رفتن به مطلب

نصب وردپرس و نیوک در یک روت

control

پست های پیشنهاد شده

سلام من ورد پرس مولتی یوزر و نیوک رو با هم در روت هاست نصب کردم ولی الان یه مشکل هست اونم اینه که اگه فایل index.php ورد پرس رو بزارم ورد پرس به خوبی کار میکنه و نیوک مشکل داره و اگه فایل index.php نیوک رو بزارم نیوک به درستی کار میکنه و وردپرس مشکل داره آیا راهی هست که هر دو با هم کار کنن.

اگه امکان چنین کاری وجود نداره لصفا جواب این پست رو بدین چون فکر کنم بشه دیگه این کار رو کرد:

http://forum.wp-parsi.com/forum/11-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%87/

ویرایش شده توسط control
لینک به ارسال

شما میتونید وردپرس رو توی یک پوشه دیگه نصب کنید و داخل تنظیماتش بزارین که ادرس اون باشه...اما مگه میشه دو تا نرم افزار رو با هم دیگه نصب کرد کنار هم؟

لینک به ارسال

درسته ، وقتی هر دو فایل ایندکس دارن همپوشانی میشه و یکی کار نمیکنه.

بهتره یا در پوشه جداگانه یا در زیر دامنه نصب کنید.

لینک به ارسال

شما میتونید وردپرس رو توی یک پوشه دیگه نصب کنید و داخل تنظیماتش بزارین که ادرس اون باشه...اما مگه میشه دو تا نرم افزار رو با هم دیگه نصب کرد کنار هم؟

درسته ، وقتی هر دو فایل ایندکس دارن همپوشانی میشه و یکی کار نمیکنه.

بهتره یا در پوشه جداگانه یا در زیر دامنه نصب کنید.

خیلی ممنون که جواب دادین ولی من هم اول این کار رو کردم و در یک ساب دامین نصب کردم(blog.mysite.ir)

ولی وقتی به این صورت نصب می کنم آدرس وبلاگ ها به صورت blog1.blog.mysite.ir و blog2.blog.mysite.ir میشه

ولی من میخام نحوه آدرس دهی به صورت blog1.mysite.ir و blog2.mysite.ir باشه

توی config.php رفتم و قسمت زیر رو تغییر دادم

define( 'DOMAIN_CURRENT_SITE', 'blog.mysite.com' );

و به شکل زیر در آوردم:

define( 'DOMAIN_CURRENT_SITE', 'mysite.com' );

الان آدرس وبلاگها به صورتی که من میخام هست ولی دیگه نمیشه وارد مدیریت شد و یه سری مشکلات دیگه

اگه امکانش هست بگید چجوری میشه این مشکل رو حل کرد

لینک به ارسال

در مورد نصب چند سایته در زیر دامنه در تاپیک اصلی تون بهتون توضیح دادم.

شما میتونید نیوک رو در زیر دامنه نصب کنید و وردپرس در روت باشه.

لینک به ارسال

فکر کنم شما میخواید سرویس وبلاگدهی با وردپرس داشته باشین و سایت اصلیتون نیوک باشه .

تنها ره حلی که به ذهنم میرسه اینه که وردپرس رو توی روت نصب کنین کامل .

نیوک رو هم توی روت نصب کنین اما فایل index.php مربوط به نیوک رو به home.php تغییر بدین و این خط رو به فایل .htaccess اضافه کنید

DirectoryIndex home.php index.php index.html index.htm

الان مثلاً اگه آدرس mysite.ir رو بزنن فایل home.php لود میشه اما اگه mysite.ir/index.php رو بزنن خب index.php لود میشه پس هر جا توی نیوک لینکی به index.php داده شده بود تغییرش بده به home.php

لینک به ارسال

رضا جان ، ولی اینکار اصولی نیست. کاربر باید index.php رو حتما بزنه تا بره به سایت وردپرسی. تازه اگر در آدرس اسم های هم نام باشه دردسر میشه....

با توجه به کاربرد ایشون از وردپرس بهتر هست نیوک به زیردامنه بره.

لینک به ارسال

منم با اقا مرتضی موافقم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...