رفتن به مطلب

کدوم سایت واسه درگاه بهتره؟

پست های پیشنهاد شده

توی قالب قبلیشون بود ... قالب رو عوض کردن شاید جا گذاشتن . بهرحال من برای خودم نوشتمش . اگه ازشون درگاه گرفتید و درگاهتون فعال بود بگید بهتون میدم .

لینک به ارسال

توی قالب قبلیشون بود ... قالب رو عوض کردن شاید جا گذاشتن . بهرحال من برای خودم نوشتمش . اگه ازشون درگاه گرفتید و درگاهتون فعال بود بگید بهتون میدم .

سلام

بسیار ممنون میشم حنان عزیز

آره ازشون درگاه گرفتم

لینک به ارسال

بنده از عید روی سیباپال بودم . به شدت تاییدشون میکنم ....

ساعت 4.21 دقیقه صبح تیکت زدم ساعت 4.24 جواب گرفتم ....

سرعت تراکنش شتابی هم عالی هستش ... پی لاین رو اصن تایید نمیکنم پاسخ تیکت هاشون همه بی مرتبط به جواب هستش ...

درگاه اختصاصی سامان و ملی هم به صورت رایگان با کارمزد 1 درصد میدن .

نمیدونم ما ایرانی ها چرا برای موفقیت خودمون یا بالا بردن کسی ، دیگران رو تخریب میکنیم ...

واقعا برام جای سواله !!!

لینک به ارسال

درود...من کاری به کارمزد ۲.۵ درصد و ۱.۵ درصد ندارم چون ناچیز هستش...

برای همین من درگاه زرین پال و پی لاین پیشنهاد می کنم...

لینک به ارسال

نمیدونم ما ایرانی ها چرا برای موفقیت خودمون یا بالا بردن کسی ، دیگران رو تخریب میکنیم ...

واقعا برام جای سواله !!!

ایشون پرسید بین سیباپال ، جهان پی و پی لاین کدوم بهتره و بنده با توجه به تجربیاتم نظریاتم رو گفتم !

حالا ایشون میتونه با توجه به نظر بنده و سایر دوستان تصمیم گیری کنه ....

شما ایرانیا رو نمیدونم ولی بنده سعی میکنم برخلاف شما در مورد چیزی که اطلاع خاصی ندارم بی مورد حرف نزنم !

نظرم در مورد پی لاین رو از روی حقیقت گفتم و دوباره هم کسی بپرسه میگم.... چند روز پیش هم دوباره بدون اطلاع کافی پریدید به من ! و گفتید شرکت معتبری مثل فلان و ... همچین کاری نمیکنه ... بهتره برای دیدن موارد مشابه این شرکت به انجمن وی بی ایران هم سر بزنید ...

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...