رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

از داخل خود پنل پانیز میشه اسمس ارسال کنم اما با افزونه بصورت انبوه نمیشه ارسال کرد.

انگار با ارسال به چندین نفر مشکل داره اما ارسال تکی رو بدون ایراد انجام میده.

لینک به ارسال

سلام،

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

همین خطا رو میده

تمامی افزونه ها را غیرفعال کنید و سپس افزونه پیامک را فعال کنید و بررسی کنید. شاید با یکی از افزونه ها تداخل داشته باشه. معمولاً هم نام بودن یکی از توابع/کلاس میتونه باعث بوجود آمدن این خطا باشه.

سلام

در هنگام ارسال پیامک این ارور میاد و هیچ پیامکی ارسال نمیشه

Fatal error: Class 'SoapClient' not found in /home/ayehanet/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/ariaideh.class.php on line 41

چیکار باید بکنم

به میزبان خود بگوئید که Soap را در سرور شما فعال کند.

سلام مصطفی جان

من از پانیز پیامک سرویس میگیرم

قبلا با این افزونه برای اعضای سایتم کلی پیام فرستادم اما الان فقط اسمس تکی ارسال میشه و نمیشه به کل اعضا اسمس بدم.

افزونه رو آپدیت هم کردم اما بازم نشد.

بعید میدونم تغییری درون وب سرویس این سامانه انجام شده باشه! مجدد بررسی نمائید و اگر مشکل حل نشد یک دسترسی بدهید تا مشکل بررسی شود.

لینک به ارسال

بعید میدونم تغییری درون وب سرویس این سامانه انجام شده باشه! مجدد بررسی نمائید و اگر مشکل حل نشد یک دسترسی بدهید تا مشکل بررسی شود.

هر کاری کردم نشد مصطفی جان. تو پیام خصوصی برات یه دسترسی فرستادم

لینک به ارسال

تو دیتابیس کدوم رکورد و چطوری؟

در دیتابیسی که وردپرس را برروی آن نصب کردید.

نام جدول: wp_sms_subscribes

در PHPmyAdmin اگر باشید گزینه Export رو میتونید پیدا کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

من از شرکت smsbilling.ir سرویس اسمس دارم آدرس وب سرویسش هم http://www.smsbilling.ir/webservice/smsService.php?wsdl است

چجوری میتونم از این سرویس با این افزونه استفاده کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

من از شرکت smsbilling.ir سرویس اسمس دارم آدرس وب سرویسش هم http://www.smsbillin...vice.php?wsdl�� است

چجوری میتونم از این سرویس با این افزونه استفاده کنم؟

با تشکر

با مدیریت سامانه تماس بگیرید تا برای اضافه کردن وب سرویس اقدام کند.

لینک به ارسال

با سلام

آخرین و کاملترین نسخه این افزونه را از کجا دانلود کنم؟

با تشکر

از صفحه افزونه در مخزن وردپرس:

http://wordpress.org/plugins/wp-sms/

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به اینکه نسخه جدید این افزونه منتشر شده و در این نسخه جدید یه شرکت جدید به لیست خدمات دهنده ها اضافه شده است، یه مشکل و یه سوال دارم:

من با شرکت ارائه دهنده خدمات صحبت کردم و اونها فقط میگن که یک راهنما و وب سرویس دارند و اگه من بخوام خودم باید افزونه اسمس رو برای ورد پرس تهیه کنم :angry:

البته من خیلی php بلد نیستم ولی کدها رو که چک کردم یه کلاس به نام شرکت است و یه رکورد هم در لیست شرکت ها و همین دو گزینه باید اصلاح بشود و اکثر کلاسها هم مثل هم است ولی من وقتی آدرس وب سرویس را اضافه کردم متاسفانه به نتیجه نرسیدم

لطفا راهنمایی بفرمایید که به چه صورت مشخصات این شرکت را در افزونه اضافه کنم که هم کار کنه و هم اینکه با آپدیت افزونه مشکلی پیش نیاد

اگه توسعه گران افزونه لطف کنند و راهنمایی کرده و یا این تنظیمات را در افزونه اضافه کنند ممنون میشوم ;):)

اگر هم نیاز به مذاکره دارد من در خدمتم. :)

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

البته سامانه و وب سرویس این شرکت با شرکتهای زیر یکی هست، شاید اگه یکی از وب سرویسهای مربوط به اینها را داشته باشم بشه ازش استفاده کرد:

ssmss.ir , sms.ardindata.com

با تشکر

لینک به ارسال
لطفا راهنمایی بفرمایید که به چه صورت مشخصات این شرکت را در افزونه اضافه کنم که هم کار کنه و هم اینکه با آپدیت افزونه مشکلی پیش نیاد

بله، در اولین به روز رسانی، تمامی تغییرات از بین میرود. برای اضافه کردن وب سرویس و قرار دادن آن در افزونه، برای همیشه، پیغام خصوصی ارسال کنید.

لینک به ارسال

با سلام

بالاخره با راهنمایی و لطف آقا مصطفی عزیز وب سرویس من هم به لیست این افزونه اضافه شد.(همیار اسمس HamyaarSms.ir)

فقط چند تا نکته:

1- ابزارک خبرنامه را که در قسمت ساید سمت چپ قالب انفولد میگذارم، سایزش بزرگه و یه مقداری از فرم ناپیداست، راهکارش چیه؟

2- آیا امکان اصلاح و ویرایش این قسمت وجود دارد که با آپدیت افزونه، اصلاحات ریست نشود؟

3- برای اینکه در بخش ارتباط با ما بتوانم شماره موبایل کاربر را بگیرم باید چکار کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

بالاخره با راهنمایی و لطف آقا مصطفی عزیز وب سرویس من هم به لیست این افزونه اضافه شد.(همیار اسمس HamyaarSms.ir)

فقط چند تا نکته:

1- ابزارک خبرنامه را که در قسمت ساید سمت چپ قالب انفولد میگذارم، سایزش بزرگه و یه مقداری از فرم ناپیداست، راهکارش چیه؟

2- آیا امکان اصلاح و ویرایش این قسمت وجود دارد که با آپدیت افزونه، اصلاحات ریست نشود؟

با تشکر

سلام، لینک دمو رو بگذارید تا بررسی شود.

3- برای اینکه در بخش ارتباط با ما بتوانم شماره موبایل کاربر را بگیرم باید چکار کنم؟

خب یک فیلد با نام شماره موبایل در فرم تماستون اضافه کنید.

لینک به ارسال

با سلام

من wp-sms را فعال کردم و درست هم کار میکند.

در قسمت تنظیمات افزونه پیامک در قسمت اطلاع رسانی یک قسمت بصورت زیر وجود دارد:

افزونه Contact form 7

جعبه اطلاعات پیامک فعال

با فعال کردن این گزینه جعبه اطلاعات پیامک وردپرس به افزونه فرم تماس 7 اضافه میشود.

من افزونه فرم تماس 7 را از http://contactform7.com دریافت و نصب کردم

سپس تیک فعال را زدم ، اما در برگه ایجاد کرده برای ارتباط با ما نمایش نمیدهد و فقط اطلاعات عمومی را نمایش داده و دریافت میکند و شماره موبایل را نمیگیره

لطفا راهنمایی بفرمایید

در ضمن آیا میشه با ارسال پیام و تکمیل فرم یک اسمس تشکر به کاربر و یک اسمس هم به مدیر ارسال بشود؟

با تشکر

ویرایش شده توسط firstline
لینک به ارسال

با سلام

من این افزونه را با قالب انفولد در سایت http://www.panelgostar.ir استفاده کردم، سیستم ارسال درسته اما دوتا مشکل:

1- اول ابزارک خبرنامه را در سایدبار سمت راست گذاشتم که یه مقداری بهم میریخت واسه همین گذاشتمش تو فوتر ولی بازهم بهم میریزه

2- اگه پیشنهاد مطلب را انتخاب کنم قسمت بالای سایت بهم میریزه! (آیا راهی وجود داره که آیکن و باکس های مربوط به پیشنهاد بصورت فیکس در لبه های صفحه باشند و بصورت کشویی پیدا و پنهان بشوند؟)

با تشکر

لینک به ارسال

سلام،

سپس تیک فعال را زدم ، اما در برگه ایجاد کرده برای ارتباط با ما نمایش نمیدهد و فقط اطلاعات عمومی را نمایش داده و دریافت میکند و شماره موبایل را نمیگیره

یه بار خودتون سوال رو بخونید! من که متوجه نشدم!

در ضمن آیا میشه با ارسال پیام و تکمیل فرم یک اسمس تشکر به کاربر و یک اسمس هم به مدیر ارسال بشود؟

بله میشه این امکان رو اضافه کرد.

1- اول ابزارک خبرنامه را در سایدبار سمت راست گذاشتم که یه مقداری بهم میریخت واسه همین گذاشتمش تو فوتر ولی بازهم بهم میریزه

2- اگه پیشنهاد مطلب را انتخاب کنم قسمت بالای سایت بهم میریزه! (آیا راهی وجود داره که آیکن و باکس های مربوط به پیشنهاد بصورت فیکس در لبه های صفحه باشند و بصورت کشویی پیدا و پنهان بشوند؟)

همه این مورد به CSS پوسته مربوط میشه.

لینک به ارسال

بله میشه این امکان رو اضافه کرد.

با سلام

لطفا در صورت امکان، این قابلیت در نسخه جدید افزونه اضافه شود؟

با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من این افزونه رو از سایت سرویس دهی پنلم دانلود کردم و روی سایت نصب کردم ولی وقتی که بروز رسانی رو زدم این پیغام خطا ظاهر شد:

Warning: include_once(/home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/itpayamak.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 59

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/itpayamak.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 59

از توی نوشته های این تایپیک متوجه شدم که سرویس دهنده پنل من از لیست این افزونه خارج شده :( من هم شدیداً به این افزونه نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

من این افزونه رو از سایت سرویس دهی پنلم دانلود کردم و روی سایت نصب کردم ولی وقتی که بروز رسانی رو زدم این پیغام خطا ظاهر شد:

Warning: include_once(/home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/itpayamak.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 59

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/itpayamak.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cayoubt6/public_html/fa/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 59

از توی نوشته های این تایپیک متوجه شدم که سرویس دهنده پنل من از لیست این افزونه خارج شده :( من هم شدیداً به این افزونه نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

همانطور که خدمتتان عرض شد وب سرویس itpayamak توسط ما به افزونه اضافه نشده است. وب سرویس هایی که به صورت دستی به افزونه اضافه میشود بعد از به روز رسانی دچار مشکل میشوند.

با سلام

لطفا در صورت امکان، این قابلیت در نسخه جدید افزونه اضافه شود؟

با تشکر

میتونه امکان خوبی باشه.

لینک به ارسال

آقای صوفی یک مشکل اسای هست

این اعتبار پیامکی که تو سایدبار نشون میده به هرکسی که عضوه نشون میشه من اومدم کدش رو از تو افزونه بر داشتم بعد تا آپدیت میشه دوباره میاد دوباره من برمیدارم دوباره میاد

یه گزینه ای تو افزونه بزارید برای این کار مثل افزونه آمار که اگه نخواستیم برش داریم

لینک به ارسال

آقای صوفی یک مشکل اسای هست

این اعتبار پیامکی که تو سایدبار نشون میده به هرکسی که عضوه نشون میشه من اومدم کدش رو از تو افزونه بر داشتم بعد تا آپدیت میشه دوباره میاد دوباره من برمیدارم دوباره میاد

یه گزینه ای تو افزونه بزارید برای این کار مثل افزونه آمار که اگه نخواستیم برش داریم

باشه حتماً بررسی میشه :)

لینک به ارسال

سلام آقای صوفی

بعنوان حامی همیشگی شما درخواست داشتم ، در افزونه wp-sms ، بخش پیشنهاد پیامکی که در پست ها قرار میگیره ، و محتوای اون خصوصا پیوند یکتاش قابل مدیریت باشه یا حداقل یه گزینه ای باشه تنظیم کنیم که با تنظیمات پیوند یکتا موجود در پنل وردپرس ست بشه و پیام ارسال بشه، به این علت که بنده فقط بنده اینجوری لینک دهی میکنم www.domain.com/p11 و هیچ سمبل دیگه مث علامت سوال و اینا درکار نیست و دریافت کننده پیامک به راحتی میتونه به سایت دسترسی پیدا کنه

پیشاپیش ممنونم از توجه شما

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشید:

من هم با این افزونه مشکل دارم و زمان فعالسازی اررور زیر رو میده و انگار وب سرویس مورد نظر به افزونه اضافه نشده ، البته این افزونه رو از ارائه دهنده پنل اس ام اس دریافت کردم و روی سایت دوستم کار میکنه.....!!!!

Warning: include_once(/home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/Payamresaneh.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 58

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/Payamresaneh.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 58

Fatal error: Class 'Payamresaneh' not found in /home/******/public_html/site/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 60

لینک به ارسال

دوباره سلام :

من پوشه های این افزونه رو نگاه کردم (این نسخه که از ارائه دهند پنل پیامک گرفتم) و توی پوشه ی webservice فقط یه فایل بنام Payamresaneh.class.php وجود داره.....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...