رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

البته یه مشکلی که الان متوجهش شدم اینه که فهرس ها به صورت آبشاری دیگه عمل نمی کنن

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی نه نمی شه این کار رو کردم حتی حذفش هم کردم اما تاثیرش رو روش گذاشته و قسمت مدیریت وردپرسم رو کلا مثل عکس http://eskisa.ir/wp-content/uploads/2013/04/Untiddtled.jpg کرده

ویرایش شده توسط ostadan
لینک به ارسال

ما چه کنیم واسه وب سرویس ایران اس ام اس پنل ؟! فعال نمیشه در پنل ...

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

به مصطفی عزیز پ.خ ارسال کنید

Mostafa

لینک به ارسال

سلام، عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ دهی.

دوستان لطف کردند، پاسخ دادند، فقط در مورد ایران اس ام اس پنل. مشکلی ندارد. همانطور که پیش تر گفتیم، باید curl در سرور فعال باشد.

در رابطه به اضافه شدن وب سرویس خود میتوانید با ایمیل mst404@g در تماس باشید.

لینک به ارسال

سلام، عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ دهی.

دوستان لطف کردند، پاسخ دادند، فقط در مورد ایران اس ام اس پنل. مشکلی ندارد. همانطور که پیش تر گفتیم، باید curl در سرور فعال باشد.

ممنون اقا مصطفی اما این گزینه فعال هست روی سرور ... :(

لینک به ارسال

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

یه پیشنهاد دارم در مورد ارتقای کارایی این افزونه که امیدوارم مورد توجه آقا مصطفی و سایر دوستان قرار بگیره :

قابلیت اعتبار دهی پیامکی (حالا یا بصورت پولی و یا بصورت تعداد ارسال پیامک) به کاربران سایت توسط مدیریت .به این صورت که در ازای فعالیت کاربر در سایت مثلا خرید محصول ، ارسال مطلب و . . . اعتبار پیامکی جهت ارسال پیامک به کاربر داده بشه . چجوری ؟ الان میگم !

(البته لازمه این کار اینه که این افزونه با فرم ثبت نام سایت در ارتباط باشه و راه مشکلش هم اضافه کردن دستی شماره کاربرا ست)

ابتدا به این افزونه توجه کنید :

http://wordpress.org/plugins/sms/screenshots/

همانطور که می بینید این افزونه در قسمت ابزارک های سایت قرار میگیره و به بازدیدکنندگان سایت این امکان رو میده که به شماره دلخواه خود اس ام اس ارسال کنن .

و اما در مورد افزونه اس ام اس : اگر این امکان برای کاربران عضو سایت فراهم بشه ، مدیریت میتونه به هر کاربر بنا بر کارکردش اعتبار تخصیص بده و این اعتبار هم از اعتبار اصلی افزونه اس ام اس کم میشه و اعضای سایت ترغیب میشن که در سایت فعالیت کنن و یا محصول خریداری کنن(فروشگاه یا easy digital download)

این کار میتونه مزایای زیادی داشته باشه . بطور مثال : افزایش بازدید ، افزایش کاربران سایت و . . .

این ایده نیاز به همفکری بیشتری داره پس دوستان اگه نظری در این مورد چه موافق چه مخالف دارن بیان کنن .

لینک به ارسال

سلام

پیشنهاد خوبی هست

البته بهتر بود در یک تاپیک جدید مطرح می کردید تا در موردش بحث بشه

لینک به ارسال

یه پیشنهاد دارم در مورد ارتقای کارایی این افزونه که امیدوارم مورد توجه آقا مصطفی و سایر دوستان قرار بگیره :

قابلیت اعتبار دهی پیامکی (حالا یا بصورت پولی و یا بصورت تعداد ارسال پیامک) به کاربران سایت توسط مدیریت .به این صورت که در ازای فعالیت کاربر در سایت مثلا خرید محصول ، ارسال مطلب و . . . اعتبار پیامکی جهت ارسال پیامک به کاربر داده بشه . چجوری ؟ الان میگم !

(البته لازمه این کار اینه که این افزونه با فرم ثبت نام سایت در ارتباط باشه و راه مشکلش هم اضافه کردن دستی شماره کاربرا ست)

ابتدا به این افزونه توجه کنید :

http://wordpress.org...ms/screenshots/

همانطور که می بینید این افزونه در قسمت ابزارک های سایت قرار میگیره و به بازدیدکنندگان سایت این امکان رو میده که به شماره دلخواه خود اس ام اس ارسال کنن .

و اما در مورد افزونه اس ام اس : اگر این امکان برای کاربران عضو سایت فراهم بشه ، مدیریت میتونه به هر کاربر بنا بر کارکردش اعتبار تخصیص بده و این اعتبار هم از اعتبار اصلی افزونه اس ام اس کم میشه و اعضای سایت ترغیب میشن که در سایت فعالیت کنن و یا محصول خریداری کنن(فروشگاه یا easy digital download)

این کار میتونه مزایای زیادی داشته باشه . بطور مثال : افزایش بازدید ، افزایش کاربران سایت و . . .

این ایده نیاز به همفکری بیشتری داره پس دوستان اگه نظری در این مورد چه موافق چه مخالف دارن بیان کنن .

سلام؛

تقریبا شبیه چنین موردی مدنَظرم هست.

(این مورد هم یادداشت می‌شود.)

با تشکر از پیشنهاد شما.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

من افزونه اس ام اس رو نصب کردم

لینک: http://wordpress.org/plugins/wp-sms//

ولی اصلا لینک مدیریت نداره؟

از کجا پیدا کنم؟

*برای ارسال آمارم با پیامک به این افزونه نیاز دارم (البته اگه ایران رو ساپورت کنه)

لینک به ارسال

سلام

بله ایران رو ساپورت میکنه. کلا ایران رو فقط ساپورت میکنه

شما در منوی مدیریت آیکونش رو ندارید؟

http://wordpress.org/plugins/wp-sms/screenshots/

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام بعد از آپدیت افزونه اس ام اس به ورژن فکر کنم

​ 1.9.1 که jquery هم تغییر کرد دیگه نمیتونم افزونه رو فعال کنم و ظاهرا با پوسته مشکل داره اگر ممکنه کمک و راهنمایی کنید مشکل حل شه

اروری که میاد اینه :

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Warning: require_once(/home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/webstudio.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 40

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/webstudio.class.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 40

با تشکر

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

می خواستم بدانم امکان گروه بندی مشترکین در پلاگین

wp-sms

وجود دارد؟ من پنل را از ایران اس ام اس پنل دریافت کردم و این پلاگین را نصب کردم اما حالا می بینم امکان گروه بندی مشترکین وجود ندارد پلاگین پیام رسان را نصب کردم که دیدم فقط امکان انتخاب یک شرکت برای اجاره پنل وجود دارد.

اگر مرا راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.

لینک به ارسال

سلام،

سلام بعد از آپدیت افزونه اس ام اس به ورژن فکر کنم

​ 1.9.1 که jquery هم تغییر کرد دیگه نمیتونم افزونه رو فعال کنم و ظاهرا با پوسته مشکل داره اگر ممکنه کمک و راهنمایی کنید مشکل حل شه

اروری که میاد اینه :

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Warning: require_once(/home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/webstudio.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 40

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/inc/webstudio.class.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/glszakat/domains/zakatnews.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-sms/wp-sms.php on line 40

با تشکر

وب سرویس مورد نظر از لیست خارج شده است.

سلام

می خواستم بدانم امکان گروه بندی مشترکین در پلاگین

wp-sms

وجود دارد؟ من پنل را از ایران اس ام اس پنل دریافت کردم و این پلاگین را نصب کردم اما حالا می بینم امکان گروه بندی مشترکین وجود ندارد پلاگین پیام رسان را نصب کردم که دیدم فقط امکان انتخاب یک شرکت برای اجاره پنل وجود دارد.

اگر مرا راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.

گروه بندی قرار است اضافه شود :)

لینک به ارسال

ایران اس ام اس پنل API خودشو بروز کرد؟!

الان پلاگین با این سیستم ایران اس ام اس پنل کار می کنه ؟!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

آقا این مشکل با ایران اس ام اس پنل حل نشده ؟

soap و curl فعال هست روی سرور

لطفا یک راه حل برای این مشکل اعلام کنید

قابل توجه اینکه

یک پلاگین فروشگاه ساز برای وردپرس یکی از دوستان روی همین سرور نصب کرده اند و وب سرویس اس ام اس به ایران اس ام اس پنل متصل کرده اند

و کار میکند

ویرایش شده توسط mehdiastro
لینک به ارسال

آقا این مشکل با ایران اس ام اس پنل حل نشده ؟

soap و curl فعال هست روی سرور

لطفا یک راه حل برای این مشکل اعلام کنید

قابل توجه اینکه

یک پلاگین فروشگاه ساز برای وردپرس یکی از دوستان روی همین سرور نصب کرده اند و وب سرویس اس ام اس به ایران اس ام اس پنل متصل کرده اند

و کار میکند

ما نیز همین مشکل رو داریم :(

لینک به ارسال

بعد از ارتقا به نسخه جدید این ارور رو میده

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/okartir1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1035
Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/okartir1/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1035
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/okartir1/public_html/wp-includes/wp-db.php:1035) in /home/okartir1/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 875

لینک به ارسال

بعد از ارتقا به نسخه جدید این ارور رو میده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/okartir1/public_html/wp-includes/wp-db.php:1035) in /home/okartir1/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 875

این مشکل افزونه نیست

محدودیت هاست هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...