رفتن به مطلب

مشکل ادرس سایت مپ در google xml sitemaps

\.:MbOy2050:./

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من تو سایت جدیدم افزونه google xml sitemaps رو نصب کردم اما بر خلاف گذشته آدرس سایت مپ رو به این صورت میسازه :

The URL to your sitemap index file is: http://www.doamin.com/index.php?xml_sitemap=params

یعنی آدرس سایت مپ اینه : /index.php?xml_sitemap=params به جای این : sitemap.xml

دوستان لطفاٌ راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

ادرس نقشت همون اولی هست فقط باید این دوتا فایلی که در هاستت هست که sitmape.xml.gz هست را در روت هاستت پاک کنی بعد خوش درست میشه و ه ادرس اول نقشه سایتت رمیگرده که در اون مطالبتو براساس تاریخ انتشار دسته بندی کرده

لینک به ارسال

سلام دوستان ، من تو سایت جدیدم افزونه google xml sitemaps رو نصب کردم اما بر خلاف گذشته آدرس سایت مپ رو به این صورت میسازه :

The URL to your sitemap index file is: http://www.doamin.co..._sitemap=params

یعنی آدرس سایت مپ اینه : /index.php?xml_sitemap=params به جای این : sitemap.xml

دوستان لطفاٌ راهنمایی کنید .

دوست عزیز این روش رو خودم تست کردم برو تو قسمت تنظیمات خواندن نوشته ها رو نام نوشته قرار بده درست می شه موفق باشید

لینک به ارسال

ادرس نقشت همون اولی هست فقط باید این دوتا فایلی که در هاستت هست که sitmape.xml.gz هست را در روت هاستت پاک کنی بعد خوش درست میشه و ه ادرس اول نقشه سایتت رمیگرده که در اون مطالبتو براساس تاریخ انتشار دسته بندی کرده

اصلاٌ این فایل ها رو تو هاست ندارم

دوست عزیز این روش رو خودم تست کردم برو تو قسمت تنظیمات خواندن نوشته ها رو نام نوشته قرار بده درست می شه موفق باشید

ببخشید دقیقاٌ متوجه منظورتون نشدم ، تنظیمات وردپرس ، قسمت خواندن رو میگید ؟ یعنی چی نوشته ها رو نام نوشته قرار بده ؟

لینک به ارسال

آها منظورتون قسمت پیوند های یکتا بود ، واقعاٌ ممنون ، مشکلم حل شد :lol:

بله دوست عزیز چون قبلا این کارو انجام داده بودم و دسترسی به پنل نداشتم به این صورت عرض کردم موفق باشید

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

با عرض سلام خسته نباشید
من سایتمپ سایت رو با افزونه xml google sitemap میسازم اما آدرس سایتمپ تو این آدرس میاد
site.com/index.php?xml_sitemap=params=
همه راه هایی که وستان فرمودن تو سایتای دیگه امتحان کردم ( تغییر پیوندهای یکتا ، ساختن دستی فایل ، زدن دکمه ذخیره ی تغییرات ، استفاده از افزونه yoast seo ) اما متاسفانه فایل sitemap.xml ایجاد نمیشه و ارور 404 میده از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه کسی مشکل رو میدونه از کجاس راهنمایی کنه
البته با همین آدرس در گوگل وبمستر ایندکس میشه اما مثلا امروز میزنه صفحات ایندکس شده 199 فرداش میزنه 0 در صورتی که هیچ تغییری ندادم .
پیشاپیش از راهنمایی و سایت خوبتون ممنونم .

گالری یاقوت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...