رفتن به مطلب

انجمن ساز IPB

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم انجمن حسابداری وحقوقی راه اندازی کنم .

میخواستم بپرسم انجمن ساز IPB مناسب می باشد یا خیر؟

در حال حاضر وردپرس پارسی از IPB استفاده می کند .

آیا مشکلی ندارد این انجمن ساز؟ یا وردپرس پارسی فکر انتقال به انجمن ساز دیگری رو ندارند؟

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

بله مناسب هستش IPB یکی از بهترین انجمن ساز های دنیاست ...

فقط مشکلی که این وسط هستش اینکه این انجمن ساز پولیه و قیمت لایسنس اون هم تا اونجایی که اطلاع دارم چیزی حدود 140$ دلار هستش !!!

اگر بخواهید از نسخه های نال (کرک) شده استفاده کنید باید هاست وارز یا هاست ایران بگیرید وگرنه شرکت IPS به راحتی برابر با قوانین کپی رایت هاست رو بلوک میکنه .

لینک به ارسال

زیاد اطلاعی راجبع این انجمن ساز ندارم ولی شنیدم یک قابلیت خیلی فوق العاده ایی داره اونم اینکه قالب هاش بدون نیاز به راست چین سازی خودشون با یک کلیک راست چین میشن .

و دیگه اینکه سیستم وی بی رو میشه به زنفور بدون هیچ مشکلی تبدیل کرد . به نظر انجمن ساز خوبی میاد و از لحاظ امنیتی از وی بی قوی تره .

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

من خودم از این انجمن ساز استفاده میکنم که کارایی خیلی عالی داره

این انجمن بهترین انجمن ساز پولی جهان هست که البته نسخه نال شدش هم هست

نسخه جدیدی که منتشر شده فوق العادست این انجمن یعنی وردپرس پارسی از IPB استفاده میکنه ولی از ورژن قدیمی

یه چند تا مشکل بعد از نصب بر روی هاستت باهاش برخواهی خورد اینه که در نصب فارسی ساز به مشکل بر میخوری و همین طور در تغییر فونتش

ضمنا این انجمن ساز پنل مدیریتش فارسی نمیشه ولی من فارسی ساز مدیریتشو گیر آوردم و مقداری از پنلشو فارسی کرده

این اطلاعات من در مورد این انجمن ساز بود و دوستان امیدوارم اطلاعاتم به دردتون خورده باشه

با تشکر

با سلام

فقط مشکلی که این وسط هستش اینکه این انجمن ساز پولیه و قیمت لایسنس اون هم تا اونجایی که اطلاع دارم چیزی حدود 140$ دلار هستش !!!

اگر بخواهید از نسخه های نال (کرک) شده استفاده کنید باید هاست وارز یا هاست ایران بگیرید وگرنه شرکت IPS به راحتی برابر با قوانین کپی رایت هاست رو بلوک میکنه .

داداش حرف شما صحیحه ولی فکر کنم همین وردپرس پارسی از نسخه نال استفاده میکنه و هیچ مشکلی هم نداره

نه تنها این سایت بلکه سایت های بزرگ دیگه هم از نسخه نال استفاده میکنن

در ایران فکر نکنم سایت های زیادی از نسخه لاینسس استفاده کنن

لینک به ارسال

مای بی بی - > امکانات پایینی دارد

رنفور - > از قال پشتیبانی ش مشخص که چیه ( www.xenfa.ir )

وی بی -> پر باگ و مشکلاتی که در واحد باس هم در پشتیبانی وی بی باشی هم تو انجمن خودت کوچک ترین مشکلات رو رفع کنی .. :mellow: همینه انجمن ش 500 . 600 تا آنلاین داره :D

ipb هم که پشتیبانی درست ودرمونی نداره ..

ممکنه ادرس انجمن تونو بدین ببینیم چطوری !؟

لینک به ارسال

داداش حرف شما صحیحه ولی فکر کنم همین وردپرس پارسی از نسخه نال استفاده میکنه و هیچ مشکلی هم نداره

شما از کجا میدونید نسخه نال شده هستش ؟؟؟ منم گفتم که اگر هاست ایران یا هاست وارز باشه مشکلی پیش نمیاد که از نسخه نال شده استفاده بشه ولی اگر از هاست غیر وارز و از دیتا سنتر های ثبت شده که قوانین کپی رایت رو رعایت میکنن هاست داشته باشید و IPB نسخه نال شده رو استفاده کنید به راحتی شرکت IPS میفهمه و هاست رو بلوک میکنه من بسیاری از کاربر ها رو دیدم که هاستشون توسط قوانین کپی رایت بلوک شده !!

لینک به ارسال
مای بی بی - > امکانات پایینی دارد رنفور - > از قال پشتیبانی ش مشخص که چیه ( www.xenfa.ir ) وی بی -> پر باگ و مشکلاتی که در واحد باس هم در پشتیبانی وی بی باشی هم تو انجمن خودت کوچک ترین مشکلات رو رفع کنی .. :mellow: همینه انجمن ش 500 . 600 تا آنلاین داره :D ipb هم که پشتیبانی درست ودرمونی نداره .. ممکنه ادرس انجمن تونو بدین ببینیم چطوری !؟

انجمن من؟

این انجمن منه که با آی پی بی نال شده هست

http://forum.cw1.ir/

ویرایش شده توسط GeNeR@L
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من خودم مثل شما دنبال یک انجمن ساز بودم به همین خاطر با انجمن ساز های مختلف کار کردم هم با زنفورو هم ای پی بی و...

در مورد وی بولتین که باید بگم اصلا خوشم نیومد چون نه آجاکسه بعدشم خیلی بهم ریختس و اصلا از انجمن هایی که با وی بی درست شده خوشم نمیاد

در مورد انجمن های رایگانم بیشترشون جالب نبودند هر کدوم یک مشکل بزرگ داشتند

در مورد زنفورو و ipb باید بگم که جفتش تقریبا مثل هم هست و بیشترش آجاکسه قیافه جفتشون خوبه و مدیریتشونم آسونه و به نظر خودم این دو گزینه از همه بهتره و باز بین این دو گزینه من ipb رو پیشنهاد می دم در کل هم قالب های بیشتری داره هم پشتیبانی بهتری داره و...

لینک به ارسال

آقا مرتضی در یکی از تاپیک ها گفتن که گروه وردپرس پارسی لایسنس این سیستم رو خریداری کرده

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

آقا مرتضی در یکی از تاپیک ها گفتن که گروه وردپرس پارسی لایسنس این سیستم رو خریداری کرده

والله من نمیدونم این انجمن نسخه نال هست یا لاینسس اینو باید مدیرا بگن

اگه نسخه لاینسس بود باید از بهترین ها در انجمن استفاده میشد و نسخه بروز

لینک به ارسال

مای بی بی - > امکانات پایینی دارد

رنفور - > از قال پشتیبانی ش مشخص که چیه ( www.xenfa.ir )

وی بی -> پر باگ و مشکلاتی که در واحد باس هم در پشتیبانی وی بی باشی هم تو انجمن خودت کوچک ترین مشکلات رو رفع کنی .. :mellow: همینه انجمن ش 500 . 600 تا آنلاین داره :D

ipb هم که پشتیبانی درست ودرمونی نداره ..

ممکنه ادرس انجمن تونو بدین ببینیم چطوری !؟

بهترین انجمن ساز غیر رایگان دنیا فکر کنم ویبولتین باشه. اگه بتونید نسخه اصلی رو خریداری کنید بهترینه و امنیتش هم عالیه. سایت های بزرگ دنیا هم ازش استفاده می کنند.

بهترین انجمن ساز رایگان هم دیسکاز هست که توسط کشور چین ساخته شده و موتور جستجوگر بایدو هم ازش استفاده میکنه و امنیت خیلی خوبی هم داره. اما توی ایران پشتیبانی نداره.

لینک به ارسال

والله من نمیدونم این انجمن نسخه نال هست یا لاینسس اینو باید مدیرا بگن

اگه نسخه لاینسس بود باید از بهترین ها در انجمن استفاده میشد و نسخه بروز

دوست عزیز قبلا هم چند جا گفتیم که انجمن وردپرس پارسی از نسخه‌ی نال شده استفاده نمی‌کنه ، دلیل به روز نبودن هم آماده نبودن قالب اصلی سایت و قالب انجمن و سایر بخش‌ها هست که برای نسخه‌ی جدید آماده میشن و برای اینکه دوباره کاری نشه بعد از تکمیل شدن تماما آپدیت خواهند شد .

لینک به ارسال

من انجمن فارسی IPB خودمو اجاره میدم اگه کسی خواست بهم خصوصی پیام بده با این دامنه http://forum.cw1.ir/ بر روی هاست ایران هم پشتیبانی میشه و نسخه جدیدشم هست

ضمنا من پنل مدیریت هم فارسی کردم

در صورتی که مایلید انجمن منو اجاره بگیرید بدون اینکه هزینه هاست و... کنید خصوصی پیام بدین

لینک به ارسال

البته می بایست در نظر گرفت

تمامی انجمن ساز های تجاری باید 6ماه یکبار یا سالیانه لایسنس تهیه کرد .

نسخه ی نال شده رو پیشنهاد نمی کنم

اگر هم قرار باشه از این انجمن ساز ها استفاده کنم لایسنس تهیه کردن رو پیشنهاد میدم به خودم تا با مشکلات دیگر روبر نشم .

mybb هم گزینه ی خوبی می باشد . یه سری زدم به انجمن مادر mybb.com نسخه ی 1.8 امکانات قابل توجهی دارد که به زودی تحولی در این انجمن ساز صورت خواهد گرفت .

تشکر از بحث مفید تون ..

لینک به ارسال

با سلام

نه عزیز :) ipb مثل ویبولتین گدا نیست هی ایمیل بزنه و هاست رو ببنده. رو هاست غیر وارز هم خوب جواب میده :)

قیمتش هم 175$ هست که نیاز به خرید نیست.

---

IPB فوق العادست. اصلا طرف vb و mybb و phpbb نرو که واقعا ضعیف هستند. امنیت و سئو عالیه!

---

در جواب اون دوست عزیزی که گفت سئوی ویبولتین بهتره باید بگم شما ipb و vb رو روی یک هاست نصب کن بدون هیچ تنظیمی تست بزن ببین کدوم بالاتره. حالا شما برو تو قسمت seo advise ای پی بی یه چند تا نکته گفته رو انجام بده بعد برو برای ویبولتین vbseo نصب کن و پول بده سئوکار بیار بالا سرش دوباره تست بزن :)

---

ipb هک شدنش واقعا دور از انتظاره. ولی سیستم های دیگه مخصوصا وی بی و مای بی بی واقعا عین اب خوردن هک می شن! (تو ipb یه بخش داره security center که کمکت می کنه انجمنت رو امن تر بکنی )

---

زنفورو هم خیلی تازه کاره خیلی مونده تا بشه باهاش کار کرد. همش باگ داره. اجاکسش هم مشکل داره ( تست کردم)

---

در کل ipb رو انتخاب کن، اگه پول هم نداری نال رو بگیر روی هر هاستی که خواستی نصب کن ( سیف مد باید خاموش باشه) و حالش رو ببر :)

نمی دونم خبر داری یا نه ولی ipb4 تو راهه که واقعا ترکونده. قراره پنل مدیرش هم فارسی بشه + فول امکانات. از هر نظر بی نظیره

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک به ارسال

ساختش حدود 4 ماهه تموم شده و و فقط دارن تستش می کنم که هیچ باگی روش نمونده باشه. برعکس ویبولتین که هنوز ساخت index ـش تموم نشده بود ریلیزش کردن.

هر دو-سه روز هم خبر ها و عکس هایی از امکانات جدید و خوبش پخش میشه. برای دیدن خبر ها برین اینجا:

http://community.invisionpower.com/blog/1174-ips-company-blog/

کلا عالی داره کار می کنه.من که بی صبرانه منتظرش هستم :)

لینک به ارسال

نه عزیز :) ipb مثل ویبولتین گدا نیست هی ایمیل بزنه و هاست رو ببنده. رو هاست غیر وارز هم خوب جواب میده :)

قیمتش هم 175$ هست که نیاز به خرید نیست.

---

IPB فوق العادست. اصلا طرف vb و mybb و phpbb نرو که واقعا ضعیف هستند. امنیت و سئو عالیه!

---

در جواب اون دوست عزیزی که گفت سئوی ویبولتین بهتره باید بگم شما ipb و vb رو روی یک هاست نصب کن بدون هیچ تنظیمی تست بزن ببین کدوم بالاتره. حالا شما برو تو قسمت seo advise ای پی بی یه چند تا نکته گفته رو انجام بده بعد برو برای ویبولتین vbseo نصب کن و پول بده سئوکار بیار بالا سرش دوباره تست بزن :)

---

ipb هک شدنش واقعا دور از انتظاره. ولی سیستم های دیگه مخصوصا وی بی و مای بی بی واقعا عین اب خوردن هک می شن! (تو ipb یه بخش داره security center که کمکت می کنه انجمنت رو امن تر بکنی )

---

زنفورو هم خیلی تازه کاره خیلی مونده تا بشه باهاش کار کرد. همش باگ داره. اجاکسش هم مشکل داره ( تست کردم)

---

در کل ipb رو انتخاب کن، اگه پول هم نداری نال رو بگیر روی هر هاستی که خواستی نصب کن ( سیف مد باید خاموش باشه) و حالش رو ببر :)

نمی دونم خبر داری یا نه ولی ipb4 تو راهه که واقعا ترکونده. قراره پنل مدیرش هم فارسی بشه + فول امکانات. از هر نظر بی نظیره

سیستم وی بی خیلی امکانات داره و اگه پیام میده, بخاطر گدا بودن نیست!!! بخاطر اینه که زحمت کشیدن

شاید سیستم vb از ipb قوی تر نباشه, اما مطمئن باشید ضعیف تر هم نیست!!!

اگه vb باگ داره, بخاطر اینه که خیلی پیچیده ساخته شده و اگه هکری ادعا میکنه میکنه که میتونه vb رو هک کنه, یه نسخه ویبولیتن اصلی (با رتبه زیر 1000 الکسا ایران) رو در ایران هک و دیفیس کنه و سپس همینجا لینک اثبات رو بزاره

البته این رو هم بدونید که امنیت به خودتون برمیگرده...

از نظر من امن ترین سیستم های انجمن ساز ابتدا دیسکاز, سپس ipb و سپس mybb هستن... (در حالت عادی!)

اگه سیستم ipb از وی بی بهتر بود, انجمن های بزرگ ایران بجای استفاده از vb از ipb استفاده میکردند

اگه یکم تند صحبت کردم من رو ببخشید :)

لینک به ارسال

سیستم وی بی خیلی امکانات داره و اگه پیام میده, بخاطر گدا بودن نیست!!! بخاطر اینه که زحمت کشیدن

شاید سیستم vb از ipb قوی تر نباشه, اما مطمئن باشید ضعیف تر هم نیست!!!

اگه vb باگ داره, بخاطر اینه که خیلی پیچیده ساخته شده و اگه هکری ادعا میکنه میکنه که میتونه vb رو هک کنه, یه نسخه ویبولیتن اصلی (با رتبه زیر 1000 الکسا ایران) رو در ایران هک و دیفیس کنه و سپس همینجا لینک اثبات رو بزاره

البته این رو هم بدونید که امنیت به خودتون برمیگرده...

از نظر من امن ترین سیستم های انجمن ساز ابتدا دیسکاز, سپس ipb و سپس mybb هستن... (در حالت عادی!)

اگه سیستم ipb از وی بی بهتر بود, انجمن های بزرگ ایران بجای استفاده از vb از ipb استفاده میکردند

اگه یکم تند صحبت کردم من رو ببخشید :)

ببخشید شما در صفحه ی قبل گفتید دیسکاز پشتیبانی در ایران نداره:

http://discuz.ir/forum.php

----

یک لینکی رو یکی از مدیرای ارشد ipbfarsi گذاشته بود خیلی جالب بود. طرف اومده بود گفته بود یکی از دوستان vb5 رو خریده و هی به یه مشکلی بر می خورد که به من گفت بیام چک کنم ببینم مشکلش کجایه. من رفتم اولین فایل رو که باز کردم از تعجب خشکم زد. مثل این بود که چند تا آماتور که کار اولشون باشه ویبولتین 5 رو کد کردن و خیلی افتضاحه اوضاعش. بعد چند نمونه از کد های vb5 رو گذاشت بعد کد درستش رو گذاشت کنارش. منبعش خارجی بود.

ویبولتین بعد از نسخه ی 3 داغون شد رسما. کد نویس هاش همه رفتم زنفورو رو درست کردن و چند تا اماتور موندن و وی بی 4 رو زدن و ویبولتین رو خراب کردن و بعدش برای جبرانش وی بی 5 رو زدن که بهتره هیچی نگم :)

ویبولتین از نظر من یک سیستم شکست خورده است و دیگه نمی تونه جاش رو پس بگیره.

این top rating یکی از معروف ترین سایت های مقایسه ی انجمن ساز ها:

http://www.forum-software.org/forum-reviews?sort=best-rated

شما ببینید ویبولتین کجاست...

ولی جایگاه ipb رو ببینید.

الان تو ایران برعکسه. داره ویبولتین میره بالا مصرفش. ولی تا کی؟ می خوان تا اخر عمرشون رو وی بی 4 بمونن و آپگرید نکنن؟

در صورتی که ipb و xenforo هر چند ماه آپدیت میشن و طرفداراش با خوشحالی به نسخه های جدید تر برای کیفیت بالاتر و به روز تر می رن؟

شما گفتین امن ترین سیستم دیسکاز هست. خب وقتی هکر میاد دیسکاز رو هک کنه می بینه تا حالا به عمرش همچین سیستمی رو ندیده خب معلومه نمی تونه هکش کنه :D دیسکاز فقط تو چینه. نسخه های فارسی و انگلیسیش چیز خوبی در نیومدن. به قول یکی از دوستان فقط یک چینی اصلی می تونه یک دیسکاز تمیز در بیاره :D ولی خب ipb به عنوان انجمن ساز 1 جهان یک هکر باید از همه بیشتر دیده باشش و راحت بتونه هکش کنه ولی چرا اینطور نیست؟

خالی از لطف نیست اینو بخونید که به احتمال زیاد هم خوندید قبلا:

http://forums.ipbfarsi.ir/topic/9588-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8%B9%D8%B5%D8%A8-vbulletin-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%AF%D8%9F-%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF/

خب برای امنیت این تاپیک هم بسیار جالبه:

یعنی خیلی حرفه که هیچ شرکت امنیتی ای از ویبولتین استفاده نمی کنه!!!

با تشکر

لینک به ارسال

ببخشید شما در صفحه ی قبل گفتید دیسکاز پشتیبانی در ایران نداره:

http://discuz.ir/forum.php

این سایت توسط مدیر انجمن شطرنج ایران ساخته شده که مدتها با هم دوست هستیم

قرار بود با هم این انجمن رو راه بندازیم. اما هر دوتامون بی تجربه بودیم و اون خودش انجمن رو به دست گرفته...

این انجمن توانایی پشتیبانی رو نداره!!! :lol:

یعنی خیلی حرفه که هیچ شرکت امنیتی ای از ویبولتین استفاده نمی کنه!!!

سیستم انجمن تیم هک و امنیت آشیانه , امپرور, خونه و... چیه؟ :D

من قبلا تمام انجمن ساز های معتبر در دنیا رو در وی کی پدیا مشاهده کردم. وی بی و دیسکاز پر امکانات ترین و پرطرفدار ترین انجمن ساز های دنیا هستن

البته توی ایران دیسکاز پشتیبانی نداره!!!

الآن که تست کردم متوجه شدم که انجمن ساز ipb و دیسکاز و نسخه اصلی ویبولتین از نظر سئو برترین انجمن ساز ها هستند

لینک به ارسال

سیستم انجمن تیم هک و امنیت آشیانه , امپرور, خونه و... چیه؟ :D

منظورم سایت های ایرانی نیست :D اونا که اصلا سایت امنیتی حساب نمیشن :D سایت هایی مثل کسپراسکای و estet و بیت دیفندر منظورمه.

برای یک شرکت امنیتی هک شدن بدترین اتفاقی هست که ممکنه بیفته.

کسپراسکای که با افتخار توی tite ـش نوشته powerd by invision power board :D

البته ایرانی هم هست چند تا:

http://www.iransec.net/

VB+VBSEO = میشه یه جوری باهاش کنار اومد. ولی بازم به نصف ipb خالی نمیرسه)

VB-VBSEO = :|

لینک به ارسال

بله زنفور کار چندتا از برنامه نویسای حرفه ای وی بی بوده که جدا شدن ،پس انتظار میره .. رفته رفته ناامید شد ،جناب Pois0nous اطلاعات میشه گفت کاملی دارند تشکر .

شاید یکی از دلایلی که پرشین تولز به زنفور کوچ کرده همینه .. قدرت گسترش بسیار کند و پایین اومده

تا اینجا آی پی بی و زنفور به ترتیب در جایگاه های خوبی قرار دارند ..

- لینک دمو از مدیریت ipb و زنفور موجود هست؟

در حال حاضر پشتیبانی غیر ( ipbfarsi.ir ) موجود؟ یا فقط همین پشتیبانی هست؟

نسخه ی retail شون در سایت چیه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...