رفتن به مطلب

افزونه عضو گیری

پست های پیشنهاد شده

وردپرس امکان ثبت نام داره. از بخش تنظیمات > همگانی فعال کنید

برای فیلدهای بیشتر میتوانید از افزونه register plus استفاده کنید

لینک به ارسال

با قرار دادن توابع زیر در قسمتی از پوسته که در نظر دارید فرم ثبت نام و ورود را نمایش دهید...#

<?php wp_register(); ?>
<?php wp_loginout(); ?>

لینک به ارسال

مرسی از کمکتون.

کد بالارو کامل بزارم یا یه خطشو بزارم؟؟؟

و چجوری میتونم به پوسته اضافه کنم؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان توی این انجمن که کلی عضو داره کسی بلد نیست منو راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

دوستان توی این انجمن که کلی عضو داره کسی بلد نیست منو راهنمایی کنه؟

خیلی ها بلدند ولی اولا کسی در استخدام شما نیست و ثانیا روی سواد خوندن و نوشتن شما هم حساب می کنند کدها را بخوانید یکیش برای ثبت نام و عضویت است و یکی دیگه برای لاگ اوت و لاگ این کردن

البته اگر شما عضوگیری را فعال کنی و ابزارک متا را در صفحه ابزارک ها به ستون کناری انتقال بدی کدهای لازم رو توش داره

لینک به ارسال
ببخشید تو قسمت تنظیمات->همگانی کدوم قسمت رو باید فعال کنم من چیزی پیدا نکردم.

پیشخوان --> تنظیمات --> همگانی -->

نام‌نویسی را تیک بزنید...#

لینک به ارسال
خیلی ها بلدند ولی اولا کسی در استخدام شما نیست و ثانیا روی سواد خوندن و نوشتن شما هم حساب می کنند کدها را بخوانید یکیش برای ثبت نام و عضویت است و یکی دیگه برای لاگ اوت و لاگ این کردن البته اگر شما عضوگیری را فعال کنی و ابزارک متا را در صفحه ابزارک ها به ستون کناری انتقال بدی کدهای لازم رو توش داره

دوست عزیز من که نگفتم افراد در استخدام من هستند .

راستی یادم رفت تشکر کنم...مرسی :wub:

لینک به ارسال

از این افزونه استفاده کن تازه فارسیش کردم همون نوشته ورود و ثبت نام رو میاره تو قالبت اما دیگه وارد خود وردپرس نمیشه تو همون قالبت یه فرم بصورت جی کوئری باز میکنه که هم میشه وارد شد هم ثبت نام و هم فراموشی رمز عبور تمامی خطا ها هم بر خلاف سایر افزونه ها تو خود فرم به نمایش در میاد

افزونه ثبت نام وردپرس simplemodal-login

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...