رفتن به مطلب

یک سایت دیگر در ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

دوستان میخوام زبان انگلیسی سایتم رو راه بندازم.برای این کار یه wp دیکه نصب میکنم.سوالم اینه که باید دیتابیس دیگه ای بسازم یا با همون قبلی کار کنم؟لطفا توضیح بدید

لینک به ارسال

اگر میخواید که نسخه انگلیسی سایتتون رو راه اندازی کنید ، از افزونه های مترجم میتونید استفاده کنید

ولی اگر میخواید کلا یه وردپرس جدید نصب کنید ، بله ، دیتابیس جدید ایجاد کنید

لینک به ارسال

یعنی برای هر سایت دیگه به صورت ساب باید دیتابیس جدید ساخته بشه؟من میخوام مثلا کاربرایی که تو domain.com عضو شدن دیگه تو سایت shop.domain.com عضو نشن و با همون یوزر نیم و پس بتونن تو همه سایتهای ساب دامین واد بشن.

لینک به ارسال

درود.

جستجو نمایید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/343-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%82%DB%8C%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...