رفتن به مطلب

ارتباط انلاین متحرک

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو یه سایتی دیدم که قسمت ارتباط انلاینش متحرک بود من توی انجمن وردپرس مطرح کردم اما چیزی عایدم نشد اونا فتند zopim chat را اسنفاده کنم و من پلاگینشا نصب کردم و عضوم شدم اما اون کد را به ایمیل نداد .

ایا میشه کاری کرد که همین قسمت گفتگوی انلاینی که الان توی سایتم هست متحرک بشه ؟

http://www.lawgostar.com/main

لینک به ارسال

سلام

فکر می‌کنم ، با توجه به این تاپیک که آغاز کننده‌اش هم خودتون بودید، یاد گرفته باشید که چگونه این کار رو انجام بدید.

لینک به ارسال

مشکل حل شد اما یه نکته هست اونم اینه که کادر ارتباط انلاین روی کادر قبلی متحرکه قرارمیگیره نمیشه کاری کرد که برود سمت راست ؟

باید استایل بهش بدهم یا کد css را دوباره کپی کنم ؟

لینک به ارسال

باید مقادیر زیر رو برای یکی از کادرها تغییر بدید :

bottom: 30px;
right: 30px;

یعنی استایل و id جدا برای یکی ایجاد و مقادیر بالا رو متفاوت کنید. بقیه مقادیر ثابت باشه مشکلی نیست.

لینک به ارسال

یعنی منظورت اینه که همون کدی را که برای اولین بار توی css قرار دادم را دوباره بعده همون کد توی استایل کپی کنم و این مقادیر را توی دومی تغییر بدهم ؟

لینک به ارسال

بله. البته برای دومی id رو باید عوض کنید و همچنین مقادیری که بالا گفتم رو در کد دومی تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...