رفتن به مطلب

پرداخت هزینه برای نصب IPB(انجمن ساز)

aftab98

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یک سایت وردپرسی با مضمون فیزیک و اخبار فیزیک دارم.

1- میخواستم بپرسم،کسی از کاربران یا مدیران میتوانند برای ینده،IPB فارسی رو نصب بکنند(با فارسی ساز)و از طرفی به کمک افزونه ای که سایت IPB فارسی گذاشته،وردپرس رو با اون هماهنگ کنند؟

همچنین از فردی که برای اینکار پذیرفته میشه،این درخواست رو دارم که در ساید بار،برای من یک باکس ایجاد کنه و دوتا دکمه طراحی بکنه.(یکی از این دکمه دارای این مضمون هست "ورود به انجمن")

2-میخواستم برای سایت یک سیستم وبلاگ دهی بزنم.عده ای وردپرس مولتی یوزر رو پیشنهاد دادند که بنده اطلاعاتی از اون ندارم و نمیتونم اظهار نظر کنم ولی چون قالب هایی زیبایی ندیدم براش،شک دارم برای این کار.ولی برای ایجاد یک رقابت نیاز به این سیستم وبلاگ دهی(برای بچه های فیزیک)رو دارم.پیشنهادهاتون و هزینه های مد نظرتون رو میخواستم جویا بشم.

پیشنهاد باید شامل :

1-هزینه

2-زمان شروع و پایان کار

3-و ترجیحا اثبات مسلط بودن خود به مورد ذکر شده(نمونه کار یا...)

سپاس فراون

لینک به ارسال

دوستان

من خودم دیروز با صرف سه ساعت زمان تونستم ipb رو نصب کنم.البته هنوز دسته بندی و...ایجاد نکردم.ولی فوق العاده است مخصوصا نظم و پوسته هایی که داره.

در ادرس زیر نصب کردم

http://forum.fizikia.ir

اما هنوز بحث ایجاد سیستم وبلاگدهی مونده.دوستان اگر اطلاعات یا تخصصی دارند ممنون میشم راهنمایی یا حتی پیشنهاد نصب (با پرداخت هزینه)رو ارسال کنند.

سپاس

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

دوستانی که در زمینه فوق تخصص دارن به سوالات من هم جواب بدن.

من می خوام یه انجمن راه بندازم ولی می خوام بی دردسر باشه و مدام به مشکل نخوره. IPB بهتره یا VB؟

مونده به کاربری شما و انتظاراتتون. همین انجمن با ipb راه اندازی شده مزیت خیلی زیادی داره ولی چون گمنام هست عده کمی ریسک میکنن برن طرفش. ولی بهتون اطمینان میدم سیستم امن و خوبیه

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

شرکت ipb هنوز مد ای برای ادغام نداده. اما یکی مدعی بود که یک مد یا همین افزونه خریده که کارش هماهنگ سازی وردپرس با ipb هست. حساب یکتا برای هردو نیاز نیست! صحبت 85 تومن میکرد. تو اون انجمن برید پیدا میکنید.

پیشنهاد من به شما نصب همین انجمن ساز هست. به خصوص اینکه الان قالبهای رسپانسیوش هم موجوده!

لینک به ارسال

دوستان

من خودم دیروز با صرف سه ساعت زمان تونستم ipb رو نصب کنم.البته هنوز دسته بندی و...ایجاد نکردم.ولی فوق العاده است مخصوصا نظم و پوسته هایی که داره.

در ادرس زیر نصب کردم

http://forum.fizikia.ir

اما هنوز بحث ایجاد سیستم وبلاگدهی مونده.دوستان اگر اطلاعات یا تخصصی دارند ممنون میشم راهنمایی یا حتی پیشنهاد نصب (با پرداخت هزینه)رو ارسال کنند.

سپاس

دوست عزیز این که کار سختی نیست . دسترسی بدین رایگان براتون نصیب کنم .بالاخره باید به فیزکدونای جوون هم کمک کرد. )) خواسین در خدمتم

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...