رفتن به مطلب

مشورت از دوستان

حمید

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا نظرتان را درباره ی وبسایتم بگید (از لحاظ محتوا و پوسته و سئو و ...)

------------

تو وبسایتم من متن ترانه ، دانلود اهنگ، اکورد گیتار، اس ام اس و .... قرار میدم

به نظر شما اگه برای هر بخش سایتم تو دامنه اصلی یه subdomin مثلا sample.alltext.ir در نظر بگیرم بهتره یا اینکه مثل همین الان مطالبم رو توی یه دامنه قرار بدم؟؟؟

ادرس سایتم :

alltext.ir

ویرایش شده توسط حمید
لینک به ارسال

سايت جالبيه

فكر ميكنم اون كار ساب دامنتون هم كار خوبی در بياد

تنوع خوبی ميشه

لینک به ارسال

به نظر من بهتره مطالبتون رو روی دامنه اصلی متمکز کنید و از زدن ساب دامین های متفاوت پرهیز کنید چرا که اینا هر کدومش یه سایت مجزا محسوب میشه. بهتره وقتی که قصد ایجاد محیطی متفاوت و جدا از موضوع اصلی رو دارید از ساب دامین استفاده کنید مثل انجمن.

لینک به ارسال

خوبه و جالبه چون وجود چنین سایت هایی برای همچین موضوعی که کامل و جامع باشن کمه و بیشترشون هم فعالیت درست حسابی ندارن اگر بتونید روی همین عنوان تمرکز کنید و فعالیت خوبی داشته باشید توی 1 سال میتونید پیشرفت کنید و سایت رتبه خوبی بگیره البته بدون جنبه تبلیغاتی . امیدوارم موفق باشید .

لینک به ارسال

رو دامنه اصلی بزاری بهتره - من خودم شخصا از یک فونت و یک اندازه استفاده می کنم - اما شما از چند نوع - اما در کل سایت جالبی دارید - تبریک می گم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...