رفتن به مطلب

فشرده سازی چندین پوشه به طور همزمان

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام چندتا پوسه رو به طور همزمان به فرمت rar یا zip تبدیل کنم. مصلاً اگر پوشه های من x1 و x2 و x3 هست بشود x1.zip و x2.zip و x3.zip

آیا راه حلی دارید برای این کار؟ خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید.

مرسی از لطفتون

لینک به ارسال

............آپ

با سلام.این چیه؟

منظورتون با کامپیوتره دیگه؟

فکر نکنم بشه با هم همزمان با یک دستور اینکار رو کرد.

اما راحت میشه راست کلیک و add to "poosheh" رو زد و سریع هم هست.(آنچنان وقت نمیگیره.)

لینک به ارسال

آره منظورم با کامپیوتر هست. حدود 200 تا پوشه هست اونم تیو سرور مجازی ویندوز میخوام این کار رو بکنم و سرعتش به خاظر سرعت اینترنت کمه. الان اگر بخوام توی سرور مجازی 200 تا پوشه رو تک تک زیپ کنم میدونید چقدر وقت میبره !

راه حلی دیگه ای ندارید؟ سایر دوستان راه حلی ندارند؟

لینک به ارسال

با سلام

با نرم افزار 7zip میتونید با سرعت بسیار بالایی تمام فولدر های خودتون رو به zip فشرده سازی کنید سرعت و کارایی این نرم افزار خیلی بالاست بیشتر سایت های دانلود هم از این نرم افزار در VPS برای فشرده سازی فایل ها و نرم افزار ها استفاده میکنند . موفق باشید

صفحه دانلود نرم افزار - کلیک کنید

لینک به ارسال

این نرم افزار رو داشتم ولی هرچی باهاش ور رفتم نتونستم به طور همزمان چندین پوشه رو بهطور همزمان به صورت مجزا به فایل زیپ تبدیل کنم. شما بلدید؟ لطفا یک اسکرین شات بذارید.

لینک به ارسال

همین الان یکم باهاش کار کردم همچین چیزی رو نتونستم متاسفانه پیدا کنم فکر نکنم نرم افزاری وجود داشته باشه که بتونه این کار رو انجام بده چون پروسه این کار باید تک تک انجام بشه ولی شاید بشه با یک برنامه نویسی ساده با VB یه همچین چیزی ساخت من خودم VB بلد نیستم ولی مطمعنم میشه باهاش یه دستور ساده درست کرد که تمام فولدر های داخل یک درایو رو تک تک به فایل zip تبدیل کنه میتونید در بخش خرید درخواست بدید تا کسایی که به این زبان تسلط دارن براتون بنویسن .

لینک به ارسال

یکی از دوستان این کار رو با وین رار یادم داد اینجا میگم برای استفاده ی بقییه:

نرم افزار WinRAR علی رغم ظاهر کوچک و کاربران فراوانی که دارد

قابلیت های کاربردی فراوانی دارد که بسیاری از کاربران از آن بی اطلاع هستند.

1- همه پوشه/فایل ها را انتخاب کنید.

2- راست کلیک کرده گزینه Add to Archive

3- به سر برگ Files رفته و در قسمت Archive تیک Put each file ... رو بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...