رفتن به مطلب

مشکل در شماره صفحات

پست های پیشنهاد شده

سلام

توی سایت من

androidha.in

اگه دقت کرده باشین قسمت پایین صفحه که شماره صفحات بعدی رو زده بهم ریختس. در واقع بصورت عمودی نشون داده میشه شماره صفحات رو.

میخواستم بدونم برای ویرایش این قسمت باید کدوم فایل php رو ویرایش کرد؟

ویرایش شده توسط mx10
لینک به ارسال

صفحه اصلی به ایندکس مربوط هست مشکل میتونه به خاطر نداشتن استایل باشه و یا اینکه اسم دایو شمارنده صفحات تو ایندکس عوض شده باشه

لینک به ارسال

من الان یه طرح آماده برای شماره صفحات به صورت psd دارم

از این چطوری باید استفاده کنم؟

لینک به ارسال

به احتمال زیاد فابل سی اس اس افزونه فراخوانی نمی شود.همانطور که بار ها و بار ها گفته شده بررسی کنید که تابع

<?php wp_head(); ?>

در header.php و تابع

<?php wp_footer(); ?>

در footer.php قالب باشند...#

لینک به ارسال

من الان یه طرح آماده برای شماره صفحات به صورت psd دارم

از این چطوری باید استفاده کنم؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

توی سایت من

androidha.in

اگه دقت کرده باشین قسمت پایین صفحه که شماره صفحات بعدی رو زده بهم ریختس. در واقع بصورت عمودی نشون داده میشه شماره صفحات رو.

میخواستم بدونم برای ویرایش این قسمت باید کدوم فایل php رو ویرایش کرد؟

سلام

دوست عزیز همونطوری که آقا امیر گفتند باید سطح آشناییتون با css را بیشتر کنید.

برای این کار سایت http://www.w3schools.com/css منبع خوبی به زبان انگلیسی است و برای آموزش css به زبان فارسی هم جستجو در گوگل.

دقیقاً این کاری که میخوایید باید از طریق استایل دادن و فایل style.css انجام بشه و مربوط به کد php نیست.

کسی ندیده نمیتونه بگه شما از چه کدی استفاده کنید تا به جوابی که مد نظر خود شماست برسید و اگر سایتی یا نمونه آنلاینی دیدید معرفی کنید تا کد استایلو براتون قرار بدم.

در ضمن از افزونه ای که استفاده کردید به صورت پیشفرض استایل خودشو داره که از اون هم میتونید استفاده کنید.

اینکه بخواهید بدون آموزش و آماده به جواب برسید اشتباه است و سعی کنید خودتون هم قدمی در رفع مشکل بردارید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...