رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• 1 ماه بعد...

با سلام بنده افزونهwp-smsرا نصب کرم به روز رسانی کردم به صورت فارسی شد و تمام تنظیمات انجام دادم ودر پیام رسان عضو هستم و شماره اختصاصی خریداری کردم وهمه گذینه ها فعال هست چکار کنم مشکلم رفع بشه وپیام کوتاه برای بنده به عنوان خبرنامه یا ووکامرسی و...بیاد ممنون اگر جواب بدید. اگر امکان داره به ایمیل هم اطلاع رسانی کنید shahrood.ghaem@yahoo.com

لینک به ارسال

Notice: Undefined offset: 1 in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 10

Notice: Trying to get property of non-object in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 10

Notice: Undefined variable: wp_version in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 10

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/farapayamak.class.php in/home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 61

Warning: include_once(/home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/farapayamak.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: Permission denied in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 61

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/farapayamak.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 61

Fatal error: Class 'farapayamak' not found in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 63

من نصب کردم این ارور ها رو میده!

چه کنم؟!

لینک به ارسال

سلام،

با سلام بنده افزونهwp-smsرا نصب کرم به روز رسانی کردم به صورت فارسی شد و تمام تنظیمات انجام دادم ودر پیام رسان عضو هستم و شماره اختصاصی خریداری کردم وهمه گذینه ها فعال هست چکار کنم مشکلم رفع بشه وپیام کوتاه برای بنده به عنوان خبرنامه یا ووکامرسی و...بیاد ممنون اگر جواب بدید. اگر امکان داره به ایمیل هم اطلاع رسانی کنید shahrood.ghaem@yahoo.com

خب نام کاربری و رمز عبور وب سرویس را در تنظیمات افزونه » وب سرویس وارد کنید.

Notice: Undefined offset: 1 in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 10

Notice: Trying to get property of non-object in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 10

Notice: Undefined variable: wp_version in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/admin/wp-sms-notifications.php on line 10

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/farapayamak.class.php in/home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 61

Warning: include_once(/home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/farapayamak.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: Permission denied in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 61

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/farapayamak.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 61

Fatal error: Class 'farapayamak' not found in /home/sotalmah/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 63

من نصب کردم این ارور ها رو میده!

چه کنم؟!

از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید.

نهایتاً تمامی افزونه ها را غیرفعال کنید و سپس بررسی نمائید.

لینک به ارسال

سلام

من با ابزارک این افزونه مشکل دارم!!

زمانی که ابزارک را میزارم و تیک فراخوانی جکئوری رو میزنم ابزارک کار میکنه اما زمانی که شماره وارد میکنی فقط یک عکس بارگذاری نمایش داده میشه و هیچ جایی برای وارد کردن کد فعال سازی اضافه نمیشه!

و عکس بارگذاری هم از بین نمیره!!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

من با ابزارک این افزونه مشکل دارم!!

زمانی که ابزارک را میزارم و تیک فراخوانی جکئوری رو میزنم ابزارک کار میکنه اما زمانی که شماره وارد میکنی فقط یک عکس بارگذاری نمایش داده میشه و هیچ جایی برای وارد کردن کد فعال سازی اضافه نمیشه!

و عکس بارگذاری هم از بین نمیره!!

با تشکر

احتمال داره تداخلی در جی کوئری باشد. مابقی افزونه ها را غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

لینک به ارسال

احتمال داره تداخلی در جی کوئری باشد. مابقی افزونه ها را غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

سلام

نه، فایده نداره!! کد فعال سازی ارسال میشه ولی باید کجا وارد کرد؟؟

جایی در ابزارک نیست!

لینک به ارسال

فرم خبرنامه پیامکی را به صورت دستی (با استفاده از تابع) در پوسته فراخوانی کنید و سپس بررسی کنید.

لینک به ارسال

فرم خبرنامه پیامکی را به صورت دستی (با استفاده از تابع) در پوسته فراخوانی کنید و سپس بررسی کنید.

سلام

نشد! نمیدونم دیگران هم مشکل ما را دارند یا نه!

یکبار خودتان امتحان کنید! : iran-science.com

کد فعال سازی ارسال میشه اما جایی برای وارد کردن آن نیست!

لینک به ارسال

سلام

نشد! نمیدونم دیگران هم مشکل ما را دارند یا نه!

یکبار خودتان امتحان کنید! : iran-science.com

کد فعال سازی ارسال میشه اما جایی برای وارد کردن آن نیست!

برروی پوسته دیگری بررسی کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان. این پلاگین برای وب سرویسهای دیگه نمیشه استفاده کرد؟ مثلا ملی پیامک. من از اونجا خریدم و الان نمیتونم عوضش کنم

با مدیریت سامانه تماس بگیرید تا برای اضافه کردن وب سرویس اقدام کند.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
امتحان کردم اما نشد!(روی پوسته پیش فرض)

فکر کنم باید یک تغییر در ابزارک افزونه ایجاد کنید!! :)

نسخه جدید افزونه را مورد بررسی قرار دهید.

لینک به ارسال

سلام من نصب کردم ولی میخوام فعال کنم نمیشه میگه به خاطر مشکل جدی فعال نمی شود این یعنی چی میشه کمک کنید

چه خطایی میده؟

خطا را ذکر کنید.

لینک به ارسال

سلام

من می تونم این ماژول رو بدون ایراد و همراه با پنل رایگان بهتون بدم ( خط اشتراکی ارسال هم داره ) قیمت پیامک هاشم از 75 ریال تا 99 ریال هست. تست هم کردم مشکلی نداره . می تونم براتون نصبشم بکنم. البته من تبلیغ نمیکنمااا دوستان در جریان باشند. همه چیز رایگانه!

تماس : 09213316285

لینک به ارسال

سلام. تو این افرونه من چطور میتونم یه لیست 5000 شماره ای رو یکجا وارد مشترکان خبرنامه قرار بدم؟

فعلاً قابلیت import را درونش اضافه نکردم، اما میتونید از خود phpmyadmin یا navicat استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام

در هنگام ارسال پیامک این ارور میاد و هیچ پیامکی ارسال نمیشه

Fatal error: Class 'SoapClient' not found in /home/ayehanet/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-sms/includes/classes/webservice/ariaideh.class.php on line 41

چیکار باید بکنم

لینک به ارسال

سلام مصطفی جان

من از پانیز پیامک سرویس میگیرم

قبلا با این افزونه برای اعضای سایتم کلی پیام فرستادم اما الان فقط اسمس تکی ارسال میشه و نمیشه به کل اعضا اسمس بدم.

افزونه رو آپدیت هم کردم اما بازم نشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...