رفتن به مطلب

مشکل با افزونه WP-Parsidate

hamidwi

پست های پیشنهاد شده

از‏ ‏زحمتی‏ ‏که‏ ‏برای‏ ‏بروزرسانی‏ ‏افزونه‏ ‏کشیدید‏ ‏ممنونم‏ ‏مشکل‏ ‏ما‏ ‏هم‏ ‏حل‏ ‏شد‏ ‏....

لینک به ارسال

این هم مشکل جدید این افزونه تاریخ xml sitemap رو چک کردید؟

post-119-0-02521400-1401201147_thumb.jpg

post-119-0-02521400-1401201147_thumb.jpg

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

توی محیط مدیریت افزونه هست؟ توی خود فایل سایت مپ که مشکلی نیست؟

لینک به ارسال

خوب توی همون هست بازدید سایت من از 1000 به نزدیک صفر رسیده یا از این افزونه هست یا کلا از وردپرس فارسی نسخه 3.9.1 والله دیگه عقل من به جایی قد نمیده

کلا این افزونه مشکل ساز wp-parsidate رو حذف کردم

لینک به ارسال

خوب توی همون هست

توی کدوم مدیریت یا در خروجی افزونه سایت مپ؟!

چون افزونه ما روی خروجی سایت مپ تاثیری نداره. و البته مشکل ساز هم نیست :)

تا الان بازخوردی از افزونه ما روی بازدید سایتها دریافت نکردیم. اولین باره میشنوم!

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام . اولا عذر خواهی میکنم اگر اینجا مشکلمو میگم . چون نخواستم پیوستگی مطالب مربوط به مشکلات پارسی دیت از بین بره .

و درضمن بازم تشکر بابت این افزونه خوب . چون در حال حاضر تنها افزونه خوب شمسی ساز است اما یک مشکل جدید بهش برخوردم .

این افزونه با فروش ویژه ووکامرس تداخل داره . یعنی وقتی برای فروش ویژه ووکامرس یک بازه زمانی انتخاب میکنی (به صورت میلادی انتخاب میکنم و مشکلی با میلادی بودنش ندارم بزار میلادی باشه) ولی بعد از اینکه دکمه انتشار محصول رو میزنی تاریخ های اون بازه زمانی به صورت خودکار شمسی میشن که ووکامرس بهش ایراد میگیره و نمیزاره که محصول فروش ویژه بشن . حقم داره چون باید تو دیتابیس به صورت میلادی ذخیره بشن :

تصویر زیر کاملا گویا هست :

010b-Untitled.jpg

لینک به ارسال

سلام

یک آپدیت عمومی برای ووکامرس داریم

برای این بخش و زیربخشهای ووکامرس و هم در آپدیت بعدی مشکلات رو رفع می کنیم

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام . تو آپدیت جدید مشکل تداخل با سایر افزونه ها رفع نشده گویا . درسته ؟

نسخه جدید افزونه با باگ فیکس های جدید (که گزارش شده بود) و تغییراتی جدید بزودی منتشر میشه.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان . بالاخره من منتظر بمونم یا کلا قیدش رو بزنم ؟

الان گیر من تداخل این افزونه پارسی دیت با افزونه آمارگیر wp slimstat هست . حالا چرا از slimstat بجای آماره استفاده میکنم فقط بخاطر سازگاریش با افزونه های کش هست .

لینک به ارسال

افزونه رو از کجا میتونیم دانلود کنیم ؟

http://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

slimstat مشکلش شناسایی شده و در نسخه بعدی رفع میشه.

احسان جان گیرم من هم همین نسخه بعدی هست دیگه :دی

قرار بود با انتشار وردپرس 4 منتشر بشه :(

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

مثلینکه قضیه آپدیت منتفی هست

ولی یک سوال ، این افزونه تابعی نداره که تابع دیگه ای رو به صورت آرگومان بهش بدیم تا عددش فارسی بشه ؟

لینک به ارسال

مثلینکه قضیه آپدیت منتفی هست

ولی یک سوال ، این افزونه تابعی نداره که تابع دیگه ای رو به صورت آرگومان بهش بدیم تا عددش فارسی بشه ؟

به صورت رشته :

per_number($content);
eng_number($content);

http://forum.wp-pars...بسته-پارسی-ساز/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

موضوع: تداخل در افزونه سئوی ویدیو و WP-Parsidate

*** قبل از خواندن پست: به دلیل طولانی شدن توضیحات عذرخواهی می کنم. مشکل ساده ایست ولی توضیحات طولانی ارائه شده! ***

با سلام.

ابتدا از تیم وردپرس پارسی برای نوشتن افزونه بسیار کاربردی و محبوب WP-Parsidate تشکر می کنم. این افزونه به بهترین شکل ممکن وردپرس رو پارسی می کنه.

اما من در هنگام استفاده همزمان از افزونه های WP-Parsidate و "سئوی ویدیو یوآست" (که غیررایگان است) در قسمت نمایش "سایت مپ ویدیو" با مشکل مواجه شدم.

یعنی در هنگام نمایش "سایت مپ ویدیو (video-sitemap.xml)" قسمت تاریخ انتشار ویدیو به صورت هجری شمسی و با فرمت نامناسب نمایش داده می شود. که برای بوجود نیومدن این مشکل باید در هنگام افزودن ویدیو به پست و قبل از انتشار پست، افزونه WP-Parsidate رو موقتاً غیرفعال کرد و بعد از انتشار پست افزونه رو فعال کنیم.

تا جایی که من بررسی کردم به این نتایج رسیدم:

وقتی یه ویدیو به پست اضافه مشه، افزونه "سئوی ویدیو یوآست"، میاد

1- تاریخ انتشار پست رو از دیتابیس استخراج می کنه،

2- توسط تابع mysql2date به فرمت استاندارد سایت مپ ویدیو تبدیلش می کنه و

3- در دیتابیس ذخیره اش می کنه.

4- در هنگام نمایش سایت مپ، اطلاعات رو از دیتابیس می خونه و نمایشش میده.

به نظر من در مرحله دوم (یعنی تابع mysql2date) اشکال ایجاد میشه.

تکه کد افزونه "سئوی ویدیو یوآست" که محل ایجاد مشکل است، به صورت زیر است:

$vid['publication_date'] = mysql2date( 'Y-m-d\TH:i:s+00:00', $post->post_date_gmt );

درحقیقت باید کاری کرد که افزونه WP-Parsidate بر روی تابع mysql2date در افزونه "سئوی ویدیوی یوآست" بی اثر باشه!

که من برای تست اومدم در افزونه WP-Parsidate فایل functions.php در مسیر wp-parsidate\lib تغییر ساده زیر رو اعمال کردم!

کد اصلی:
function detect_rss()
{
if(is_feed()

کد تغییر یافته:
function detect_rss()
{
if(is_feed() OR is_admin())

که این تغییر باعث میشه تابع WP-Parsidate در محیط ادمین اعمال نشه و دیدم که افزونه "سئوی ویدیو یوآست" به درستی تاریخ رو در دیتابیس ذخیره کرد.

خلاصه کلام - مختصرِ تمام توضیحات بالا اینه:

1- در پوشه روت وردپرس فایلی با نام test.php و با محتوای زیر می سازیم:

<?php
require_once('wp-config.php');
mysql_connect(DB_HOST, DB_USER, DB_PASSWORD);
$new_date = mysql2date( 'Y-m-d\TH:i:s+00:00', '2014-10-21 23:22:22' );
echo $new_date;
?>

2- درحالیکه افزونه WP-Parsidate فعال است، فایل test.php رو فراخوانی می کنیم. نتیجه به شکل زیر ظاهر می شود. (که فرمت نامطلوب است)

1393-07-29\23:22:22+00:00

3- حال از بخش مدیریت وردپرس افزونه WP-Parsidate رو غیرفعال کرده و مجدداً فایل test.php رو فراخوانی می کنیم. نتیجه به شکل زیر ظاهر می شود. (که فرمت مطلوب است)

2014-10-21T23:22:22+00:00

چه کار کنیم که درحالت فعال بودن افزونه WP-Parsidate با فراخوانی فایل test.php نتیجه به شکل زیر ظاهر شود؟

2014-10-21T23:22:22+00:00

باتشکر.

ویرایش شده توسط ahmad20
لینک به ارسال

سلام

این مشکل برای خود افزونه سئو وردپرس هم بود که با یک هوک و تغییر ساده اون رو برطرف کردیم.

باید افزونه فوق رو بررسی کنیم.

سعی می کنیم بزودی این افزونه رو تهیه و بسته رو با این افزونه هم منطبق کنیم.

ممنون بابت اطلاع رسانی تون

لینک به ارسال

سلام

این مشکل برای خود افزونه سئو وردپرس هم بود که با یک هوک و تغییر ساده اون رو برطرف کردیم.

باید افزونه فوق رو بررسی کنیم.

سعی می کنیم بزودی این افزونه رو تهیه و بسته رو با این افزونه هم منطبق کنیم.

ممنون بابت اطلاع رسانی تون

ضمن تشکر از پاسخ شما.

تیم توسعه دهنده شما با استفاده از خط زیر مشکل افزونه سئو وردپرس رو حل کرده درسته؟

if(!detect_rss())

که در واقع میاد افزونه wp-parsidate رو در خروجی فید (xsl,xml,gz) بی اثر می کنه.

ولی در مورد این افزونه قضیه فرق می کنه. اینجا دیگه خروجی وجود نداره، بلکه افزونه میاد تاریخ انتشار پست رو از دیتابیش استخراج می کنه و همون موقع به فرمت استاندارد "سایت مپ ویدیو" تبدیلش می کنه و دوباره در دیتابیس ذخیره اش می کنه و مشکل اینجاست که تاریخ شمسی در دیتابیس ذخیره می کنه و باید کاری کرد که تاریخ میلادی رو در دیتابیس ذخیره کنه. چون اگه تاریخ میلادی رو ذخیره کنه، هنگام نمایش XML مشکلی بوجود نمیاد. (چون توسط if(!detect_rss()) بی اثر میشه)

من نهایت کاری که تونستم به صورت موقت انجام بدم، افزودن کدهای زیر به function detect_rss بود که باعث میشد افزونه سئوی ویدیو به درستی (به صورت میلادی) تاریخ رو در دیتابیس ذخیره کنه. البته نتونستم کد معادل استاندارد دستورات وردپرس رو پیدا کنم.

if (is_admin() AND isset($_POST['action']) AND $_POST['action']=='editpost') {return true;}
if (is_admin() AND isset($_POST['data']['wp_autosave']) ) { return true;}
if (isset($_POST['reindex']) AND $_POST['reindex']=='Re-Index Videos') {return true;}

تا آخر هفته جزئیات رو برای دو عزیز Morteza و Ehsaan پ.خ می کنم.

باتشکر.

ویرایش شده توسط ahmad20
لینک به ارسال

سلام

من ازو وقتی این افزونه را نصب کردم به مشکلات زیر برخوردم:

1- دیگه زمانی که دارم پستی را مینویسم نمی تونم زمان بندیش کنم هر زمانی در آینده وارد میکنم اون باز زمان خودش که حال است را میزاره

2- نمیتون دسته جدید هنگامی که در حال فرستاد پست هستم ایجاد کنم . یعنی ایجاد میکنه ولی نشون نمیده و وقتی که بروز رسانی مینی اضاقه شده ولی در این پست تیک نخورد

3- آمار ورودی گوگلم به یک دهم رسیده فکر کنم بخاطر تبدیل لینک ها با تاریخ میلادی به تاریخ خورشیدی باشه

4-هرکاری کردم و روش های مه در سایت گفتید را رفتم یا کامل فارسی بشه نشد و هنوز قسمت هایی با گزیته انگلیسی است مثلا بجای پیشخوان نوشته dashbord البته بگم همین ورد پرس درسایت دیگرم تازه نصب کردم و بعد فارسی ساز را، فارسی شد

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

سلام

این مشکلاتی که گفتید برای دو نسخه قبلتر بود که سریعا پچ کردیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...