رفتن به مطلب

مشكل بعد از بروز رساني 3.9.1

hostdg

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من وردپرس شبكه با ورژن 3.9 دارم و بسته پارسي ساز شما نصب دارم

كه بصورت خودكار به 3.9.1 انگليسي آپديت شد

حالا پيغام ميده به 3.9.1 فارسي آپديت نماييد وقتي آپديت ميكنم صفحه اول وبلاگ ها و سايت ها سفيد نشان داده ميشه

هيچ اروري هم نمياد

در صفحه بروز رساني مينويسه بروز رساني خودكار با شكست مواجع شده است دستي بروز رساني كنيد

بروز رساني ميكنم به فارسي 3.9.1 سايتبه هم ميريزه صفحه اول سايت اصلي و تمامي وبلاگ ها سفيد نشون داده ميشه و هيچ اروري هم نميده

البته وارد ادمين و گنترل پنل ميشه مشكلي هم نداره

آپديت هم به كاملي انجام ميشه

چيكار كنم ؟

مخفي كردن بروز رساني رو هم ميزنم باز بالاي پيشخوان تمامي كاربران ميزنه يك بروز رساني خودكار با شكست مواجه شده با مدير سايت اطلاع دهيد

كمك كنيد

لینک به ارسال

شما اخرین ورژن را دریافت کن و خودت به صورت دستی ابدیت کن مطمئنا مشکلت حل میشه. در قسمت مدیریت شاید مشکلی باشه که نمیتونه درست بروزرسانی کنه

لینک به ارسال

شما اخرین ورژن را دریافت کن و خودت به صورت دستی ابدیت کن مطمئنا مشکلت حل میشه. در قسمت مدیریت شاید مشکلی باشه که نمیتونه درست بروزرسانی کنه

دوست عزیز لطفا درست راهنمایی کنید.

لااقل بهشون میگفتین که نسخه فارسی نیازی نیست آپدیت کنن.چون به مشکل میخورن.

يعني فايل را از سايت فارسي را بگيرم بصورت زيپ به روي هاست انتقال بدم و اكستركت كنم

چيزي بهم نميريزه ؟

شما مجدد به ورژن 3.9.1 انگلیسی بروزرسانی کنید .

پیغام بروز رسانی فارسی رو نادیده بگیرید و مخفیش کنید.

با افزونه پارسی دیت نیازی به ورد پرس فارسی ندارید

لینک به ارسال

من اول به نخسه انگلیسی بعد به فارسی اپدیت کردم و هیچ مشکلی ندارن.

برای دستی آپدیت کردن حالا هر کدام را میخایی (فارسی یا انگلیسی)

به اموزش زیر برو مرحله به مرحله گفتنه چیکار کنی

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

ببینید شما اول تکلیف خودتون رو روشن کنید ایا میخواهید وردپرس فارسی رو نصب کنید یا خیر اگه جواب بله هست نیازی به افزونه فارسی ساز ندارید و برای نشان دادن تاریخ شمسی هم افزونه جلالی رو میخواد .

اما اگر میخواهید وردپرس انگلیسی نصب کنید و با افزونه پارسی ساز وردپرستون رو فارسی کنید نیازی به وردپرس فارسی و افزونه جلالی ندارید .

نکته بعدی هم این هست چنانچه اخرین نسخه انگلیسی رو نصب کردید و افزونه پارسی ساز رو فعال کردید احتمال زیاد باز هم پیغام ابدیت می یاد اما این پیغام برای وردپرس فارسی هست و شما نیازی به این اپدیت ندارید و بهتره این ابدیت را مخفی کنید .

بعد اینکه تکلیفتون مشخص شد کدوم یکی رو نصب کنید برید ابدیت دستی رو انجام بدید تا مشکلاتتون برطرف بشه . اگر ابدیت دستی رو هم نمیدونید بگید تا کمکتون کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...