فضا های خالی را پاک کنید

لینک به ارسال

کد های قالب مخصوصا فایل functions.php را باید مرتب کنید و فضا های خالی را پاک کنید

یعنی اون اروری که میده مربوط به همینه؟؟

من تو قالبم هیچ کده rss رو استفاده نکردما

ویرایش شده توسط rozesia7
لینک به ارسال

یعنی اون اروری که میده مربوط به همینه؟؟

من تو قالبم هیچ کده rss رو استفاده نکردما

بله, لازم نیست شما کدی برای فعال سازی rss قرار بدید در حالت پیشفرض rss های وردپرس همگی فعال هستند

لینک به ارسال

بله, لازم نیست شما کدی برای فعال سازی rss قرار بدید در حالت پیشفرض rss های وردپرس همگی فعال هستند

مرتب کردمو فاصله هاشم برداشتم درست نشد..باز همون ارور رو میده

لینک به ارسال

آقا منظور از اینکه فضای خالیه موجود تو فایل function.php رو حذف کن چیه؟؟

یعنی کجاهارو مثلا؟؟

چون من فضاهارو پاک میکنم بعدش ذخیره میکنم قالب بالا نمیاد

مثلا این بخشی از کد فانکشنم هست .. کجاهارو باید پاک کنم؟؟ دقیقا با همین فاصلست

<?php

// Register Custom Navigation Walker

require_once('wp_navwalker.php');

register_nav_menus( array(

'menu' => __( 'top-menu', 'amir' ),

) );

?>

<?php

if ( function_exists( 'add_theme_support' ) ) {

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

}

if (function_exists('add_image_size')){

add_image_size( 'slideimg', 125, 120,true);

} ?>

لینک به ارسال

کسی نیست ؟؟

قوانین را بخوانید زمان انتظار 24 ساعته شانس آوردید که مدیران تایپیک را مسدود نکردند

این کد را جایگزین و تست کنید

<?php

) );
}
} ?>

در ضمن صفحه wp_navwalker.php هم جزو functions.php شما حساب می شه و باید چنین ویرایشی را شده باشه اول کد را بگذارید و تست کنید اگر مشکل باقی بود به سراغ اون فایل برید

لینک به ارسال

قوانین را بخوانید زمان انتظار 24 ساعته شانس آوردید که مدیران تایپیک را مسدود نکردند

این کد را جایگزین و تست کنید

<?php

) );
}
} ?>

در ضمن صفحه wp_navwalker.php هم جزو functions.php شما حساب می شه و باید چنین ویرایشی را شده باشه اول کد را بگذارید و تست کنید اگر مشکل باقی بود به سراغ اون فایل برید

نه درست نشد باز.. اصن من موندم یعنی هیچ کدی نباید تو قالب باشه که rss وردپرس رو فعال کنه؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز rss شما الان غیر فعال نیست ارور را از xml دارید دریافت می کنید روی صفحه ی ارور دار راست کلیک کنید و سورس کد بگیرید و کدهای rss را ببینید

راه حل شما همونه

قالبتون اشکال کد نویسی داره و یک موردش رو من درست کردم مابقی را هم خودتون چک کنید و به همون شکل درستش کنید

می تونید از این روش هم جلوی ارور را بگیرید ولی ایراد پا برجاست و باعث کند شدن لود سایتتون می شه

http://www.w3it.org/blog/wordpress-feed-error-output-solution-how-to/

لینک به ارسال

دوست عزیز rss شما الان غیر فعال نیست ارور را از xml دارید دریافت می کنید روی صفحه ی ارور دار راست کلیک کنید و سورس کد بگیرید و کدهای rss را ببینید

راه حل شما همونه

قالبتون اشکال کد نویسی داره و یک موردش رو من درست کردم مابقی را هم خودتون چک کنید و به همون شکل درستش کنید

می تونید از این روش هم جلوی ارور را بگیرید ولی ایراد پا برجاست و باعث کند شدن لود سایتتون می شه

http://www.w3it.org/...olution-how-to/

یعنی همین فاصله های فانکشن اشکاله کد نویسیه قالب میشه؟؟

تا جایی که من کدارو نوشتمو به چند تا اساتید نشون دادم تاییدش کردن ولی فانکشن اینارو نشون ندادم کده ای اصلیو نشون دادم

فاصله های فانکشن هم طبق نمونه شما درستش کردم باز نشد

اصن این ارور xml واسه چیه من نمیدونم..

ممنون از اینکه پاسخ میدید..

لینک به ارسال

اینها یکی از ایراداته

همیشه کدهای خارج از تگ php در اسناد php قبل از خودش خونده می شند و در هرکجا باشند به اول صفحه می آند

RSS برای اینکه در سایتهای مختلف قابل استفاده باشه یک قالب مشخص xml داره که در خط اول ورژن xml و در خط بعدی سرویس دهنده های rss رو معرفی می کنه وجود فضای خالی باعث می شه در واقع کدها بجای خط یک از خط دو شروع شوند و نه ورژن دیگه شناخته می شه و نه سرویس دهنده

لینک به ارسال

پیدا کردم مشکلو . لاینه اول خالیه و نمیدونم چرا؟؟

به عکسه زیر نگا کنید؟؟

واسه چی خالی شده؟؟

78307617626343046413.png

لینک به ارسال

این رو که من قبل از شما گفتم

همیشه کدهای خارج از تگ php در اسناد php قبل از خودش خونده می شند و در هرکجا باشند به اول صفحه می آند
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...