رفتن به مطلب

مشکل مشاهده نشدن بعضی از پست ها در وردپرس

nimait70

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

یه مشکلی امروز برام پیش اومده اونم اینه که تمام پست هایی که امروز گذاشتیم در وبسایت برای همه ی کاربران نمایش داده نمیشه...ما سه تا نویسنده داریم...پست های نویسنده ی 1و2 امروز برای بعضی آی پی ها نمایش داده میشه و پست های نویسنده ی 3 برای بعضی دیگر از نویسنده ها...فقط پست های امروز به این شکل شده است...به جای اینکه همشون نمایش داده بشن فقط بعضیاشون نمایش داده میشه...پست های روز های قبل مشکلی ندارند...

در بخش مدیریت هم این مشک وجود دارد...مثلا من که نویسنده ی 3 هستم در بخش نظرات نظرات جدیدی که برای نویسنده گان 1و2 ارسال شده است رو ببینم...

از خیلی ها درخواست کردم تست کنن همشون همین مشکل رو داشتن...

کسی تا به حال به این مشکل برخورده؟ کسی میتونه راه حلی نشون بده...

سپاس...

لینک به ارسال

پست های امروز و دیروز برای کاربران به 2 صورت نمایش داده میشود...برای بعضی ها پست های نویسنده 3 و برای بعضی های دیگر پست های نویسنده 1 و 2 فقط نمایش داده میشود(البته این مشکل فقط برای پست های دیروز و امروز هست). کاربران گروه اول پست های 1 و 2 رو نمیبینند و کاربران گروه دوم پست های 3 رو...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...