رفتن به مطلب

راه اندازی سیستم سرور

IEPS

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه بنده خدایی می خواد تو دفترش سرور راه اندازی کنه و سایتش روی اون آپلود کنه این کار چطوری ممکن هست؟ چه قدر هزینه می خواد

اصلا میشه؟

لینک به ارسال

شدنش که میشه

اما اگر میخواد سایتش به صورت آفلاین باشه خوب یه برنامه مثل XAMPP استفاده کنه

اما اگر میخواد آنلاین باشه باید سرعت اینترنت بالای + پهنای باند نامحدود + سرور + محل نگهداری خوب داشته باشه باشه تا به خوبی جواب بده

قیمتش که خوب زیاد در میاد واسش .

اما برای راه اندازی سرور خانگی میتونه از آموزشی که ضمیمه کردم استفاده کنه ( فقط قابل نصب روی سیستم عامل اندروید )

به نظرم اگر 1 سرور ( فیزیکی ) بخره و توی یکی از دیتاسنتر های ایرانی مثل پارس آنلاین قرار بده و فقط اجاره نگهداریش را به اونها بده خیلی بهتره تا بخواد همه چیزو خودش داشته باشه

Server in Home.zip

لینک به ارسال

ممنون از جوابتان، اما حدودا چقدر واسش آب می خوره؟ سوالش در اصل این هست. حالا یه گیر عجیب غریبی داده میگه می خواهم این کارو کنم،

لینک به ارسال

ممنون از جوابتان، اما حدودا چقدر واسش آب می خوره؟ سوالش در اصل این هست. حالا یه گیر عجیب غریبی داده میگه می خواهم این کارو کنم،

اگر میخواد یک سیستم سرور ساده داشته باشه و نه زیاد حرفه ایی و برای یک سایت حدود 2.5 میلیون با کانفیگ در میاد اگر سیستم سرور های حرفه ایی با هارد های SSD بخوان حدودا 18 میلیون هزینشون هست .

لینک به ارسال

قیمت سرور در حال حاضر از 3 میلیون تومان شروع میشه به بالا

تو حالت نرمالش 3 میلیون پول سرور میشه - بین 600 تا 5 میلیون تومان هم بسته به انتخاب خودش پول رکش میشه - 4.5 تومان هم پول یو پی اسش میشه

بعد از این ها میمونه داستان کانفیگ کردن و ... که اگر خودش اطلاعات داشته باشه که هیچ اگر نه باید 1 متخصص بیاره و واسش کاراشو انجام بده که کم کمش باید 300-400 بهش بده

هزینه کلود ماهیانه اش هم حدود 300 تومان در میاد

خلاصه اصلاً نمیصرفه

چون بعد از اینکه سرور را آماده کردید حالا باید براش 1 چیزایی مثل سی پنل یا دایرکت ادمین بخرید ، اگر بخواهید خوب جواب بده باید روی لایت اسپید یا ... نصب کنید که تمام این ها نیز هزینه ماهیانه داره

لینک به ارسال

علاوه بر اینا آی پی اختصاصی میخواد و سرعت اینترنت بالا با پهنای باند بسیار بالاتر که ماهانه شاید بالای 1 میلیون تومان هزیته اینترنت سرور بشه مگر اینکه از دیش ماهواره برای ارتباط استفاده بشه اونم lnc می خواد و مجوز و اکانت تا بتونی مثل بانک ها ارسال و دریافت داشته باشی

تازه اونم با اینترنت ایران که بخاطر زیرساخت بد کشور از هر شرکتی بگیری مشکلاتی رو به همراه داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...