رفتن به مطلب

تغییر لینک لوگوی ورودی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

چگونه می توانم لینک لوگوی ورودی وردپرس را که به سایت وردپرس فارسی منتقل می شود را به صورت دستی تغییر دهم؟

post-412-0-79912700-1345649254_thumb.jpg

لینک به ارسال

تغییر عنوان و لینک

// changing the login page URL
function put_my_url(){
return ('http://www.yourdomain.com/'); // putting my URL in place of the WordPress one
}
add_filter('login_headerurl', 'put_my_url');
// changing the login page URL hover text
function put_my_title(){
return ('Name of Your Website'); // changing the title from "Powered by WordPress" to whatever you wish
}
add_filter('login_headertitle', 'put_my_title');

لینک به ارسال

میتوانید فایل wp-login.php را ویرایش کنید

ولی به هر حال بعد از بروزرسانی دوباره باید تغییر دهید

لینک به ارسال

میتوانید فایل wp-login.php را ویرایش کنید

ولی به هر حال بعد از بروزرسانی دوباره باید تغییر دهید

و با اون کدی که در فانکشن قرار می دهیم آیا به صورت آنی لینک تغییر می کند یعنی قبل از لود شدن قالب لینک تغییر می کند یا پس از لود شدن قالب لینک تغییر می کند؟

لینک به ارسال

خيلي كارت درسته پارسا جان جدن ميگم نميدونم چرا خيلي از شما خوشم مياد!!! احساس ميكنم كارتو بلدي مثل مرتضي جان و برادر گراميشون

خب عالي بود! ميشه بگي چطور ميتونم عكسش رو هم عوض كنم؟

يه مشكلي پيش امد! من تو لوكال هاست تست كردم درست بود ولي توي سايت اصلي كار نكرد چرا :unsure:

لینک به ارسال

تغییر لوگو:

//changing the logo
function my_custom_login_logo() {
echo '<style type="text/css">
h1 a { background-image:url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/your-logo.png) !important; }
</style>';
}
add_action('login_head', 'my_custom_login_logo');

لوگو با نام your-logo.png در پوشه images پوسته

لینک به ارسال

خط سوم ادرس سایت رو درست نوشتید؟

اره اقا مرتضي نميدونم چشه ، من تا به حال با 10 روش خواستم اين كارو بكنم نميشه كه نميشه!!! خيلي برام عجيبه! تو لوكال كار كرد تو سايت اصلي كار نميكنه!

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

تغییر لوگو:

//changing the logo
function my_custom_login_logo() {
echo '<style type="text/css">
h1 a { background-image:url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/your-logo.png) !important; }
</style>';
}
add_action('login_head', 'my_custom_login_logo');

لوگو با نام your-logo.png در پوشه images پوسته

متاسفانه تو سايت يعني توي هاست نه لينك و تايتيل و نه عكس براي من تغير نكرد ولي لوكال عالي كار ميكنه

لینک به ارسال

آدرس دهی تصویر را درست انجام داده اید؟ اگر امکان دارد آدرس سایت را قرار دهید...#

در ضمن یکبار کش را خالی کنید و امتحان کنید.

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

من هم پیشنهاد می کنم تا مستقیما لوگوی خودتون رو به جای لوگوی وردپرس فارسی آپلود کنید و دیگر نیازی به آن فانکشن هم نیست.

لینک به ارسال

افزونه زیر رو هم امتحان کنید تغییر لینک لوگو و عنوان حتی اگه css بلد باشید میتونید صفحه لاگین اختصاصی داشته باشید البته ممکنه هنوز با افزونه جلالی تداخل داشته باشه ولی ارزش امتحان کردن رو داره

Custom Login Page

لینک به ارسال

لوگوش رو ميشه كاري كرد ولي لينكش و عنوانش نه! زيادم مهم نيست از خيرش گذشتيم!

نيازي نميبينم براي هر كاري افزونه نصب كنم. ولي از پيشنهادت متشكرم دوست خوبم.

لینک به ارسال

من هم پیشنهاد می کنم تا مستقیما لوگوی خودتون رو به جای لوگوی وردپرس فارسی آپلود کنید و دیگر نیازی به آن فانکشن هم نیست.

تغییر عکس در پوشه ی افزونه ی جلالی در هر آبدیت دوباره به عکس لوگوی وردپرس تبدیل می شه راحت ترین کار استفاده از افزونه ها است که جناب خلج مهر یکیش رو معرفی کردند

لینک به ارسال

من چند تا افزونه هم تست كردم تو اين نسخه جديده وردپرس كارايي نداره!!! من مد نظرم بود با اين كد تو فايل فانگشن ها درستش كنم! كه نشد

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من چند تا افزونه هم تست كردم تو اين نسخه جديده وردپرس كارايي نداره!!! من مد نظرم بود با اين كد تو فايل فانگشن ها درستش كنم! كه نشد

کار نشد نداره!

به قول دوستان ممکنه مرورگرت این صفحه رو کش کرده باشه برای این که کش صفحه خالی بشه در صفحه کلید Ctrl+F5 رو با هم بزن تا صفحه بدون کش باز بشه. موفق باشی

لینک به ارسال

سلام

آدرس لوگو و لینک alt لوگو توی فایل های افزونه تاریخ جلالی هست . من خودم عوض کردم . باید برید فایل php افزونه تاریخ جلالی را ویرایش کنید . لوگوی وردپرس را هم توی پوشه عکس افزونه پیدا می کنید :)

لینک به ارسال

هاست دیگه ایی دارید که تست کنید.

چون گفتید روی لوکال درست عمل میکنه.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

با توجه به ورژن هاي جديد وردپرس ، تغيراتي به نظرتون در بخش هايي ايجاد نشده كه باعث بشه ديگه اين روش هاي تعير لينك و تايتل كار نكنه؟

براي مثال من عكس رو ست كردم ولي لينك و عنوان لينك عوض نميشه با كد زير

<?php
function put_my_url(){
return ('http://www.mysite.com/'); // putting my URL in place of the WordPress one
}
add_filter('login_headerurl', 'put_my_url');
function put_my_title(){
return ('عنوان'); // changing the title from "Powered by WordPress" to whatever you wish
}
add_filter('login_headertitle', 'put_my_title');
?>

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

به خاطر وردپرس فارسی هست!!!

تست کنید

<?php
function put_my_url(){
return ('http://www.mysite.com/'); // putting my URL in place of the WordPress one
}
add_filter('login_headerurl', 'put_my_url',1000);
function put_my_title(){
return ('عنوان'); // changing the title from "Powered by WordPress" to whatever you wish
}
add_filter('login_headertitle', 'put_my_title',1000);
?>

لینک به ارسال

متشكرم پارسا جان.. دوستان كد فوق براي ما جواب داد و اولين كدي بود كه تونستيم باهاش اين كارو بكنيم.. اگر كسي مشكل داشت ميتونه از اين كد استفاده كنه...

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...