رفتن به مطلب

انجمن ساز IPB

پست های پیشنهاد شده

عزیز این چه حرفیه؟!

بزرگ ترین انجمن وردپرس با ipb هست.

بزرگ ترین انجمن جوملا با ipb هست.

دومین تیم امنیتی بزرگ ایران با ipb هست.

خیلی از انجمن های مهم با ipb هستند. مطمئن باشید بعد از اومدن نسخه ی 4 این مقدار چند صد برابر میشه ;)

بله درسته !

این هایی که نام بردید تو کار خودشون جزو بهترین ها هستن. ولی من بصورت کلی اشاره کردم. خودتون میتونید برید سایت های مختلف رو ببینید. دیگه نیازی به نام بردن آدرسشون نیست چون هم معروفن هم زیاد!

فقط یه سوال !

نسخه پایدار (آزمایشی نباشه، اصلی باشه) 4 ipb کی میاد ؟ و اینکه مهم ترین تغییراتش چی هست؟

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

چه هزینه ای ؟ سایت های ایرانی که از نسخه نال شده استفاده می کنن! در کل اگر بخواد مشکل انجمن های VB حاد باشه، دیگه نباید بیان رو همون ادامه بدن که ! مطمئنا باید بیان روز ipb یا زنفورو!

شما http://www.webhostingtalk.ir/ رو در نظر بگیرین! اینا کارشون اینه و مطمئنا برترین سیستم هارو انتخاب می کنن ولی دارن از VB استفاده می کنن!

این انجمن از قدیم vb روش نصب بوده

مدیر این انجمن به خودش زحمت نمیده پس از این همه سال, از امکانات vb استفاده کنه. چون علاقه ای به امکانات نداره

هدف این انجمن اینه که فقط کاربرا بتونن پست ارسال کنن

پس به ipb نیاز نداره...

لینک به ارسال
بله درسته ! این هایی که نام بردید تو کار خودشون جزو بهترین ها هستن. ولی من بصورت کلی اشاره کردم. خودتون میتونید برید سایت های مختلف رو ببینید. دیگه نیازی به نام بردن آدرسشون نیست چون هم معروفن هم زیاد! فقط یه سوال ! نسخه پایدار (آزمایشی نباشه، اصلی باشه) 4 ipb کی میاد ؟ و اینکه مهم ترین تغییراتش چی هست؟

دوست عزیز نیاز به معرفی نیست

اکثر سایت های بزرگ ویبولتین در زمان خاصی ایجاد شدن ، زمانی که کمتر انجمن سازی شناخته شده بود ( www.shahediha.ir )

به عنوان مثال خودم : 5 سال پیش که میخواستم سایت رو احداث کنم فقط Mybb و VB رو میشناختم و به ناچار به VB رو اوردم

فارسی سازی و تغییر کد بسیار سخت بود اما کنار اومدم

با کوچکترین نقص تو سرور کلی مشکل ایجاد میشود که باید 24 ساعته تو سایت های پشتیبانی انلاین بودی ( برای افراد مبتدی )

ببینید در اینکه IP.B نسبت به ویبولتین امکانات و قدرت و انعطاف بیشتری داره شکی نیست

اما مهمترین مسئله در انتقال سایت های بزرگ حفظ صفحات ایندکس شده و رتبه سایت است که شخصا مدتیه در این مورد فکر میکنم و بیش از پیش تمایل دارم به سیستم IP.B منتقل شم

تعداد صفخات ایندکس شده سایت من در گوگل زیاد نیست و نزدیک 50 هزار صفحست اما همین مقدار هم باید با بررسی صورت بگیره

مهمترین مسائل رو ذکر کردم حالا خودتون میدونید از سیستمی استفاده کنید که انعطاف داشته باشه

در ضمن بر خلاف VB که یک ورژن آزمایشی منتشر میکنه و بعد میاد تکمیلش میکنه

اما IP.B سیستم رو به صورت کامل منتشر میکنه و در ورژن های بعدی امکانات جدیدی تری اضافه میکنه :)

لینک به ارسال

بله درسته !

این هایی که نام بردید تو کار خودشون جزو بهترین ها هستن. ولی من بصورت کلی اشاره کردم. خودتون میتونید برید سایت های مختلف رو ببینید. دیگه نیازی به نام بردن آدرسشون نیست چون هم معروفن هم زیاد!

فقط یه سوال !

نسخه پایدار (آزمایشی نباشه، اصلی باشه) 4 ipb کی میاد ؟ و اینکه مهم ترین تغییراتش چی هست؟

عزيز پرشين تولز با ٢٠٠ هزار كاربر از ويبولتين رفت! اين چه معني مي تونه داشته باشه؟

Wht كه كلا ٧٠ هزار تا داره! اگه ببينيد نه تم داره نه چيزي فقط مي خواسته يه جا باشه كاربراش پست بدن توش!

دقيق نمي دونم ولي فكر كنم تا يه ماه ديگه بياد! بازم مطمئن نيستم!

و اصلا مثل ويبولتين ٥ نيست كه هنوز index رو هم كد نكردن بدن بيرون! الان نزديك ٦ ماهه كه فقط دارن تست مي كنن ساختش تموم شده! دارن وسواس به خرج مي دن يك روزنه هم نداشته باشه چه برسه به حفره و باگ و اينا! كلا مي تركونه!

ويبولتيني ها هم به زودي مجبور ميشن به زنفورو يا اي پي بورد كانورت كنن! تا كي مي خوان رو ويبولتين ٤ بمونن بقيه هر چند ماه اپديت كنن كيفيت كارشون با سرعت بره بالا بعد اونا هي برن تو مرجعش تاپيك بزنن فلان هك رو مي خوام نصب كنم مي گه مال ويبولتين ٤ هست رو ٤.٢ نصب نميشه بايد چي كار كنم:| چون رسما هك نويس هاش به رحمت الهي رفتن اثري ازشون نيست!

در كل ويبولتين كسي بره الان جز اينكه براي خودش كلي مشكل درست كنه كاري نكرده! مثل اين مي مونه رو ويندوز XP بمونين بگين ويندوز ٧ و ٨ قالب هاش قشنگ نيست:|

بعد از ريليز نسخه ٤ قالب زدن براي ipb شروع خواهد شد تا ديگه كسي نگه قالب نداره! كسي نگه پنلش انگليسيه! كسي نگه نگه ويبولتين ٥ ريسپانسيوه ولي ipb3 نيست :| و در اخر كسي تو تاپيكي كه دارن با دليل مي گن ipb از vb بهتره نگه " ويبولتانين خيلي خوبه " :|

لینک به ارسال

من سیستم زنفور با ipb رو مقایسه کردم

امکاناتی که توی انجمن پرشین تولز دیدم, تا حالا توی هیچ انجمنی ندیده بودم

الآن مجبورم بجای مقایسه ipb با vb , دو سیستم ipb و زنفور رو با هم مقایسه کنم...

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

تبلیغات ضد ipb از طرف انجمن های پشتیبانی ویبولتین

41153140283055739966_kickipbwallapaper.jpg

دیگه دارن اخرین زورشون رو هم می زنن :D

لینک به ارسال

http://www.vbiran.ir/thread86430-2.html#post664343

پست 12

توسط مدیر بخش گذاشته شده!

نقل قول از پست:

با سلام . وقت بخیر . یک تصویر زمینه زیبا با موضوع وی بی ، خواستم اسمش رو بزارم vB VS IPB گفتم اصن IPB مالِ این حرفا نیست biggrinsmiley.gif . خلاصه خدمت شما امیدوارم مورد پسند باشه .
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

Pois0nous یعنی واقعا نشستی اینجا داری براشون توضیح میدی که بین IPB و VB کدوم رو انتخاب کنن ؟ :))

حاجی ول کن این حرفارو :)) تو باید اینارو اینجوری راهنمایی کنی =--> آقا وی بی خدای هرچی انجمن سازه برید استفاده کنید و لذت ببرید

اونوقت بعده دو سه ماه برمیگردن میگن حاجی IPB رو از کجا میشه گرفت ...

به نظر من دیگه این بحث خنده دار رو ادامه ندی بهتره . وی بی در حدی نیست که بخواد با IPB مقایسه بشه .

وی بی مرده

لینک به ارسال

دسوتان بحث رو بی جهت ادامه ندین

دوستانی که علاقه به وی بی دارن برن سمتش

دوستانی که به IPB علاقه دران برن سمتش

نیاز و سطح نیاز هست که وسیله رو مشخص میکنه

موفق باشید

لینک به ارسال

به نظر من IPB خیلی بهتر و مدرن تر از VB ـه هرچند که VB تو ایران خیلی خوب جا افتاده :)

لینک به ارسال

درود

انجمن ساز های مختلفی از جمله ویبولتین مای بی بی و IPB است

که بهترینش IPB هست البته همونطور که دوستان گفتن باید لایسنس تهیه کنید یا در سرور های وارز از جمله کشور ایران و هلند نصب نمائید ./

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

البته ناگفته نمونه که نسخه های 3 سیستم ipb یه مشکل بسیار بزرگ دارن و اون مشکل اینه:

فایل هایی که در انجمن پیوست میکنید, در یه مسیر از انجمن آپلود میشه و نمیشه به ساب دامنه انتقال داد

این مشکل شاید واسه انجمن های کوچک ساده باشه, اما واسه انجمن های بزرگ خیلی مشکل بزرگیه و واقعا یه خرج سنگین روی دست شما میزاره

اگه میخواید بیاید سمت ipb صبر کنید نسخه 4 اون منتشر بشه

لینک به ارسال

این انجمن ساز هزچیزی ک بخوایید براتون انجام میده ، بهترین در نوع خودش ، البته زنفورو رو هم نگاه نکنید پشتیبانی فارسیش قالب درستی نداره ، خیلی خیلی قدرتمند هستش این انجمن ساز ، و شاید بشه گفت جز< بهترین هاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...