رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان

جدیدا سرور سایت رو تغییر دادم و فول بک آپ رو به هاست جدید بردم الان یک ماه هست که روی سرور جدیده ولی چه از همون روزی که سرور رو تغییر دادم وردپرس 3.9 بود چه الان که وردپرس رو آپدیت کردم وقتی جت پک رو فعال میکنم هم مدیریت هم سایت کلا سفید میشه و رفتم WP_DEBUG رو true کردم این خطا رو داد که به نظرم ربطی نداده میشه کمک کنید چکار کنم تا این افزونه رو فعال کنم چون که مطالبمو به فیسبوک و گوگل پلاس و تویتر ارسال میکنه

Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in public_html/wp-includes/functions.php on line 3245 Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 90 bytes) in public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 230

لینک به ارسال

یک بار جت پک رو کامل حذف کنید و دوباره نصبش کنید ببینید بازم مشکل داره اگه داشت.

شاید با یکی از افزونه هایتون تداخل داره.

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

دوستان من وقتی افزونه جت پک رو فعال میکنم بعد که میخوام به وردپرس دات کام وصل کنم ارور زیر رو میده لطفا راهنمایی کنید در ضمن من با مرورگر وب فرر این کار رو انجام دادم

WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack. Please try again later.

جزئیات خطا: 403

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...