رفتن به مطلب

ارور 404 تمامی مطالب ایندکس شده در گوگل

iMajid7

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی از گوگل کسی بخواد وارد سایت بشود صفحه ارور 404 ظاهر می شود در صورتی که من پست مورد نظر را حذف نکردم همچنین تغییری هم در پیوندهای یکتای وردپرس ایجاد نکردم...

الان بیشتر لینکهایی سایت که در گوگل ایندکس شده اند با این مشکل مواجهه شده اند ، شما در سایت گوگل veneno.ir سرچ کنید بعد روی More results from veneno.ir کلیک کنید تمام ادرس هایی که در گوگل ایندکس شده اند رو نشون میده ، روی هر کدام که کلیک کنید ارور 404 میده ...

و جای تعجب هم داره که در گوگل وب مستر تولز فقط یک ادرس ارور 404 داده است ، همچنین افزونه Google XML Sitemaps هم آخرین مطلبی را که ایندکس کرده مربوط به تاریخ دو ماه پیش است ، می خواستم بگم با آپدیت های این دو افزونه بجای بهتر شدن بدتر شدند و آیا این مشکل 404 میتونه از این دو افزونه باشه ؟

همچنین افزونه wp-parsi هم مشکلاتی داشت که در این تاپیک مطرح شده بود و من مجبور به غیر فعال کردن آن شدم ، ایا این افزونه این مشل را بوجود آورده ؟

من قالب سایت را یک ماهی هست که عوض کردم ولی الان متوجه شدم که این مشکل را دارم ، میتونه از قالب سایت باشه ؟

لینک به ارسال

مشکلی نبود

مشکل از افزونه wp-parsidate بود که با فعال کردن این افزونه درست شد.

لطفا این افزونه را بروزسانی کنید ..................

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...