رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام آقا مصطفی

وقت شما بخیر

بنده از نگارش 4 وردپرس و نگارش 2.5.4 افزونه پیامک وردپرس استفاده می کنم. قسمت تنظیمات با موفقیت انجام شده و اعتبار پیامک بنده رو نشون می ده و وضعیت هم فعاله و به شماره هم پیامک ارسال می شه. اما در قسمت مشترکین خبرنامه نمی توانم گروه جدید اضافه کنم. وقتی اسم گروه رو می نویسم و روی افزودن می زنم گروهی اضافه نمیشه. در ضمن در سایت هم با پر کردن فیلد ها و زدن دکمه اشتراک، مشترکی به قسمت مشترکان خبرنامه اضافه نمی شود. آدرس سایت در صورت لزوم www.parsenet.ir

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام آقا مصطفی

وقت شما بخیر

بنده از نگارش 4 وردپرس و نگارش 2.5.4 افزونه پیامک وردپرس استفاده می کنم. قسمت تنظیمات با موفقیت انجام شده و اعتبار پیامک بنده رو نشون می ده و وضعیت هم فعاله و به شماره هم پیامک ارسال می شه. اما در قسمت مشترکین خبرنامه نمی توانم گروه جدید اضافه کنم. وقتی اسم گروه رو می نویسم و روی افزودن می زنم گروهی اضافه نمیشه. در ضمن در سایت هم با پر کردن فیلد ها و زدن دکمه اشتراک، مشترکی به قسمت مشترکان خبرنامه اضافه نمی شود. آدرس سایت در صورت لزوم www.parsenet.ir

با تشکر فراوان

سلام، احتمالاً جدول مربوط به گروه ها ساخته نشد. افزونه را غیرفعال کنید، فایل ضمیمه را در داخل افزونه قرار دهید و سپس افزونه را فعال کنید.

upgrade.php

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام

چطوری میشه از طریق این افزونه و افزونه فرم تماس 7 برای کسی که نظر میده پیامک ارسال کرد

من قسمت تکست باکس فرم 7 که گفته بود شماره کد جایی که طرف شماره تلفن وارد میکنه رو گذاشتم ولی کار نکرد

ممنون میشم پاسخ بدین

باتشکر

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام آقای صوفی

چطور میشه که موقع ثبت نام کاربران، یوزرنیم و پسورد رو براشون SMS کرد؟ مثل ایمیلی که خود وردپرس می‌فرسته.

من از این کد استفاده کردم در ولی فقط یوزرنیم نمایش داده میشه و جلوی پسورد خالی می‌مونه

Username: %user_login%

Password: %user_password%

%site_url%

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام،

سلام

چطوری میشه از طریق این افزونه و افزونه فرم تماس 7 برای کسی که نظر میده پیامک ارسال کرد

من قسمت تکست باکس فرم 7 که گفته بود شماره کد جایی که طرف شماره تلفن وارد میکنه رو گذاشتم ولی کار نکرد

ممنون میشم پاسخ بدین

باتشکر

باید یک شماره از کسی که نظر ارسال میکنه داشته باشیم. در غیر این صورت امکان پذیر نیست.

اون فرم تماس 7 هم بدین صورت عمل میکنه که وقتی یک پیغام جدید از این فرم دریافت شد به شماره ای که شما مشخص میکنید پیامک ارسال میکنه.

سلام آقای صوفی

چطور میشه که موقع ثبت نام کاربران، یوزرنیم و پسورد رو براشون SMS کرد؟ مثل ایمیلی که خود وردپرس می‌فرسته.

من از این کد استفاده کردم در ولی فقط یوزرنیم نمایش داده میشه و جلوی پسورد خالی می‌مونه

Username: %user_login%

Password: %user_password%

%site_url%

چون رمز رو خود وردپرس جنریت میکنه امکان پذیر نیست. اما به زودی این قابلیت رو اضافه خواهم کرد.

%user_password% را که ما هنوز در افزونه معرفی نکردیم :)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

چجوری میشه تایید عضویت کاربرا رو روی این افزونه ست کرد ؟

که به شماره ای که تو ثبت نام وارد میکنن کد فعال سازی اس ام اس بشه و کاربر کد فعال سازی رو وارد کرد یوزرش فعال بشه ؟

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

اول اینکه تشکر میکنم کارتون عالیه

دوم: برای تغییر استایل پلاگین عضویت در خبرنامه (ابزارک افزونه) باید کدوم فایل رو ویرایش کنم؟

سوم: برای درج تگ تبلیغات (اسم سایت) زیر اس ام اس های ارسالی (تایید عضویت) باید چکار کنم؟

ویرایش شده توسط mrezaghiasi
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام،

سلام

که به شماره ای که تو ثبت نام وارد میکنن کد فعال سازی اس ام اس بشه و کاربر کد فعال سازی رو وارد کرد یوزرش فعال بشه ؟

باید افزونه سفارشی بشود.

سلام

اول اینکه تشکر میکنم کارتون عالیه

دوم: برای تغییر استایل پلاگین عضویت در خبرنامه (ابزارک افزونه) باید کدوم فایل رو ویرایش کنم؟

سوم: برای درج تگ تبلیغات (اسم سایت) زیر اس ام اس های ارسالی (تایید عضویت) باید چکار کنم؟

خواهش میکنم.

فایل style.css

البته در نسخه جدید ظاهر فرم تغییر کرده است.

برای مورد سوم شما نیز باید افزونه کاستومایز شود.

سلام برادر من هم افزونه را نصب کردم کامل و سالم ظاهرش اما ارسال اس ام اس نمیکنه...

مینویسه با موفقیت ارسال شد اما اس ام اس نمی اید

تنظیمات اعتباری پیامک را بررسی کنید.

مطمئن شوید نام کاربری یا رمز عبور درست است.

همچنین شماره ارسالی شما

لینک به ارسال

سلام

ممنون

سلام .

افزونه اش رو قبلا نوشتم :

http://webforest.ir/product/sms-verification/

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام.

بنده این افزونه رو نصب کردم.اما کاربر وقتی اطلاعاتشو وارد کرد دکمه اشتراکش کار نمیکنه , و اطلاعات ارسال نمیشن.

لطفا راهنمایی کنید.

اگه مشکل از تداخل کئوری ها یا هر چیزی هست کاملا توضیح بدید باید چه کنم.

ممنون

لینک به ارسال

با سلام.

بنده این افزونه رو نصب کردم.اما کاربر وقتی اطلاعاتشو وارد کرد دکمه اشتراکش کار نمیکنه , و اطلاعات ارسال نمیشن.

لطفا راهنمایی کنید.

اگه مشکل از تداخل کئوری ها یا هر چیزی هست کاملا توضیح بدید باید چه کنم.

ممنون

کاشکی یه آدرسی هم میذاشتی که دوستان آنلاین بررسی کنن

لینک به ارسال

دوست عزیز جیکوئری نسخه 1.3 رو قالبه ! چرا از جیکوئری خود وردپرس استفاده نمیکنی ؟

قالب 2015 وردپرس رو فعال کن و تست بگیر ببین باز هم مشکل داره یا نه !

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

دوستان من آخرین نسخه این افزونه یعنی

wp-sms.2.8.1 packaged

رو بدون هیچ مشکلی نصب و راه اندازی کردم، در قسمت وب سرویس پیامک هم ، پیام رسان انتخاب کردم و فعال شد ؛ حتی مقدار اعتبار رو به درستی نشون میده .

منتها مشکل من اینه که هیچ پیامی از داخل وردپرس ارسال نمیشه کرد .

در صورتی که زمانی که از خود پرتال سایت پیام رسان، پیام ارسال میکنم، مثلاً از مقدار اعتبار که کم میشه، داخل مقدار اعتبار افزونه میزنه که تعداد اعتبار چقدر است .

فکر میکنم مشکل از تنظیمات شماره ها است :

شماره موبایل شما: 093695593xx

کد موبایل کشور شما: 0098

این تنظیماتی بود که من انجام دادم !

ویرایش شده توسط iranh00
لینک به ارسال

دوستان من آخرین نسخه این افزونه یعنی

wp-sms.2.8.1 packaged

رو بدون هیچ مشکلی نصب و راه اندازی کردم، در قسمت وب سرویس پیامک هم ، پیام رسان انتخاب کردم و فعال شد ؛ حتی مقدار اعتبار رو به درستی نشون میده .

منتها مشکل من اینه که هیچ پیامی از داخل وردپرس ارسال نمیشه کرد .

در صورتی که زمانی که از خود پرتال سایت پیام رسان، پیام ارسال میکنم، مثلاً از مقدار اعتبار که کم میشه، داخل مقدار اعتبار افزونه میزنه که تعداد اعتبار چقدر است .

فکر میکنم مشکل از تنظیمات شماره ها است :

شماره موبایل شما: 093695593xx

کد موبایل کشور شما: 0098

این تنظیماتی بود که من انجام دادم !

بررسی کنید ببینید شماره ارسالی به درستی وارد شده است یا خیر.

لینک به ارسال

بررسی کنید ببینید شماره ارسالی به درستی وارد شده است یا خیر.

با سپاس از توجه شما

بله، شماره تلفن ارسال کننده درست بود . عکس از اون قسمت پنل هم گرفتم، به ضمیمه ارسال می کنم

s8z_تنظیمات_‹_جشنواره_ملی_عکس_زعفران_—_وردپرس_فارسی_thumb.jpeg

لینک به ارسال

با سپاس از توجه شما

بله، شماره تلفن ارسال کننده درست بود . عکس از اون قسمت پنل هم گرفتم، به ضمیمه ارسال می کنم

s8z_تنظیمات_‹_جشنواره_ملی_عکس_زعفران_—_وردپرس_فارسی_thumb.jpeg

با عرض پوزش آقا مصطفی عزیز .

من یک شماره دیگه رو امتحان کرد، به خوبی و بدون مشکل کار کرد .

باز هم ممنون و خداقوت بابت افزونه عالی تون .

لینک به ارسال

با عرض پوزش آقا مصطفی عزیز .

من یک شماره دیگه رو امتحان کرد، به خوبی و بدون مشکل کار کرد .

باز هم ممنون و خداقوت بابت افزونه عالی تون .

خواهش میکنم. موفق باشید.

لینک به ارسال

با درود .

یک مشکل جدید، البته نه از سمت افزونه ، چرا که افزونه هنگام ثبت نام کاربران، پیامک تأیید ثبت نام رو براشون ارسال میکنه .

اما

من از افزونه دیگری جهت سفارشی سازی فرم های ثبت نام استفاده میکنم به نام [ Ultimate Member ] ، منتها، افزونه ارسال پیامک ظاهراً با این افزونه سازگار نیست و فرم هایی که از طریق این افزونه پر بشوند رو نمی تونه با پیامک تأیید کنه .

راهنمایی می فرمائید ؟!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و همیشه همراه.

من از افزونه WordPress PopUp استفاده می کنم و میخوام فرم اشتراک افزونه پیامک وردپرس در این پاپ آپ نمایش داده بشه. اما وقتی از شورت کد [subscribe] استفاده می کنم، اتفاقی نمیافته و به طور کل پاپ آپ غیر فعال میشه.

اگر بخوام به این نحوی که عرض کردم از افزونه استفاده کنم باید چی کار کنم؟ و یا آیا راهی وجود داره که زمانی که فرم Quform اطلاعات شماره همراه را از کاربر دریافت میکنه یه سیگنال به افزونه wp sms بفرسته و افزونه پیامک یه اس ام اس به کاربر بزنه و خوش آمد گویی کنه؟

پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم

لینک به ارسال

من از افزونه WordPress PopUp استفاده می کنم و میخوام فرم اشتراک افزونه پیامک وردپرس در این پاپ آپ نمایش داده بشه. اما وقتی از شورت کد [subscribe] استفاده می کنم، اتفاقی نمیافته و به طور کل پاپ آپ غیر فعال میشه.

اگر بخوام به این نحوی که عرض کردم از افزونه استفاده کنم باید چی کار کنم؟ و یا آیا راهی وجود داره که زمانی که فرم Quform اطلاعات شماره همراه را از کاربر دریافت میکنه یه سیگنال به افزونه wp sms بفرسته و افزونه پیامک یه اس ام اس به کاربر بزنه و خوش آمد گویی کنه؟

دوستان کسی راه حلی واسه این مشکل ما نداره؟!!

لینک به ارسال

سلام،

برای نمایش فرم خبرنامه در سایت چندین راه است و ابتدا باید مشخص کنید که فرم خبرنامه را در کجا میخواهید فراخوانی کنید؟

از طریق پوسته یا از طریق محتوای متن HTML در وردپرس (مثل ابزارک متن یا...)

تابع نمایش افزونه در پوسته:

<?php wp_subscribes(); ?>

کد کوتاه در متن HTML:

[subscribe]

حالا باید ببینید این افزونه پاپ آپ چه ورودی قبول میکنه. php یا html

لینک به ارسال

سلام،

برای نمایش فرم خبرنامه در سایت چندین راه است و ابتدا باید مشخص کنید که فرم خبرنامه را در کجا میخواهید فراخوانی کنید؟

از طریق پوسته یا از طریق محتوای متن HTML در وردپرس (مثل ابزارک متن یا...)

تابع نمایش افزونه در پوسته:

<?php wp_subscribes(); ?>

کد کوتاه در متن HTML:

[subscribe]

حالا باید ببینید این افزونه پاپ آپ چه ورودی قبول میکنه. php یا html

داخا افزونه که از کد PHP فکر نکنم بشه استفاده کرد. باید HTML استفاده بشه. ادیتورش شبیه ادیتور نوشته معمولیه. ولی وقتی از شورت کد [subscribe] استفاده می کنم پاپ آپ به طور کل غیر فعال میشه و چیزی در سایت نشون نمیده.

اگر باید کد PHP رو در جای خاصی استفاده کنم تا شورت کد به درستی عمل کنه لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...