رفتن به مطلب

مصرف بالای Physical Memory Usage هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید؛

دوستان یه مدتی هست که مصرف Physical Memory Usage هاست بنده بسیار بالا رفته!

لطفا راهنمایی کنید که علت این مشکل چی میتونه باشه و راهکار بدید برای رفع آن. ضمنا آدرس سایت نیز در امضای من موجوده.

باتشکر.

لینک به ارسال

افزونه هاتون واقعا زیاده ... همین باعث این مشکل شده

یه پیشنهاد + تا جایی که میتونید از کد ها و هک ها استفده کنید

لینک به ارسال

لیست افزونه ها رو به صورت تصویر پیوست کردم.

post-1362-0-05694700-1400766149_thumb.jp

واقعا همه اینها ور با هم استفاده میکنید؟؟؟!!!!! :o :o

هر کدوم رو که میدونید استفاده نمیکنید غیر فعال کنید.

با افزونه های مشاهده میزان استفاده از منابع نگاه کنید کدوم بیشترین مصرف رو داره.

لینک به ارسال

دوستان تمامی افزونه ها رو غیرفعال و سپس تست کردم. اما همچنان مصرف Physical Memory Usage بالاس! البته مشکل خاصی وجود نداره واسه سایت؛ چه از نظر سرعت چه منابع، ولی خب کم کم شاید به مشکل بربخورم! ضمن اینکه خیلی عجیبه که مصرف Physical Memory Usage اینقدر بالا باشه! تا چند هفته پیش اینقدر بالا نبود. الان در حدی بالاس که نوار نشان دهنده آمار نارنجی و بعضی مواقع قرمز هستش.

لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.

لینک به ارسال

دوستان تمامی افزونه ها رو غیرفعال و سپس تست کردم. اما همچنان مصرف Physical Memory Usage بالاس! البته مشکل خاصی وجود نداره واسه سایت؛ چه از نظر سرعت چه منابع، ولی خب کم کم شاید به مشکل بربخورم! ضمن اینکه خیلی عجیبه که مصرف Physical Memory Usage اینقدر بالا باشه! تا چند هفته پیش اینقدر بالا نبود. الان در حدی بالاس که نوار نشان دهنده آمار نارنجی و بعضی مواقع قرمز هستش.

لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.

بعد از انجام هر تغییر باید حداقل 24 ساعت صبر کنید تا نتیجه ش رو در مصرف منابع ببینید. این طور نیست که بعد از اعمال تغییرات سریع مصرفتون پایین بیاد.

در مرحله اول تمامی افزونه ها رو غیر فعال و پوسته پیش فرض رو فعال کنیدو 24 ساعت منتظر بمونید.

پیدا کردن مشکل مصرف منابع بالا یه مقداری صبر و حوصله میخواد. از همین الان 4 تا 5 روز وقت براش در نظر بگیرید. مرحله اول رو انجام بدید و نتیجه رو 24 ساعت بعدش اعلام کنید

لینک به ارسال

سلام.

پوسته سایت رو به پیشفرض وردپرس تغییر دادم، تمامی افزونه ها رو هم غیرفعال کردم. بعدش یروز تمام صبر کردم. اما همچنان مصرف Physical Memory Usage یا همون رم سایت بالاس.

سایت بنده دارای 5 گیگ رم هستش، وقتی که پوسته و افزونه غیرفعال هستن رم سایت میشه حدود 3 گیگ و 900 مگابایت! بعد از یروز تست. الانم که فعال کردم پوسته و پلاگین ها رو رم شده 4 گیگ و خورده ای. در واقع فکر نمیکنم مشکل از پوسته و یا پلاگین ها باشه، چون این دو مورد به تنهایی فوقش 500 الی 600 مگابایت رم مصرف میکنند! اما رم هاست بدون این دو خودش به تنهایی حدود 4 گیگ مصرف میکنه! مشکل از کجاست!؟

لطفا راهنمایی کنید. باتشکر.

لینک به ارسال

سلام.

پوسته سایت رو به پیشفرض وردپرس تغییر دادم، تمامی افزونه ها رو هم غیرفعال کردم. بعدش یروز تمام صبر کردم. اما همچنان مصرف Physical Memory Usage یا همون رم سایت بالاس.

سایت بنده دارای 5 گیگ رم هستش، وقتی که پوسته و افزونه غیرفعال هستن رم سایت میشه حدود 3 گیگ و 900 مگابایت! بعد از یروز تست. الانم که فعال کردم پوسته و پلاگین ها رو رم شده 4 گیگ و خورده ای. در واقع فکر نمیکنم مشکل از پوسته و یا پلاگین ها باشه، چون این دو مورد به تنهایی فوقش 500 الی 600 مگابایت رم مصرف میکنند! اما رم هاست بدون این دو خودش به تنهایی حدود 4 گیگ مصرف میکنه! مشکل از کجاست!؟

لطفا راهنمایی کنید. باتشکر.

نباید دوباره پوسته و افزونه ها رو فعال می کردید! من گفتم یک هفته بزارید برای حل این مشکل اصلا با عجله نمیشه. اگه با غیرفعال کردن پوسته و افزونه ها مصرف پایین نیاد باید با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید اگه خوش انصاف باشند مشکل رو گردن میگیرن یا منتقلتون میکنند روی یه سرور دیگه که تقریبا جز محالاته !

اما به نظر من باید بزارید پوسته و افزونه ها غیرفعال بمونه و بعد یکی یکی فعالشون کنید و صبر کنید نتیجه رو ببینید. مثلا بعد از 24 ساعت افزونه ها رو بزارید غیر فعال بمونه و فقط پوسته رو فعال کنید و باز صبر کنید.

باید حوصله خرج بدید برای این مشکل و مدام افزونه ها رو فعال نکنید.

لینک به ارسال

نباید دوباره پوسته و افزونه ها رو فعال می کردید! من گفتم یک هفته بزارید برای حل این مشکل اصلا با عجله نمیشه. اگه با غیرفعال کردن پوسته و افزونه ها مصرف پایین نیاد باید با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید اگه خوش انصاف باشند مشکل رو گردن میگیرن یا منتقلتون میکنند روی یه سرور دیگه که تقریبا جز محالاته !

اما به نظر من باید بزارید پوسته و افزونه ها غیرفعال بمونه و بعد یکی یکی فعالشون کنید و صبر کنید نتیجه رو ببینید. مثلا بعد از 24 ساعت افزونه ها رو بزارید غیر فعال بمونه و فقط پوسته رو فعال کنید و باز صبر کنید.

باید حوصله خرج بدید برای این مشکل و مدام افزونه ها رو فعال نکنید.

سلام.

بعد از یروز غیرفعال سازی پوسته و پلاگین ها باهمدیگه. با توجه به گفته شما از امروز ظهر تا الان پوسته رو فعال کردم و فقط تمامی پلاگین ها رو غیرفعال کردم، ولی متاسفانه تاکنون هیچ تغییر در مصرف رم بوجود نیومده و همچنان خیلی بالاس!

به غیر پلاگین و وردپرس هیچگونه مورد دیگه ای وجود نداره که باعث افزایش رم هاست بشه ؟

ضمنا تشکر از راهنمایی هاتون.

لینک به ارسال

دوستان در همین حین، دوتا از دسته های سایت نیز پاک و یا غیب شدن! :mellow:

چاره چیست ؟

لینک به ارسال

دوستان در همین حین، دوتا از دسته های سایت نیز پاک و یا غیب شدن! :mellow:

چاره چیست ؟

مشکلی نیست دسته ها بعد از چند ساعت برمیگردن. این یکی از مشکلات حل نشده وردپرسه!

بنده هم ماه قبل با مشکل افزایش مصرف منابع روبرو شدم و به هیچ وجه کاهش پیدا نکرد. البته سایت بنده بازدید بالایی داشت ولی مصرفش نا متعادل بالا و پایین میشد. کل افزونه ها رو غیر فعال کردم کمی پایین بود اما هنوز مصرفش غیر مجاز بود! پشتیبانی هاست بنده در کمال ناباوری گفتن که خوده وردپرس مصرف بالایی داره!

درسته وردپرس فشار بیشتری میاره اما نه تا این حد که بخواد با غیر فعال بودن پوسته و افزونه ها مصرف قابل توجهی داشته باشه. درخواست کردم سرور بنده رو تغییر بدن اما قبول نکردن فعلا مجبور شدم سرور پرمیوم خریداری کنم.

پیشنهاد بنده اینه که سایت رو بدون فعال کردن افزونه ها تا فردا بزارید بمونه بعد فردا با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید و سیر تا پیاز ماجرا و غیرفعال بودن افزونه ها به مدت 2 روز رو براشون توضیح بدید شاید با انتقالتون موافقت کنند. البته بنده الان نگاه کردم به نظر تعدادی از افزونه هاتون هنوز فعال هستن!

لینک به ارسال

مشکلی نیست دسته ها بعد از چند ساعت برمیگردن. این یکی از مشکلات حل نشده وردپرسه!

بنده هم ماه قبل با مشکل افزایش مصرف منابع روبرو شدم و به هیچ وجه کاهش پیدا نکرد. البته سایت بنده بازدید بالایی داشت ولی مصرفش نا متعادل بالا و پایین میشد. کل افزونه ها رو غیر فعال کردم کمی پایین بود اما هنوز مصرفش غیر مجاز بود! پشتیبانی هاست بنده در کمال ناباوری گفتن که خوده وردپرس مصرف بالایی داره!

درسته وردپرس فشار بیشتری میاره اما نه تا این حد که بخواد با غیر فعال بودن پوسته و افزونه ها مصرف قابل توجهی داشته باشه. درخواست کردم سرور بنده رو تغییر بدن اما قبول نکردن فعلا مجبور شدم سرور پرمیوم خریداری کنم.

پیشنهاد بنده اینه که سایت رو بدون فعال کردن افزونه ها تا فردا بزارید بمونه بعد فردا با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید و سیر تا پیاز ماجرا و غیرفعال بودن افزونه ها به مدت 2 روز رو براشون توضیح بدید شاید با انتقالتون موافقت کنند. البته بنده الان نگاه کردم به نظر تعدادی از افزونه هاتون هنوز فعال هستن!

سلام.

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون علی جان.

آره یکی دوتا رو واسه تست فعال کرده بودم. الان همه غیرفعالن. تا فردا بعد از ظهر میذارم همینجور غیرفعال باشن، بعدش با پشتیبانی هماهنگ میکنم. این مشکل دسته ها هم که کلا مشکل عجیبیست!

بازم ممنون. :wub:

لینک به ارسال

سلام.

با سرور صحبت کردم، گفتند که با انتقال هاست به یه سرور دیگه نیز مشکل حل نمیشه! تست هم نمیکنن.

با اینحال من کلی پوسته و پلاگین ها رو بررسی و تست کردم. و مشکل از اینموارد هم نیست، اما سرور گفتند که این مسائل در سرور مشخص نیست و با تست و خطا می توان به نتیجه رسید.

:(

واقعا مصرف رم هاست بنده خیلی بالاس! دوستان لطفا راهنمایی کنید.

تشکر.

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

سلام دوستان بنده احساس می کنم هاستینگ ها بعد از گرون کردن هاست ها و بروزرسانی جدیدشون این بلا رو سر خیلی ها آوردن سایت من یهو این اتفاق براش افتاد بدون مشکل داشتم کارم رو می کردم که یهو گفتن مصرف منابع شما بالاست جالبه تا اون وقت بالا نبود و هیچ مشکلی نبود احساس می کنم دارن از افرادی مثل ما سو استفاده می کنن باید یکی باشه از این هاستینگ ها شکایت کنه و پیگیری کنه کسی که اطلاعات بالای داره ولی چون کسی که اطلاعات بالا داشته باشه خودش یا سرور داره یا هاست اختصاصی دیگه دنبال این مسائل نیست و اونایی که تازه واردن فکر می کنن که مشکل از سایت یا خودشونه بدبختی جایی هم نیست بشه این مشکل رو مطرح کرد که پیگیری کنن

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۱۶ در 18:59، ramin243 گفته است :

بدبختی جایی هم نیست بشه این مشکل رو مطرح کرد که پیگیری کنن

سلام من این موردی که میگید رو به شخصه تجربه نکردم اما از طریق enamad می تونید پیگیر بشید

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم و جدیدا متوجه شدم مربوط به ویرایشگر گوتنبرگ هست که درخواست های زیادی به هاست ارسال میکنه!

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان خسته نباشید سایت بنده تازه تاسیس هست و جالب اینجاست حجم کلیش شاید 700 مگ باشه اما مصرف Physical Memory Usage بسیار بالا رفته و تا حدودی به هشدار قرمز هم بر می خورم لیست افزونه هام رو چک کردم واقعا آن چنان زیاد نیستن و فکر نمیکنم مشکل از اونا باشه، لطفا یکی راهنمایی کنه که چرا اینجوری شده دقیقا بعد از تمدید هاست برام این اتفاق افتاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...