رفتن به مطلب

پست های تکراری از نظر گوگل

ممد

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخاستم بدونم باسه بازاریابی اینترنتی که طرف میخاد محصولات مثلآ پایگان. میهن استور یا .... رو تبلیغ کنه و اینا رو رو تو سایتش عینآ کپی میکنه از نظر گوگل ایرادی نداره؟؟؟ اخه مثلآ همین پایگان کلی تبلیغ کننده داره و دارن به همین روش تیلیغ میکنن.

لینک به ارسال

در واقع سوال اصلی من اینه که چجور به گوگل حالی کنیم که ما یک کپی کننده محض هستیم و نیت بدی نداریم که ما رو جریمه نکنه

لینک به ارسال

از نظر من گوگل یه رباطه که هیچ چیز حالیش نمیشه. حالا شما هر چی میخواید تلاش کنید... :D

از بس ایرانی ها کپی کردن, گوگل فکر میکنه تمام دامنه های .ir کپی بردار هستن :lol:

لینک به ارسال

من الان برداشتم در همه سایت های ایران مارکت سنتر. میهن استور پایگان و..... عضو شدم و با چند هزار تا محصول طرف هستم و میخام همه اینا رو تو سایتم بزارم و باید روزانه کلی پست بزارم باسه همین مجبورم فقط کپی کنم ولی از عاقبتش میترسم و میترسم گوگل منو به کل شوت کنه.

لینک به ارسال

چون نیتت خیر هسته گوگل باهات کنار میاد. :D

به نظر من گوگل خیلی باهوش تر از این حرفاست.

لینک به ارسال

اگر منبع به مرجع اصلی بدید مشکلی پیش نمیاد ولی الگوریتم گوگل توی سال 2014 خیلی هوشمند تر شده که حتی با تغییر عنوان هم بازم متوجه میشه که مطلب کپی هستش یا نه .

لینک به ارسال

من که تصمیم گرفتم تا میتونم تو مطالب تغییرات بدم. هر چند وقت گیره ولی بهتر از کپی کاری محضه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...