رفتن به مطلب

درخواست افزونه حک کردن ادرس سایت روی عکس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام به دوستان گرامی من ی افزونه میخوام مثل این عکس ادرس کوچیک دست راست عکس حک کرده این عکس مال سیستم دیتالایف انجین با ی افزونه اینو اتوماتیک حک میکنه دوستان من ب این افزونه ک با این فونت و اینتطوری حک کنه روی عکس خیلی لازم دارم ممنون میشم دوستان کمک کنند همچنین افزونه معرفی کنند!!/

نمونه عکس

لینک به ارسال

ببخشید من نصبش کردم تنظیماتش انجام دادم اما جای نبود ک اسم سایت توی تنظیمات بنویسم الانم کار نمیکنه میشه راهنمایی کنید؟؟

لینک به ارسال

ممنون داداش اما این چیزی ک شما دادین بدرد کار من نمیخوره

لینک به ارسال

ببخشید من نصبش کردم تنظیماتش انجام دادم اما جای نبود ک اسم سایت توی تنظیمات بنویسم الانم کار نمیکنه میشه راهنمایی کنید؟؟

شما نباید چیزی بنویسید که روی عکس واتر مارک بشه باید یک عکس رو به پلاگین بدید تا روی عکس های پست ها به عنوان واتر مارک قرار بده میتونید با فتوشاپ و با یک فونت بسیار زیبا آدرس سایت خودتون رو بنویسید و اونو ذخیره کنید و به پلاگین بدید تا روی عکس ها قرار بده . محل اپلود عکس رو هم توی تصویر براتون مشخص کردم .

watermark1.png

لینک به ارسال

با سلام

از نتایج جستجوی زیر استفاده کنید :

http://wordpress.org/plugins/search.php?q=watermark

موفق باشید

ویرایش شده توسط 8theme
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

از نتایج جستجوی زیر استفاده کنید :

http://wordpress.org/plugins/search.php?q=watermark

موفق باشید

ممنون دوست عزیز منم سرچ کردم اما چیزی ک میخواستم پیدا نشد نمونه عکس دادم گفتم شاید افزونه ای باشه مثل اول چ این افزونه هست مال سیستم دیگه هست بازم ممنون!!

شما نباید چیزی بنویسید که روی عکس واتر مارک بشه باید یک عکس رو به پلاگین بدید تا روی عکس های پست ها به عنوان واتر مارک قرار بده میتونید با فتوشاپ و با یک فونت بسیار زیبا آدرس سایت خودتون رو بنویسید و اونو ذخیره کنید و به پلاگین بدید تا روی عکس ها قرار بده . محل اپلود عکس رو هم توی تصویر براتون مشخص کردم .

watermark1.png

منم این کارو انجام دادم هر کاری کردم بازم روی عکس چیزی حک نکرد از دوستان پرسیدم گفتن شاید با نسخه جددی وردپرس مشکل داره !!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...