رفتن به مطلب

ویرایش یا کمک برای ویرایش قالب

Paradox-CM

پست های پیشنهاد شده

درود بر همگی

راستش من تازه به دنیای وردپرس اومدم، یه سایتی دارم باهاش راه میندازم.

حالا یه قالب وردپرس دارم که میخوام یه سری تغییرات در اون بدم ولی موفق نمیشم.

موقتاً اینجا:

وردپرس تست

نصب شده.

میخوام اون ستون کناریش منظم و باب قالب بشه و فقط بخش لاگین کردن + آخرین ارسالها اونجا قرار بگیره.

کسی میتونه ویرایشش کنه؟!

لینک به ارسال

مطمئینید این قالب فارسی شده بوده!، باید فارسی سازی بشه!

بابت سوال دومتون هم از قسمت ابزارکها میتونید میتونید اون ابزارهایی که دوست دارید را در موقعیت راست نگه دارید و مابقی رو حذف کنید.

لینک به ارسال

همونطور که مشاهده میکنی قالب فارسی هست.

دوست عزیز، اونها منظورم .: دسته بندی موضوعی :. به پایین ابزارک نیستن.

چیزی هستن که کدهاش درون sidebar.php قرار داده شدن

ابزارک هم که اضافه میکنم مثل اون تیکه اطلاعــــــــــــات یا همون لاگین کردن بهم ریخته میشه!

میخوام این بهم ریختگی درست بشه...

ویرایش شده توسط Paradox-CM
لینک به ارسال

سلام !‌ با css اشنا هستين ؟!‌

استايل خاصي براي ويجت ها قرار داده نشده خودتون بايد استايل بدين كه با css اگه بلد باشين به سادگي ميشه !و به سليقه خودتون ويرايش كنيد !‌

روي هر المان كه ميخواين كليك راست كنيد inspect element رو كه بزنيد نشون ميده كلاس هاي مربوط به هر المان رو ... !‌

لینک به ارسال

اون اول که دمو گذاشته بودین سایدبار سمت راست بود و همه گزینه های منو چپ چین بود، همچنین منوی بالا هم چپ چین

برا همین عرض شده فارسی نشده،ولی الان اوکیه

لینک به ارسال

سلام !‌ با css اشنا هستين ؟!‌

استايل خاصي براي ويجت ها قرار داده نشده خودتون بايد استايل بدين كه با css اگه بلد باشين به سادگي ميشه !و به سليقه خودتون ويرايش كنيد !‌

روي هر المان كه ميخواين كليك راست كنيد inspect element رو كه بزنيد نشون ميده كلاس هاي مربوط به هر المان رو ... !‌

با css آشنایی آنچنانی ندارم، امکانش هست شما انجامش بدی و اون قسمت رو از بی نظمی در بیاری؟

لینک به ارسال

برای مطالب پر بازدید اگر شورتکات را مستقیم می خواهید در قالب بگذارید باید از تابع do_shortcode استفاده کنید:

<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=4]')?>
<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=18]')?>

لینک به ارسال

برای مطالب پر بازدید اگر شورتکات را مستقیم می خواهید در قالب بگذارید باید از تابع do_shortcode استفاده کنید:

<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=4]')?>
<?php echo do_shortcode('[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=18]')?>

استاد من تابع اینا نمیدونم تو وردپرس چیه اصن، عرض کردم تازه کارم.

الان این کدها رو کجا بذارم؟

sidebar.php بذارم؟

................................

دوستان من دسترسی لازم میدم، یکی لطفا کنه فقط این قسمت رو منظم کنه...

چقدر پیچیدگی الکی داره این وردپرس...

لینک به ارسال

ما بیخیال شدیم دوستان!

راهنمایی نخواستیم...

از دوستانی هم که قبلاً زحمت کشیدن پاسخ دادن تشکر میکنم.

لینک به ارسال

درود.

دوست عزیز لطفا قوانین انجمن را مطالعه بفرمایید ؛بروزرسانی تاپیک ها هر 24 ساعت باید انجام گردد.

به قول معروف ره 100 ساله را نمی شود 1 شبه رفت.

شما کمی صبوری نمایید دوستان پاسخ خواهند داد.

کد های استاد فخار را در مکانی که نیاز دارید shortcode به طور مستقیم نمایش داده شود بگذارید حال این مکان هر کجا می تواند باشد.

لینک به ارسال

جایی که قبلا

[wpp range=all stats_comments=0 order_by=views limit=10 wpp_start= wpp_end= cat=4]

را گذاشتید

را بگذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...