رفتن به مطلب

مشکل عجیب بعد از هک شدن

dsamyes

پست های پیشنهاد شده

به سایتتون اصلا دست نزنید

من آخر شب اگر وقت کنم چکش می کنم

ممکنه مشکلتون بیشتر از پریدن بک آپتون باشه

از طریق سایتتون کارهای مالی مثل درگاه بانکی واز این قبیل هم دارید؟

اگر دارید سریعا از روی هاست فایل کانفیگش رو حذف کنید

استاد فکر کنم امشب وقت نکردید :(
لینک به ارسال

سلام

من هم مثل شما یه سایت با بیش از 40000 مطلب مرتب توسط یه عده آدم بیکار هک میشد و بعد تو فیس بوک زده بود این سایت ها هک شد اکثرا هم ایرانی بودند:

persianstart.com

هر کاری هم می کردم باز هک میشد

افزونه ای هست که محدودیت تعداد ورود ایجاد می کنه اونو نصب می کردم دیگه نمیتونستم وارد ادمین پنل بنل وردپرس بشم

تنها کاری که کردم و دیگه هک نشدم تغییر یوزر ادمین وردپرس بود + نصب افزونه ورود با کد کپچا که دیگه برای هر بار ورود کد امنیتی باید وارد می کردم از اون به بعد دیگه هک نشد

در مورد مشکل هم دیتابیس رو که راحت میشه ریستور کرد دیتابیس من 500 مگابایت هستش بیشتر هم باشه راحت میشه مشکلی نداره در مورد تغییر یوزر php my admin

از Cpanel وارد PhpMyAdmin بشید .

database ای که متعلق به wordpress هست رو انتخاب کنید .

table ای به نام wp_users مشخصات کاربران ، از جمله ادمین رو در خود نگه داری میکند .

این table رو ویرایش کنید ( با انتخاب این تیبل و انتخاب دکمه ی شبیه به مداد در بالای آن )

valueمتعلق به فیلد user_pass مربوط به پسورد کاربر مورد نظر شماست . در این فیلد میبایست پسورد رو به صورت MD5 hash وارد کنید

برای مثال اگر value این فیلد رو برابر 6112375102777a999a958c5b58ae454f قرار بدید ، پسورد شما، کلمه ی online24 خواهد بود که میتونید با این پسورد به ادمین وارد شوید.

لینک به ارسال

سلام

من هم مثل شما یه سایت با بیش از 40000 مطلب مرتب توسط یه عده آدم بیکار هک میشد و بعد تو فیس بوک زده بود این سایت ها هک شد اکثرا هم ایرانی بودند:

persianstart.com

هر کاری هم می کردم باز هک میشد

افزونه ای هست که محدودیت تعداد ورود ایجاد می کنه اونو نصب می کردم دیگه نمیتونستم وارد ادمین پنل بنل وردپرس بشم

تنها کاری که کردم و دیگه هک نشدم تغییر یوزر ادمین وردپرس بود + نصب افزونه ورود با کد کپچا که دیگه برای هر بار ورود کد امنیتی باید وارد می کردم از اون به بعد دیگه هک نشد

در مورد مشکل هم دیتابیس رو که راحت میشه ریستور کرد دیتابیس من 500 مگابایت هستش بیشتر هم باشه راحت میشه مشکلی نداره در مورد تغییر یوزر php my admin

از Cpanel وارد PhpMyAdmin بشید .

database ای که متعلق به wordpress هست رو انتخاب کنید .

table ای به نام wp_users مشخصات کاربران ، از جمله ادمین رو در خود نگه داری میکند .

این table رو ویرایش کنید ( با انتخاب این تیبل و انتخاب دکمه ی شبیه به مداد در بالای آن )

valueمتعلق به فیلد user_pass مربوط به پسورد کاربر مورد نظر شماست . در این فیلد میبایست پسورد رو به صورت MD5 hash وارد کنید

برای مثال اگر value این فیلد رو برابر 6112375102777a999a958c5b58ae454f قرار بدید ، پسورد شما، کلمه ی online24 خواهد بود که میتونید با این پسورد به ادمین وارد شوید.

ممنون عزیز اما همه ی این کارها انجام شده و درست نشده

متاسفانه استاد فرمودند وقت ندارند

کسی نیست کمک کنه؟؟؟ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

لینک به ارسال

دسترسیو برای

Black_sky پیام خصوصی کنید تا بررسی کنن. در صورتی خیلی عجله دارید به سایت های امنیتی برید و اونجا با ضمانت سایتتو درست میکنن ولی هزینه میخان

لینک به ارسال

دسترسیو برای

Black_sky پیام خصوصی کنید تا بررسی کنن. در صورتی خیلی عجله دارید به سایت های امنیتی برید و اونجا با ضمانت سایتتو درست میکنن ولی هزینه میخان

اخه قسمت پیام خصوصی برام غیرفعال هست نمیدونم چرااگه ایمیل بدن ممنون میشم یا دسترسی منو درست کنند
لینک به ارسال

صندوق پیام هاتون را خالی کنید.فک کنم پر شده که نمیتونین پیام بدین. به آقا morteza خبر دادم. اگه بیان اوکی میکنن.

لینک به ارسال

صندوق پیام هاتون را خالی کنید.فک کنم پر شده که نمیتونین پیام بدین. به آقا morteza خبر دادم. اگه بیان اوکی میکنن.

ممنون بابت پیگیریتون من صندوق پیامی از بیخ ندارم :o

ممنون که خبر دادید :wub:

لینک به ارسال

ولی عجب هکری بوده لامصب

بالاخره پس از 3 ساعت سر و کله زدن با دیتابیس مشکل رو پیدا کردم

ممنون از دوستان

لینک به ارسال

خوبه که مشکلتون حل شده، ولی یه نکته رو بگم که هش وردپرس با بقیه هش ها متفاوت هست.

ساخت هش وردپرس . از طریق این سایت میتونید هش های مختلفی از جمله وردپرس رو بسازید.

لینک به ارسال

خوبه که مشکلتون حل شده، ولی یه نکته رو بگم که هش وردپرس با بقیه هش ها متفاوت هست.

ساخت هش وردپرس . از طریق این سایت میتونید هش های مختلفی از جمله وردپرس رو بسازید.

در تکمیل حرف های عبدالماجد

هش های وردپرس متفاوت هست اما در phpmyadmin هر رمزی به صورت هش MD5 قرار بدید قبول میکنه و مشکلی پیش نمیاد

هنوز هم الگوریتم هش برای وردپرس 3.8.1 به بعد بیرون نیومده و نمیشه کرک و یا هش کرد :)

لینک به ارسال

من که از این هش ها هیچی سر در نمیارم. لطفا در مقاله جدیدی که میخان انتشار بدین اینا هم توضیح بدین. تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...