رفتن به مطلب

مشکل با قالب فارسی شده

site

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هرچی قالب های شرکتی و تجاری فارسی دانلود می کنم و نصب می کنم ، مثل دمویی که دیده بودم نمیشه

مثلا وقتی قالب رو فعال می کنم ، یک گزینه به نام اسلایدر به منو مدیریت وردپرس اضافه میشه و وقتی که میرم یه اسلایدر میزارم نمایش داده نمیشه

به نظر شما طریق کار با اینجور قالب ها چطوری هست ؟

مثلا این قالب رو نگاه کنید :

http://www.hamyarwp.com/wordpress/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%88-pytheas/

نصبش کردم اما مثل خودش نشد .

ممنون

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

با سلام.

اصولا اکثر قالب ها باید همراهشون افزونه هایی نصب بشن.

یا اینکه تنظیماتی بعد از نصب دارند که باید از همونجایی که پوسته رو دریافت میکنید این توضیحات داده شده باشه.

لینک به ارسال

با سلام.

اصولا اکثر قالب ها باید همراهشون افزونه هایی نصب بشن.

یا اینکه تنظیماتی بعد از نصب دارند که باید از همونجایی که پوسته رو دریافت میکنید این توضیحات داده شده باشه.

سلام

چندتا قالب رو دانلود و نصب کردم اما مثل دمویی که داشت نشد !!

همین قالبی که در پست اول گذاشتم رو نصب کردم و نتیجه به صورت زیر شد :

zn0lqin2blgaydv8rgp.png

مثلا نمیدونم که نمونه کار ، گالری و ... رو از کجا اضافه کنم

عکس زیر که منوی اسلایدر هست را نگاه کنید :

2rnog16m118cwx6xa6xj.png

الان باید چطوری اسلایدر رو بزارم ؟

لینک به ارسال

شما اینجا فقط اسلایدر و فهرست ها رو براش نذاشتین.

نمایش >فهرست ها

و افزودن اسلاید که دیگه کاری نداره عنوان رو بنویسید و یه تصویر شاخص براش بزارین.

لینک به ارسال

نمایش >فهرست ها

و افزودن اسلاید که دیگه کاری نداره عنوان رو بنویسید و یه تصویر شاخص براش بزارین.

نمایش >فهرست ها

همین کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما اسلایدری در صفحه اصلی ظاهر نشد

لینک به ارسال

از قسمت

تنظیمات>خواندن>در برگه‌ی نخست نمایش داده شود>یک برگه یکتا > Home

تا پیج صفحه ی اول ست شود

لینک به ارسال

همین کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما اسلایدری در صفحه اصلی ظاهر نشد

1- ببینید اول باید یه برگه درست کنید به نام home بعد قالب برگه رو روی home بزارین.

2- برید به تنظیمات > خواندن گزینه "در برگه‌ی نخست نمایش داده شود" رو روی یک برگه یکتا قرار بدین و در "برگه‌ی نخست:" برگه home رو انتخاب کنید.

3- در قسمت فهرست افزودن فهرست ها رو بزنید و یک فهرست اضافه کنید.(حالا میتونید دسته ها یا برگه های یا به دلخواه گزینه بالای سایت رو اضافه کنید.)

4- برای اسلاید و نمونه کار و ... همون طور که قبلا گفتم اضافه کنید درست میشه و مشکلی نخواهد داشت.

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

این قالب تو سایت همیار وردپرس فارسی شده ، شما ابتدا باید یه برگه بسازید و در قسمت صفات برگه قسمت قالب رو روی گزینه home قرار بدین و بقیه رو مطابق مسیری که تازه کار عزیز اشاره کردن قرار بدین و سپس بقیه قسمتها رو از قسمت تنظیمات قالب انجام بدین و عنوان قسمتها و تنظیمات اسلایدر رو انجام بدین مشکل دیگه ای هست در خدمتم

لینک به ارسال

از هر سه دوست عزیز متشکرم

صفحه اصلی درست شد

الان مشاهده کردم که قسمت " پروژه های اخیر " به صفحه اصلی اضافه شد .

حال ، چطوری میتونم مانند عکس زیر اون دایره های نارنجی ، اون مستطیل ها رو ظاهر کنم ؟

w4esi7lzltu1sajzn7n7.png

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...