رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد بازدید

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده حدود 2 ساله که سایتی که آدرسش تو امضا هست رو راه اندازی کردم

خیلی بهش رسیدم

رو بحث سئوش هم از افزونه استفاده می کنم و هم کارهای مقدماتی که میتونستم رو انجام دادم

بعد 2 سال در روز فقط 500 بازدید یکتا دارم

ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور می تونم بهتر باشم و بازدید بالاتری داشته باشم

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اسپم ارسال نکنید و به قوانین احترام بزارید.

اگه همه مسائل سئو به خوبی رعایت شده باشه و مطالب به خوبی ایندکس شده باشه و بازهم آمار افزایش پیدا نکنه مطئمنا کاربر ثابت ندارید. پس سعی کنید روی مطالب بیشتر کار کنید. به صورتی که کاربر جذب بشه. اینجوری شما روزانه یه تعداد ورودی دارید ولی روز دوم دیگه اون کاربرا رو ندارید.. قالب هم می تونه تاثیر داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام ! به نظر من بهترین راه کار اینکه سایتتون رو طوری مدیریت کنید که واسه کاربرها باشه نه فقط خودتون الان قالب شما صحیفه هستش البته نمیخوام جسارتی کنم ولی این قالب رو از بس همه سایت ها و وبلاگ ها نسخه نال شدش رو استفاده کردن که حتی خود طراحش هم پشمون شده که چرا همچین قالبی زده !!! همین نمره منفی برای بازدید کاربران سایتتون به وجود میاره و باعث میشه کاربر دل سرد بشه از برگشت دوباره به سایت !!

الان مطالب سایتتون رو که دیدم زیر همشون تبلیغات زده بودید !! خوب این از نظر گوگل یک نمره منفی براتون داره ! شما 2 ساله که واسه این سایتتون زحمت کشدید اگر کمی این موارد رو رعایت میکردید الان پیج رنک سایتتون شاید 3 یا 4 بود . پیشنهاد من اینکه سعی کنید یه ایده جدید درست کنید و اون ایده رو گسترش بدید تا به طرح نهایی برسه هر روز یه چیز تازه داشته باشید واسه ارایه تا خواننده ها از مرور سایتتون لذت ببرن و همین انگیزه ایجاد میشه که دوباره برگردن ! من خودم شاید روزی 100 بار میام همین انجمن همین باعث شد که به خودم بگم چرا ؟؟ و همین علت رو ایده پردازی کردم واسه خودم !

همه ما گاهی اوقات وقتی وارد بعضی از وب سایت ها / وبلاگ ها میشیم دوست داریم روز بعد دوباره یه سر کوچولو بهش بزنیم ببینیم در چه وضعیته کاری کنید که همین حس برای کاربران خودتون هم به وجود بیاد حتی اگر از 1 نفر هم شروع کنید میارزه به 1 میلیون بازدید الکی در روز !

امیدوارم این توصیه های من براتون مفید باشه به هر حال این سلیقه من از یک سایت یا وبلاگ خوب بود . موفق باشید

لینک به ارسال

سلام ! به نظر من بهترین راه کار اینکه سایتتون رو طوری مدیریت کنید که واسه کاربرها باشه نه فقط خودتون الان قالب شما صحیفه هستش البته نمیخوام جسارتی کنم ولی این قالب رو از بس همه سایت ها و وبلاگ ها نسخه نال شدش رو استفاده کردن که حتی خود طراحش هم پشمون شده که چرا همچین قالبی زده !!! همین نمره منفی برای بازدید کاربران سایتتون به وجود میاره و باعث میشه کاربر دل سرد بشه از برگشت دوباره به سایت !!

الان مطالب سایتتون رو که دیدم زیر همشون تبلیغات زده بودید !! خوب این از نظر گوگل یک نمره منفی براتون داره ! شما 2 ساله که واسه این سایتتون زحمت کشدید اگر کمی این موارد رو رعایت میکردید الان پیج رنک سایتتون شاید 3 یا 4 بود . پیشنهاد من اینکه سعی کنید یه ایده جدید درست کنید و اون ایده رو گسترش بدید تا به طرح نهایی برسه هر روز یه چیز تازه داشته باشید واسه ارایه تا خواننده ها از مرور سایتتون لذت ببرن و همین انگیزه ایجاد میشه که دوباره برگردن ! من خودم شاید روزی 100 بار میام همین انجمن همین باعث شد که به خودم بگم چرا ؟؟ و همین علت رو ایده پردازی کردم واسه خودم !

همه ما گاهی اوقات وقتی وارد بعضی از وب سایت ها / وبلاگ ها میشیم دوست داریم روز بعد دوباره یه سر کوچولو بهش بزنیم ببینیم در چه وضعیته کاری کنید که همین حس برای کاربران خودتون هم به وجود بیاد حتی اگر از 1 نفر هم شروع کنید میارزه به 1 میلیون بازدید الکی در روز !

امیدوارم این توصیه های من براتون مفید باشه به هر حال این سلیقه من از یک سایت یا وبلاگ خوب بود . موفق باشید

ممنونم از راهنمایی تون

پیشنهاد شما برای قالب چیه؟

من چون این قالب حرفه ایه و امکانات زیادی بهم میده ازش استفاده می کنم

قالب های رایگان دیگه به هیچ وجه نیازامو برآورده نمی کنه

در ضمن مگه تبلیغ رو بازدید تاثیر داره؟

لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی تون

پیشنهاد شما برای قالب چیه؟

من چون این قالب حرفه ایه و امکانات زیادی بهم میده ازش استفاده می کنم

قالب های رایگان دیگه به هیچ وجه نیازامو برآورده نمی کنه

در ضمن مگه تبلیغ رو بازدید تاثیر داره؟

اگر کمی خرج کنید و سفارش یک قالب اختصاصی برای سایتتون بدید به نظر من براتون خیلی بیشتر ارزش داره یا اینکه خودتون اگر وقتش رو دارید طراحی کنید .

یا میتونید از قالب های اماده ایی که طراحی شده اند استفاده کنید قیمت کمی هم دارند .

تبلیغات توی بازدید تاثیری نداره من از نظر UI / UX گفتم میتونه نمره منفی داشته باشه .

لینک به ارسال

منم با نظر همکار عزیزمون RapiD AM موافقم سایت باید جذاب باشه که بازدید کننده از تماشای اون لذت ببره

شما دوست عزیز اگر میخوای موفق باشی یه قالب تمام اختصاصی با گرافیک بالا که جذاب باشه بده واست طراحی کنن (( آخه قالبت خشکه = بی روحه))

2- از نظر سئو هم یه فکری براش کن

موفق باشین و باشیم :D

لینک به ارسال

کاربری که برای قالب زیبا بیاد روی سایت و جذب قالب سایت بشه قطعا کاربر هدف نخواهد بود و به هیچ دردی نخواهد خورد . بزرگترین وبلاگ های دنیا با بازدیدهای زیاد مثل وبلاگ شخصی مت کاتز مدیر اسپم گوگل اصلا هیچگونه گرافیکی نداره اما همه برای مطالب بسیار مفیدش می یان رو سایت و کاملا علاقمند هم هستند . پس خواهشا خیلی گمراه نشید گرافیک سایت همین که معمولی باشه و تو ذوق کاربر نزنه خوبه

لینک به ارسال

منم با نظر tikatika موافقم . کاربری که برای قالب سایت شما وارید سایت بشه و زیبایی قالب سایتتون اون رو جذب کنه کاربر هدف و اصلی شما نخواهد بود . البته قالب همین که ساده و شیک باشه بدون افکت های زننده و شلوغ خوب هست تمرکز روی محتوا رو بیشتر کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...